Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. zapraszamy ponownie ,dzięki za odwiedziny :D :D
  2. pojawili siem przed 9 jakos
  3. ano nikt normalnie jak nigdy rybniccy policjanci nie byli tak mili i nawet dobrej zabawy nam zyczyli
  4. dzieki Pany za: spota grilla i chwilowe "wrazenia" typu Panow policjantow, ktorzy jak nigdy byli bardzo mili [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 21:43_________________________________________________ano odwedzily :gwizdanie:
  5. :facepalm: :polew: :decayed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 16:07_________________________________________________jo ida bo nie zdarza
  6. tak sie cenia tlumikarze, niektorzy nawet nie wiedza o co nam chodzi Mi zaspiewali 180zl za wymiane plecionki ( bo trudny dostep itd. jak masz mozliwosc sam sobie zrob lub u znajomego.... jaki trudny dostep...no nie powiem, za fajnie nie jest . Tlumnikarze to jedne wielkie LENIE :!: mniemojego AJM-a chcial na caly dzien zostawic bo powiedzial ze ciezko a mnie...to dwie godziny to zajelo, wyciagniecie i wybicie i ponowne wstawienie
  7. no to zobaczymy co bedzie o tej 18 i pozniej rozpatrzymy wszystkie za i przeciw [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:58_________________________________________________ jo tyz
  8. tzn :?:
  9. guminioki jej wez
  10. no dziś akurat sie najebołech jo tak miolech wczora a na dole jak mosz mokro, to chyba nie rezygnujesz ze siedniyncio,bo wierz mi nie uwierza, ze nie siodosz jak mosz mokro :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:43_________________________________________________ no dziś akurat się najebołech uwierz że ja też i w dodatku przybieralismy w sobote :wallbash: i przez to trza sie napic i nic mi dzis nie przeszkodzi nawet mokra trawa :>
  11. no Robert dupol po ziymiom :gwizdanie: i je zmynczony, bo fela mu sie krziwo ulozyla
  12. atmosfera wysuszy miejscowke :>
  13. plonie ognisko w lesie :gwizdanie: :decayed:
  14. jo nie wiym jak WY ale jo jak i daniel (blant) bierymy wuszt i flaszka [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:27_________________________________________________ to weź , ja też jakiegoś drewna wezmę , kiełbachy , flaszkę coś do zapitki , jakieś talerzyki plastikowe , sztućce ( oczywiście jakby co ) [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:26_________________________________________________Ma ktoś szpikulce do pieczenia kiełbachy na rożnie ? Ja nie mam hmm...zonka padala ze cos tam CHYBA je
  15. hu..jowo ale szlo w dobra strone
  16. dokladnie blant88 [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:23_________________________________________________jo moga wziasc kuloki z gruby
  17. a ja bym tam zaryzykowal to zrobic :gwizdanie: ,bo w Roju juz np od godziny swieci sloneczko
  18. Pany to dzis normalnie pod tesco sie spotykamy bo tera tak wyczytalem
  19. juz do wymiany na takich balonach
  20. :hi: Pany po nocce i przed spaniem normalnie psinka spragniona :polew: :polew:
  21. danielom...aktualnie w Roju... ...leje jak cholera
  22. :laghing2: :laghing2: no co...poprostu... ''...lece bo chce, lece bo zycie jest zle...''
  23. wiatm to jest wlasnie moj AJM-ik turbo... :?: a egr, no nie powiem...jest dosc obryzgane wokol, objawy sa takie, ze od ok 2500 wzwyz, czasem sa wyczuwalne spadki mocy... i przewaznie jak jest podbramkowa systuacja na drodze.[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 15:25_________________________________________________up
  24. :hi: spam nadrobiony musialem to wkleic z tego ^^ artykulu Mój chłopak wlał sobie ludwik do penisa, żeby był większy. Czy to zagraża mojemu zdrowiu?
  25. albo poprostu otworz maske...i na obudowie rozrzadu bedziesz mial biala wlepke i napisane AJM, jesli to FWD (tak tez masz napisane w opisie) albo ATJ, jak to jest Quattro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.