Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. musimy cos wymyslec sensownego na "moje byle" SRB...
  2. ja wczora zamontowalem z ciekawosci opisywane tez w tym watku...mot-gumy i ogolnie szok przezylem pole zarowno cenowy jak i jakosciowy...46 PeLeNow za dwie a jakosc jak narazie lepsza od boscha a jak zbieraja jak sie beda ladnie i dlugo spisywaly to bede kolejnym co je poleca
  3. wrocilem z a wiecie jakie ma znaczenie SZO...Samochod Z Obibokiem <-- wymysl mojej zonki...jak jej powiedzialem co SWD znaczy
  4. ładnaa... widze, ze chyba 1BE na pokladzie, no chyba ze na tej gorze jest wieksze przyciaganie ziemskie :gwizdanie: jakas ładna fele zarzuc i pare drobiazgow
  5. jaki tu spokój nanana...nic sie nie dzieje nanana... :gwizdanie:
  6. wiesiu...zapodaj jakis fajny avatar mojej zonce sie podobaja Twoje avatary [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 13:54_________________________________________________ [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 13:55_________________________________________________narazie spadam...zonka na pokladzie
  7. no ja...wczora dni rybnika dzis wodzislawia :gwizdanie:
  8. ja mam zawszeo 12
  9. do :good: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:44_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:44_________________________________________________co to nikogo ni ma w tym watku ...co Wy Pany obiod niedzielny jycie
  10. no u mnie tez chyba kat wtrysku sie klania ...bo minionej zimy, za czwartym razem chwycil, a tak 2 lata temu nie bylo, od strzala pykal nawet przy -30 sorry za
  11. Ladnaa... i co tu wiecej pisac
  12. :kox: i nic wiecej nie trzeba pisac
  13. :hi: po dwudniowej przerwie... robota, miotaja mna po zmianach jak stara Qfe wczora mi doszly ramki klubowe (jak narazie tylko przednia zamocowana, tylna w pon)...i normalnie, nienormalnie 10 Qniuf wiecej ,a jak doloze tylna to bedzie 20
  14. dokladnie, tak samo jest LMO. Jedni trafiaja na zestawy co smigaja na nich 70tkm i wiecej a inni maja mniej szczescia i po 10tkm...kapa
  15. :?: ten watek sluzy do dzielenia sie a nie "zatajania"
  16. no bede dzialal jak tylko mi czas pozwoli... ale tera to musze sie z Panami pozegnac i zajac obowiazkiem malzenskim i potem na nocke do roboty :hi:
  17. hehe...na allegro http://moto.allegro.pl/spawarka-do-plastiku-8032-1kg-spoiw-5-dysz-i1654950565.html kolega co sie tym zajmuje powiedzial, ze w zupelnosci wystarczy i wszystko nia robi, wiec postanowilem se takie cos kupic i sprobowac
  18. dopiero sie ucze ...mysle, ze nie bedzie to trudniejsze od spawanie migiem :gwizdanie: a czy wszystkie, to nie wiem :gwizdanie: ,ale mam kilo materialu roznego rodzaju co dostalem ze spawarka
  19. sam sobie to pospawam...mam spaware do plastiku ale czasu brakuje [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 21:02_________________________________________________
  20. kolega o malo u mnie hertzklekotow nie wywolal [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 20:59_________________________________________________tym 254
  21. :shocked: a nie 25.4
  22. ma ktos moze dokladke przedniego zderzaka...bo bym przygarnal take cosik :gwizdanie: a w dziale sprzedam nic nie widzialem a rzadko kto chce sprzedac [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 20:49_________________________________________________w innym przypadku bede musial swoja pospawac i potraktowac opalarka, aby wyprostowac
  23. strasznie malo na takich balonach Ci to pojezdzilo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.