Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no wlasnie znalazlem
  2. :decayed: - natusiek :notworthy: - danielom - bede obserwowal tylko musze to znalezc
  3. :evil: hasasasss...ojj...w tym miesiacu kuwewnie boli
  4. kalniam sie nisko Pani, klaniam [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:37_________________________________________________
  5. artur...mowisz, ze bedzie łogiyń na dachu [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 07:28_________________________________________________no to ja tez spadam, bo przez przypadek mi sie niewinnie oberwie ... no nic, no to ide spac do zobaczenia
  6. :hi: po meczacej nocce [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 07:00_________________________________________________a tak swoja droga...danielom, wrzuciles "TO" w obieg :?:
  7. oojjj...czyzby beda ofiary w ludziach
  8. andy... troszku zamieszania zes zrobil :gwizdanie:
  9. normalnie zes patyk do tego ula dźgnął
  10. a nic nic... normalnie wywolales burze mozgow, jak to Ty
  11. [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 21:31_________________________________________________a co...to Ty bys... :?: :gwizdanie:
  12. skalpelem tylko, zebys sie za bardzo w doktora nie wczuł
  13. Masz psa to się go w domu, kojcu, na placu trzymaj. Ale jak lata po wsi i robi szkody, to nie jeden by się wkur... ee ... we wsi a nie w domu...kumplowi tak zrobili
  14. moim skromnym zdaniem...ktos probowal usunac twojego pupila traktujac go olowiem a jak widzial, ze to nie dalo rady, to go podtruwa mialem podobny przypadek we wsi
  15. dokladnie robercie...ja bym z nim ciulal jutro do weterynarza
  16. no muszę przyjrzeć się im "bliżej" Pies ostatnio jakoś schudł i taki niemrawy jest i tak przez przypadek to zauważyłem jak go głaskałem , śrut jest ze 2-3 milimetry pod skórą a nie podtruwaja te chO_oje Ci go...
  17. ojj...nie ja, do aso nigdy nawet nie pojechalem nawet jak na moja grubsko kapsa, to jest tam drogo :gwizdanie:
  18. nie próbowałem jeszcze [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 16:00_________________________________________________ :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: normalnie sie pobeczalem ze smiechu ;(
  19. dzien do
  20. :hi: heloł [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 10:41_________________________________________________danielom...czy Ty bys mogl mi napisac na PW swoj nr tel aby sie dogadac na jutro :?: [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 10:42_________________________________________________a tak wogole to jeszcze raz dzieki za spota...mysle ze nastepnym razem, poznam jeszcze inne osobistosci
  21. no...szkoda artur, ze nie dales ee...tam daniel...nie ma za co [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:42_________________________________________________tera to juz ide spac...dobranoc
  22. do roboty o tej tematyce co masz avatara :?: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:00_________________________________________________ bruzda [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:00_________________________________________________a Ty ARtur o ktorej sciagnales na chate :?:
  23. dobra ja niestety musze isc ,bo trzeba rano zonke do roboty zawiezc milej nocki wszystkim zycze
  24. no to uwierz , bo ja zas se go lookam, az sie ;( w oku kreci[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________ze takie perelki zanikaja A moja mama ma w garazu maluszka co jest 1978 roku ale nie powiem az tak dobrze to on nie wyglada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.