Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a znam kolesia tzn slyszalem...narazie brak czasu ale jak mi sie dżądra zagotuja albo oszroniom to na pewno podjade
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
danielom...jak tam fis
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zeby "ruda" Ci te tico nie wpier***la :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
vag podlaczony i zadnego ""errora" nie bylo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oo wlasnie...jak mowa o klimie...powiecie mi czemu sie ona czasem zwiesza tzn. zaden klawisz nie reaguje na ''dotyk'' a po okolo 2-3min zas mozna cykac :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
O 18 obiadu się nie je tylko kolację a Ci o jedzeniu ja przez to wesele ledwo zyje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja bym nawet zaproponował 19:00 ale zrobimy tak jak większość będzie chciała na tym juz musze byc, ni ma ho_Oja we wsi :!: tee, bo powiem o Twoim romansie z Siemianem :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 10:34_________________________________________________ Ty za to teraz pościsz, bo fiona jest kotno a ja twierdze, ze zmienili dealera
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
no niestety trw juz dawno spadlo na psy a byla jedna z lepszych firm co produkowala czesci
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
normalnie bez weekend bylem na weselichu i musze troche nadgonic watek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ojj...kolego zdziwilbys sie jak te ori uzywki (znam jednego kolesia, co wymienia te niby juz wymieniane febi, trw na te uzywki ) moga dac w pupe nowce MS chociaz mam nowke LMO, ze zeszlifowanymi znaczkami audi i 10tkm za mna na gewindzie i 215/40 a drogi mam kapa totalna
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nic ide ,bo rankiem o 600 zonke trzeba zawiezc do roboty- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja też i jo [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:22_________________________________________________ Tak w ogóle [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:22_________________________________________________Nareszcie koniec przeprowadzki Teraz na spota moga isc piechty i sie spokojnie napic :evil: a ja mam jeszcze gorzej bo na 12 w poludnie i caly dzien w dyypie- [ALL] Malowanie dokładek
dokladnie...dopisze sie do wypowiedzi powyzej...ja musialem wypolerowac calutkie auto, procz tych dokladek, aby nie bylo poznac roznicy- [ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
dokladnie cos na ten ksztalt se zrobilem i dziala- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
:gwizdanie: :gwizdanie: ,ale jeden z forum sprzedaje MS z tego co mi sie gdzies przewinelo i go duzo kolegow poleca- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: kaj je wrzosu...wrzosu :?: :!: , jo zech je ze skrzeczkowicki wiync mosz tela, ze jak ciepniesz kamiyniym to po moi szybie- [ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
no to czekamy na relacje widac ze gróbski metody stosowales młotek majzel i breszka- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Tobie to już dawno oczy pitką zarosły :decayed: :polew: a tera powaznie czy ktos tez tu ma taka dupiata zmiane jak, na 12 :?:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ajj... u Nas narazie aniolki beczki kulaja i porno je...porno 31o na budzQ- [B5 AKN] black Q!
wiem, bo tez mam takiego, tylko ze duuuzo nizej- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: zaro bydzie jeb*c zabami w Raju (Żory-Rój) czy Qfa ni moze byc jedyn wEEkEnd slonecznie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
może by się nawet dało ale na pewno zajmie ci to więcej czasu niż byś ściągnął zderzak Dzieki idzie sciagnac bez sciagania jasciagalem bez sciagania i malowalem [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 15:04_________________________________________________ja pierdziu juz ta godzina ide sie szykawac na 8nastke :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 15:07_________________________________________________i nieprawda...zajmnie o wiele mniej czasu niz sciagniecie zderzaka - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście