Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ja pierdu...
  2. ja jem i dlatego nic nie pisze...narazie
  3. Mówiłem przecież , ja wątroby juz dawno nie mam Za coś musiał B6 kupić ciekawe, ile placa za watrobe a ta mina tych doktorow co ja wycinali...bezcenna
  4. dokladnie nawet zwykly nozyk do tapet da rade , tylko troche gorzej sie tnie ten klej przy brzegach
  5. poklony wale... dziekuje za pierwszego spota (moja zonka tez ) robercie my jako oststni odjechali o 20:55 bylo chyba
  6. ja tez sie zbieram
  7. normalnie Artur czy Ty cos insynuujesz :?: :!:
  8. ja je odbiore, a zużyjemy za tydzień dobry pomysl ArQ, a jakos sciepa bydzie czy cus... :?:
  9. no wlasnie wiysz jak to na grubie godajom...swiat nalezy do mlodziezy, stary jebie, mlody lezy . Nie no a tak szczerze...wielbicielka Twoich aVaratow Cie nie pozna zreszta ja tez
  10. no moja zonka poszla mi jakies ciuszki poszykawac, abym sie mogl jakos godnie prezentowac...ancug, binder i lakierki [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 17:51_________________________________________________ a Ty WiesQ...normalnie pojechales po bandzie z ta 2 zmiana :gwizdanie:
  11. okej no to dozobaczenia [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 17:29_________________________________________________ no wlsanie wiesku... :baseball:
  12. to Wy sie macie zarabiscie ,bo nie musicie tych nieszczesnych boczkow sciagac sorry za
  13. wporzo...My tzn ja i zonka bedziemy czekac juz od 18.30 na tym ze parkingu
  14. szkoda ze Cie arturoo nie bedzie [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 17:12_________________________________________________mono sie miniemy
  15. no mysle, ze bedie udany
  16. pasuje ja juz tam bede czekal na tym parkingu (moze byc ta miejscowa :?: )
  17. a ktorej Wy sie wybieracie :?: a jako punkt zborny to np kosciol raczej parking kolo kosciola w roju
  18. normalnie chyba...skrzeczkowicka, wodzislawska (roj), zorska, rybnicka (swierklany) potem jankowice, chwalowice no i rybnik a co... :?: :!:
  19. a bede bede
  20. nie tego wczesniej nie bylo...jakis czas temu sioe to ukazalo tyrkotanie jest normalne, tylko te nierytmiczne mocne podbijanie pedalu do gory
  21. :hi: witam Was Pany
  22. okej no to wale na PW
  23. :hi: Witam Was...ponawiam pytanie...ma ktos na zbyciu albo wala sie po kacie 4 sztuki letnie 195/65/15 potrzebuje w dobrej cenie i jak najwiecej bieznika zeby bylo i nie chinskie
  24. A jakże by inaczej chociaż i będą tacy co będą sami wracać no nie zartuj, ze sie taki ktos znajdzie
  25. no...dobry pomysl z ta lista .No pewnie, ze osobami towarzyszacymi, bo kto bedzie kierowac potem furmanke :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.