Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie znalazlem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed: - natusiek :notworthy: - danielom - bede obserwowal tylko musze to znalezc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:evil: hasasasss...ojj...w tym miesiacu kuwewnie boli
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kalniam sie nisko Pani, klaniam [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:37_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
artur...mowisz, ze bedzie łogiyń na dachu [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 07:28_________________________________________________no to ja tez spadam, bo przez przypadek mi sie niewinnie oberwie ... no nic, no to ide spac do zobaczenia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
^^^
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: po meczacej nocce [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 07:00_________________________________________________a tak swoja droga...danielom, wrzuciles "TO" w obieg :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oojjj...czyzby beda ofiary w ludziach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
andy... troszku zamieszania zes zrobil :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
normalnie zes patyk do tego ula dźgnął
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a nic nic... normalnie wywolales burze mozgow, jak to Ty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 21:31_________________________________________________a co...to Ty bys... :?: :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
skalpelem tylko, zebys sie za bardzo w doktora nie wczuł
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Masz psa to się go w domu, kojcu, na placu trzymaj. Ale jak lata po wsi i robi szkody, to nie jeden by się wkur... ee ... we wsi a nie w domu...kumplowi tak zrobili
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
moim skromnym zdaniem...ktos probowal usunac twojego pupila traktujac go olowiem a jak widzial, ze to nie dalo rady, to go podtruwa mialem podobny przypadek we wsi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie robercie...ja bym z nim ciulal jutro do weterynarza
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no muszę przyjrzeć się im "bliżej" Pies ostatnio jakoś schudł i taki niemrawy jest i tak przez przypadek to zauważyłem jak go głaskałem , śrut jest ze 2-3 milimetry pod skórą a nie podtruwaja te chO_oje Ci go...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ojj...nie ja, do aso nigdy nawet nie pojechalem nawet jak na moja grubsko kapsa, to jest tam drogo :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie próbowałem jeszcze [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 16:00_________________________________________________ :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: normalnie sie pobeczalem ze smiechu ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzien do
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: heloł [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 10:41_________________________________________________danielom...czy Ty bys mogl mi napisac na PW swoj nr tel aby sie dogadac na jutro :?: [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 10:42_________________________________________________a tak wogole to jeszcze raz dzieki za spota...mysle ze nastepnym razem, poznam jeszcze inne osobistosci
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no...szkoda artur, ze nie dales ee...tam daniel...nie ma za co [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:42_________________________________________________tera to juz ide spac...dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
do roboty o tej tematyce co masz avatara :?: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:00_________________________________________________ bruzda [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:00_________________________________________________a Ty ARtur o ktorej sciagnales na chate :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobra ja niestety musze isc ,bo trzeba rano zonke do roboty zawiezc milej nocki wszystkim zycze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to uwierz , bo ja zas se go lookam, az sie ;( w oku kreci[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________ze takie perelki zanikaja A moja mama ma w garazu maluszka co jest 1978 roku ale nie powiem az tak dobrze to on nie wyglada