Treść opublikowana przez Polko_V
-
[B5 AFN] Snake'owe Audi A4 (Gewinde AKTUALIZACJA)
ten wiszacy kogut jest zaje...sty ladne fele
-
[B5 AVG] Mój wozik, skromny ale...
mm ...ten grill
-
[ALL] Malowanie dokładek
na takie "cos" gumowego...brat mowil, ze sie dodaje zmiekczacz do lakieru czy cus .On powiedzial, ze bedzie z takim czyms kladl na deske rozdzielcza, bo bedzie ja malowal w golfie III, aby mu ta farba nie odprysla czy cus w trakcia uzytkowania i mowil tez ze takie cos musi cos okolo tygodnia schnac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Następny jest 11 czerwca :hi: Qfa... ida na weseli
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
no...to tez jest metoda "na gloda" te weze, lecz ja to psiknalem...poprawie sie nie smarem silikonowym tylko teflonowym i tez nic nie piszczy a tak swoja droga...jesli Ci co nie dostali w komplecie odboji do gwinta, to sie zastanawiam czy oni wogole dostali springi albo klucze czy cus
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
buhahahh.... :polew: :polew: no nie moge a najbardziej mnie "zabolalo" te 407 na przodzie
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
Qrcze powiem tak...jakby ten "chrom na metry" byl trwalszy, to nie powiem, na pewno duzo uzytkownikow by w jakis sposob upiekszalo swoje bryczki :gwizdanie: . Tylko szkoda, ze potem sa takie walki z tym "chromem" Bo murdzi...naprawde nie wyglada to zle czy nie idzie na to patrzec , tylko sam fakt, co potem sie z tym bedzie dziac, to na sama mysl...
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
co wy opowiadacie ... co wam piszczy :?: ...u mnie nic nie piszczy, nawet w deszcz czy gdzies tam wyczytalem, ze przy duzej wilgotnosci powietrza(no chyba, ze nikt go nie zakonserwuje, tzn. nie popsika np. smarem silikonowym w okolicach gdzie odboje beda nachodzic na amor i gwintu regulacji nie psikniecie, to potem go nie odkrecicie, a tym bardziej po zimie jak nie ma odbojow :?: :!: ...to chyba jakis z przemytu kupywaliscie te wasze gwinty. Ja tam mam kompletne tzn. odboje 4szt, klucze 2szt, nakretki na amory 4szt i jakies 4 raczej jakies tworzylo twarde w ksztalcie duzych podkladek i wywnioskowalem, ze maja byc nalozone na nakretki regulacycje i moze tez dla tego mi nic nie piszczy :gwizdanie: i jest srednio twardy aQrat do codziennego bujania sie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:embarrassed: az mi wstyd
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: wy pacholki zaliczacie, a ja dzis w nocy po szychcie...rodzinke jezy zabilem, tylko czulem jak mi sie pod autem pokulalo mama, tata i troje jezatek ;(
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
ale zes walnal :gwizdanie: to murdzi' emu to conajmniej dwa razy lepiej wyglada
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie robert...a teraz...262-5 zlotka pelny bak do audika, od rezerwy tylko liczac ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a pamietam to...jak kiedys z mama podjezdzalem na tank i ona mowila...za 15 zl prosze...i bylo ponad pol baku z tego co pamietam 1.30 Pb kosztowala
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
ooo... to tak
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: koledzy...kiedy nastepny SPOT :?: Bo nie bylem juz ho...hoo.hoo :embarrassed:
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
kolorek za***isty, gleba felga tez ... ale sciagnij te pseudo chrom i zaloz cos ori :gwizdanie:
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
Murdzi...wyszlo Ci to , ale niestety na krotka mete . Bo przy odcinanyh koncowkach jeszcze w takim miejscu, bedzie sie zbierala i "stala" woda, ktora bedzie podchodzila pod ta ochronna folie tego chromu i bedzie Ci to bielec. Wiem, bo mialem takie cus a potem najgorzej sie ten klej usuwa
-
[ALL] Malowanie dokładek
dokladnie, bo to sa partacze a nie lakierniki nawet w miejscach, gdzie mam parysowana dokladke od mojej gleby, nic sie dzieje zlego
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
wporzo...
-
[ALL] Malowanie dokładek
ja juz mam rok...po zimie lakier nie odpada ani sie nie luszczy a Ci co mowia ze sie luszczy...to chyba im skora na chooju
-
[ALL] Malowanie dokładek
A-rek... true true...to jest prawda i tylko prawda. Przeciez podklad "chroni" lakier od tego co jest pod nim
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
o z mila checia jak bedziesz juz tak blisko to pisz na PW ,bo nawet jestem wstanie wziasc wolne
-
[B5 AFN] Zegary z anglika do europejczyka
ja dzieQje i zmykam do tego tematu
-
[ALL] Malowanie dokładek
ja spolorowalem cale auto procz tych pomalowanych dokladek i nie ma zadnej juz roznicy
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
ja mam TA-Technixa (kompletny z odbojami itd) pol roQ i gumki 215/40 i nie narzekam na nie. Srednio-twardo...plomby sa na swoim miejscu i nawet mojej zonie, co nie trawi utwardzanych aut sie swietnie jezdzi