Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. po co masz brac cos , co "SWIAT" o tym nie slyszal a sie ceni :?: :!: bierz LEMY
  2. ladniutka szczegolnie z tymi felami ale gleba to obowiazkowo... :gwizdanie: u mnie kazdy prog zwalniajacy to dopiero wyzwanie [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 22:20_________________________________________________a co do tego graj , to gra na pewno, ale taki burdel
  3. te dwie z duzymi podkladkami, jak mnie pamiec nie myli , sa do przykrecenia sanek , bo musisz je poluznic.Te sruby znajduja sie kolo tych dwoch dekielkow pod autem
  4. no to nic tylko dzialac, mowisz... [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 22:24_________________________________________________nie no ide "spac " dobranoc
  5. nie no mysle ze se poradza to sie robichyba tak... "tam i nazot...tam i nazot...itd :kox:" czy jakos tam
  6. :polew: tys je dupny
  7. gratulacje ArturQ a tak poza tym i dobbranoc bo My tez chcemy napsocic
  8. :hi:
  9. Ciekawy jestem czy beneq by kupil takie autko z taka bogata przeszloscia No beneg...pojechales po bandzie z ta wypowiedzia Bo smrodu spalenizny ani powodzi NIGDY nie usuniesz, mozesz je maskowac, ale jak wyrzucisz te "pachnidelka" z auta to przeszlosc wraca. Wiem bo znalem kogos kto takie cos mial (stary passat b3), ale spalil mu sie srodek i mimo, ze go odbudowal to tego smrodu nie szlo usunac i ostatecznie wyzlomowal go...wiec nie pociskaj KITU :wallbash:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 16:47_________________________________________________a wszystko bylo tzn blachy w srodku...czyszczone myte karcherem i recznie i rozne inne cuda a i tak poszedl na zyletki do polsilvera
  10. aj dont noł bo tez jestem ciekaw
  11. ale mysle , ze moze na chwilke uda mi sie tam wstapic , ale obiecac nie moge
  12. taa... ja bede mial spota...rodzinnego z okazji rocznicy slubu
  13. raczej szybko tego autka nie sprzeda... :gwizdanie: jeszcze lepiej byloby puscic moze VIN tego auta w obieg, po roznych forach itd :?:
  14. :hi: [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 14:57_________________________________________________ no i tak sie pracuje i gratuluje emeryturki a ja...jakby sie nie zmienilo mic...JAKBY...to za 20 lat :gwizdanie:
  15. Qfa...po pierwsze - skrecenia karku mozna dostac po drugie - takich badziewiatych fot, to juz tu dawno nie bylo :gwizdanie: po trzecie - te tylne lampy to mialy 95-96 jak kolega wyzej pisal po czwarte - dobra baza do modow...chodzi o silniczek
  16. hmm...ja bym tak powiedzial... jak chcesz miec widoczne zaciski to merc ale wyglad dla mnie lepszy na monoblock'ach ale to tylko moje skromne znanie
  17. :hi:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 10:38_________________________________________________ Kaj jedziesz dokładnie , bo teście też tam w okolice Lichenia jadą w sobotę na dwa trzy dni ( ich znajomy ma tam domek ) [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:21_________________________________________________ciasny wiesiek :D no wiesiu ...no to bydzie biba :drunk: robercie ... :polew: z tego ciasnego wieska [br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 10:41_________________________________________________ już spać idziesz ? Narta FV będzie jutro [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:29_________________________________________________Taki alarm trzeba sobie zapodać :evil: http://www.maxior.pl/film/154966/Nietypowy_alarm robercie... ja za nic chO_oja nie chcialbym sprzatac w tym aucie
  18. :hi: Pany ojj...po nadrobieniu watka, widze, ze robert cierpi
  19. Qfa... :!: i trza sie szykowac do roboty narazicho
  20. a mnie kurierem prosze poslac po wypi%^&$leniu kata jest taki przyjemny swist, bardzo mily dla ucha, zreszta u innych co nie maja kata...tez :gwizdanie:
  21. wstawiaj ta ruree albo zostaw pusta puszke, tak jak radza koledzy. A ten "efekt przepalajacej sie zarowki", to u mnie byla oslona aluminiowa podgieta.
  22. :hi: wszystkim co sa i beda
  23. :hi: wszystkich, po krotkiej nieobecnosci
  24. ja mam banany i narazie nie dam se je zmienic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.