Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja pierdu...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja jem i dlatego nic nie pisze...narazie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mówiłem przecież , ja wątroby juz dawno nie mam Za coś musiał B6 kupić ciekawe, ile placa za watrobe a ta mina tych doktorow co ja wycinali...bezcenna
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
dokladnie nawet zwykly nozyk do tapet da rade , tylko troche gorzej sie tnie ten klej przy brzegach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
poklony wale... dziekuje za pierwszego spota (moja zonka tez ) robercie my jako oststni odjechali o 20:55 bylo chyba
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tez sie zbieram
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
normalnie Artur czy Ty cos insynuujesz :?: :!:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja je odbiore, a zużyjemy za tydzień dobry pomysl ArQ, a jakos sciepa bydzie czy cus... :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie wiysz jak to na grubie godajom...swiat nalezy do mlodziezy, stary jebie, mlody lezy . Nie no a tak szczerze...wielbicielka Twoich aVaratow Cie nie pozna zreszta ja tez
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no moja zonka poszla mi jakies ciuszki poszykawac, abym sie mogl jakos godnie prezentowac...ancug, binder i lakierki [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 17:51_________________________________________________ a Ty WiesQ...normalnie pojechales po bandzie z ta 2 zmiana :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
okej no to dozobaczenia [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 17:29_________________________________________________ no wlsanie wiesku... :baseball:
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
to Wy sie macie zarabiscie ,bo nie musicie tych nieszczesnych boczkow sciagac sorry za
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wporzo...My tzn ja i zonka bedziemy czekac juz od 18.30 na tym ze parkingu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
szkoda ze Cie arturoo nie bedzie [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 17:12_________________________________________________mono sie miniemy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no mysle, ze bedie udany
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pasuje ja juz tam bede czekal na tym parkingu (moze byc ta miejscowa :?: )
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ktorej Wy sie wybieracie :?: a jako punkt zborny to np kosciol raczej parking kolo kosciola w roju
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
normalnie chyba...skrzeczkowicka, wodzislawska (roj), zorska, rybnicka (swierklany) potem jankowice, chwalowice no i rybnik a co... :?: :!:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a bede bede
-
[INNE] Audi 80 b4 1.9tdi dziwne podbicia pedału hamulca
nie tego wczesniej nie bylo...jakis czas temu sioe to ukazalo tyrkotanie jest normalne, tylko te nierytmiczne mocne podbijanie pedalu do gory
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: witam Was Pany
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
okej no to wale na PW
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Witam Was...ponawiam pytanie...ma ktos na zbyciu albo wala sie po kacie 4 sztuki letnie 195/65/15 potrzebuje w dobrej cenie i jak najwiecej bieznika zeby bylo i nie chinskie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A jakże by inaczej chociaż i będą tacy co będą sami wracać no nie zartuj, ze sie taki ktos znajdzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no...dobry pomysl z ta lista .No pewnie, ze osobami towarzyszacymi, bo kto bedzie kierowac potem furmanke :?: