Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co Wy cygaro :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty lepiej się im nie pokazuj na spocie ,po tym co napisałeś :polew: :polew: :polew: udam tajniaka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a jo zech je beznalogowy prawie bo weekend sie zbliza
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobranoc tym co juz nie moga
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja nic , tylko tak mi sie napisalo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobranoc andiiii
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrcze raczej nie ten uzytkownik, bo mi go polecil znajomy co smiga juz od niego 80tkm na nich na gewindzie ale 235/35 oponkach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a co do tego duzego graweru na lacznikach...tez u mnie byl taki duzy (nawet nie dokonca szlifniete te audi bylo) a reszta po 15mm i tez sie zdarzaly czesci co nie do konca byly szlifniete
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chcialbym miec takowa pamiec caly komplecik mnie wyszedl chyba cos okolo 1700PeLeNow ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
witam z powrotem co do szlifnietych znaczkow to ja mam cala zawieche taka i narazie 10tkm na gewindzie i 215/40 i )odpukac w niemalowane drewno) cisza :gwizdanie: i ten "grawer" mial cos okolo 15mm
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a wiesiu wspomnialo mi sie o tych avatarach...chodzilo mi (zonie) o te smieszne niestety ja nie mam[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:17_________________________________________________narazie splywam, ale tu wroce
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wrzosu...mialbys dolna listwe "dobra" ta gumowa z lewych drzwi :?:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:10_________________________________________________ o i wiesiu sie pojawil [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:11_________________________________________________o co ci chodzilo z tym full tuningiem :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a tam... 61 cm od blotnika do ziemi to nie jest az tak nisko... szafa ma nizej :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:03_________________________________________________no okej a jak ja "porwiesz" przez przypadek na np. krawezniku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wrzosu...tez bym chcail se to pospawac ale tak mysle...mamy niskie autka, jak uszkodzimy dokladke to bedzie na wyj*b caly zderzak [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:01_________________________________________________no mam... w piatek, bede sie bawil z progami
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja bede a Ciebie nie bedzie :?: :!:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie wiem czy ma... :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak to ogarnie wszytsko, to bedzie gitara [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:36_________________________________________________artur...a Ty bedziesz w niedziele na spocie w rybolu :?:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
aa...takie cosik...to zapewne telefon bedzie,zreszta ja tam nie wiem :gwizdanie: takich rarytasow to ja nie mam zwykly czarny aVancik- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: wrzosu...ten trzeci to moze byc poprostu + ja tak mialem...ze zwykla bo mi sie uszkodzila a tam nie bylo takiego wtyku, a z przedlifta, bo se zalatwilem byl wtyk i sie zastanawialem od czego on jest i brat mnie uswiadomil, ze to + i rzeczywiscie +[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 20:03_________________________________________________bo o niebo lepszy odbior jest- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: dobreee...Artur, dobree... dobranoc wszytskim- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no ja tez mykam, bo zonka dostaje powoli skurczu rekom :gwizdanie: dobranoc kolorowych snow- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobrej w wypoczywajacej zycze[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 00:50_________________________________________________ja mam na 12 w poludnie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tychy,bielsko :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany i nie otrzymalem odpowiedzi o jakis wirusie do mojej audi...gdzie fajnie to zrobic :?: - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście