Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
musimy cos wymyslec sensownego na "moje byle" SRB...
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
ja wczora zamontowalem z ciekawosci opisywane tez w tym watku...mot-gumy i ogolnie szok przezylem pole zarowno cenowy jak i jakosciowy...46 PeLeNow za dwie a jakosc jak narazie lepsza od boscha a jak zbieraja jak sie beda ladnie i dlugo spisywaly to bede kolejnym co je poleca
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wrocilem z a wiecie jakie ma znaczenie SZO...Samochod Z Obibokiem <-- wymysl mojej zonki...jak jej powiedzialem co SWD znaczy
-
Moja A4 1.8T quattro
ładnaa... widze, ze chyba 1BE na pokladzie, no chyba ze na tej gorze jest wieksze przyciaganie ziemskie :gwizdanie: jakas ładna fele zarzuc i pare drobiazgow
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jaki tu spokój nanana...nic sie nie dzieje nanana... :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiesiu...zapodaj jakis fajny avatar mojej zonce sie podobaja Twoje avatary [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 13:54_________________________________________________ [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 13:55_________________________________________________narazie spadam...zonka na pokladzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja...wczora dni rybnika dzis wodzislawia :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja mam zawszeo 12
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
do :good: [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:44_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:44_________________________________________________co to nikogo ni ma w tym watku ...co Wy Pany obiod niedzielny jycie
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
no u mnie tez chyba kat wtrysku sie klania ...bo minionej zimy, za czwartym razem chwycil, a tak 2 lata temu nie bylo, od strzala pykal nawet przy -30 sorry za
-
[B5 APU] Avant 1.8T Duży_Przemo
Ladnaa... i co tu wiecej pisac
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
:kox: i nic wiecej nie trzeba pisac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: po dwudniowej przerwie... robota, miotaja mna po zmianach jak stara Qfe wczora mi doszly ramki klubowe (jak narazie tylko przednia zamocowana, tylna w pon)...i normalnie, nienormalnie 10 Qniuf wiecej ,a jak doloze tylna to bedzie 20
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dokladnie, tak samo jest LMO. Jedni trafiaja na zestawy co smigaja na nich 70tkm i wiecej a inni maja mniej szczescia i po 10tkm...kapa
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
:?: ten watek sluzy do dzielenia sie a nie "zatajania"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no bede dzialal jak tylko mi czas pozwoli... ale tera to musze sie z Panami pozegnac i zajac obowiazkiem malzenskim i potem na nocke do roboty :hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hehe...na allegro http://moto.allegro.pl/spawarka-do-plastiku-8032-1kg-spoiw-5-dysz-i1654950565.html kolega co sie tym zajmuje powiedzial, ze w zupelnosci wystarczy i wszystko nia robi, wiec postanowilem se takie cos kupic i sprobowac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dopiero sie ucze ...mysle, ze nie bedzie to trudniejsze od spawanie migiem :gwizdanie: a czy wszystkie, to nie wiem :gwizdanie: ,ale mam kilo materialu roznego rodzaju co dostalem ze spawarka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
sam sobie to pospawam...mam spaware do plastiku ale czasu brakuje [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 21:02_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kolega o malo u mnie hertzklekotow nie wywolal [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 20:59_________________________________________________tym 254
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:shocked: a nie 25.4
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ma ktos moze dokladke przedniego zderzaka...bo bym przygarnal take cosik :gwizdanie: a w dziale sprzedam nic nie widzialem a rzadko kto chce sprzedac [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 20:49_________________________________________________w innym przypadku bede musial swoja pospawac i potraktowac opalarka, aby wyprostowac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
strasznie malo na takich balonach Ci to pojezdzilo - Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?