Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. normalnie jestem zniesmaczony przez ta ta wypawiedz^^^ [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:40_________________________________________________chodzi o te 4x,x
  2. aa...tesciowa o mnie tak dba...wie co ziec lubi
  3. wlasnie pokonalem malego gloda...bronia od danona
  4. no wrzosu...jam se zachwycil od niego tylne mikrostyki do klapy...w gOOd stanie
  5. ja bym sie nie zalamywal [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:28_________________________________________________pisz do wrzosa on mial avanta na tajle
  6. mnie sie nie pytaj , bo ja nie mam fisa i tylko wnioskuje z tego co tankowalem pod korek i pozniej dotankowywalem
  7. mnie 7 z klima w miescie lyka a tak srednio 6,2 przy ciezszym bucie
  8. FIS klamie :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:19_________________________________________________apropos...nie wiecie gdzie idzie dobrego crunchchipsa fundnac do mojej adrianny :?:
  9. a pol fis mi sie coraz bardziej wylewa... Qfa [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:18_________________________________________________ cwaniak , nie dalo sie, ale to juz przeszlosc
  10. oj...danielQ,to nie do mnie 6,2 musi byc
  11. w moim wypadku, jeden sie chcial dogadac ale drugi nie a co do cb wszystko ori president i pudelka i gware mialem do tego [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:14_________________________________________________ no wlasnie na ktora to wrescie
  12. jak się jeździ jak wariat to tak czasem bywa ja jestem ciekaw czy Ty nie zlamales przepisow czy nie wyprzedzales na =ciaglej [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:12_________________________________________________jakos mi sie nie chce w to wierzyc :gwizdanie:
  13. za 200PeLeNow z antena...komus zbbywalo :gwizdanie:
  14. wlasnie to bylo to, ze to byla koncowka przerywanej i pasow i potembyla przerywana, ale no...jeszcze byla = i zebra
  15. od tamtego czasu mam, zwie sie...johny II :gwizdanie:
  16. a tak szczerze Q bym chcial miecw audi ale coz...jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma
  17. baa...w niedziele daniel...to bylo dawno i prawie nie prawda...prawko mam i nie zamierzam sie go pozbyc a ponadto hO_oje jechali 30 km/h po cywilnemu, bo to zapomnialem dodac
  18. ma kto cos do FWD :?: andy-sky...ja za jednym razem zgarnalem 33pkt. bo panom policjantom nie podobalo sie ze ich wyprzedzilem na =ciaglej, pasach, skrzyzowaniu i 140km/h i potem jezdzilem pol roku bez praffka niz go zdalem na "nowo" :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:42_________________________________________________juz w sobote moj pierwszy spot
  19. ja tez dizzzla i czy z katem czy bez kata (bo wybilem go) i podwojna koncowke na wprost i nic nie mam obkopcone
  20. no dokladnie...sporo tansze, pare dni temu bylem w auchan zory i tam wlasnie zobaczylem te mot-gumy x2=46 zeta a bosche x2 98 zeta i naprawde rewelacja
  21. znam kolesia co regeneruje wahacze, ale swozni (najslabszy punkt wahacza) nie da sie zregenerowac...no chyba ze sie myle :?:
  22. Dzien Do
  23. :laghing2:
  24. ten pierwszy o Qfa ćam :!:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 20:36_________________________________________________ten drugi filmik ...jak bym mial chyba w gacie nasrane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.