Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. a znam kolesia tzn slyszalem...narazie brak czasu ale jak mi sie dżądra zagotuja albo oszroniom to na pewno podjade
  2. danielom...jak tam fis
  3. zeby "ruda" Ci te tico nie wpier***la :gwizdanie:
  4. vag podlaczony i zadnego ""errora" nie bylo
  5. oo wlasnie...jak mowa o klimie...powiecie mi czemu sie ona czasem zwiesza tzn. zaden klawisz nie reaguje na ''dotyk'' a po okolo 2-3min zas mozna cykac :?:
  6. O 18 obiadu się nie je tylko kolację a Ci o jedzeniu ja przez to wesele ledwo zyje
  7. ja bym nawet zaproponował 19:00 ale zrobimy tak jak większość będzie chciała na tym juz musze byc, ni ma ho_Oja we wsi :!: tee, bo powiem o Twoim romansie z Siemianem :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 10:34_________________________________________________ Ty za to teraz pościsz, bo fiona jest kotno a ja twierdze, ze zmienili dealera
  8. no niestety trw juz dawno spadlo na psy a byla jedna z lepszych firm co produkowala czesci
  9. normalnie bez weekend bylem na weselichu i musze troche nadgonic watek
  10. ojj...kolego zdziwilbys sie jak te ori uzywki (znam jednego kolesia, co wymienia te niby juz wymieniane febi, trw na te uzywki ) moga dac w pupe nowce MS chociaz mam nowke LMO, ze zeszlifowanymi znaczkami audi i 10tkm za mna na gewindzie i 215/40 a drogi mam kapa totalna
  11. no nic ide ,bo rankiem o 600 zonke trzeba zawiezc do roboty
  12. Ja też i jo [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:22_________________________________________________ Tak w ogóle [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:22_________________________________________________Nareszcie koniec przeprowadzki Teraz na spota moga isc piechty i sie spokojnie napic :evil: a ja mam jeszcze gorzej bo na 12 w poludnie i caly dzien w dyypie
  13. dokladnie...dopisze sie do wypowiedzi powyzej...ja musialem wypolerowac calutkie auto, procz tych dokladek, aby nie bylo poznac roznicy
  14. dokladnie cos na ten ksztalt se zrobilem i dziala
  15. :gwizdanie: :gwizdanie: ,ale jeden z forum sprzedaje MS z tego co mi sie gdzies przewinelo i go duzo kolegow poleca
  16. :hi: kaj je wrzosu...wrzosu :?: :!: , jo zech je ze skrzeczkowicki wiync mosz tela, ze jak ciepniesz kamiyniym to po moi szybie
  17. no to czekamy na relacje widac ze gróbski metody stosowales młotek majzel i breszka
  18. :hi: Tobie to już dawno oczy pitką zarosły :decayed: :polew: a tera powaznie czy ktos tez tu ma taka dupiata zmiane jak, na 12 :?:
  19. ajj... u Nas narazie aniolki beczki kulaja i porno je...porno 31o na budzQ
  20. wiem, bo tez mam takiego, tylko ze duuuzo nizej
  21. :hi: zaro bydzie jeb*c zabami w Raju (Żory-Rój) czy Qfa ni moze byc jedyn wEEkEnd slonecznie
  22. może by się nawet dało ale na pewno zajmie ci to więcej czasu niż byś ściągnął zderzak Dzieki idzie sciagnac bez sciagania jasciagalem bez sciagania i malowalem [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 15:04_________________________________________________ja pierdziu juz ta godzina ide sie szykawac na 8nastke :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 15:07_________________________________________________i nieprawda...zajmnie o wiele mniej czasu niz sciagniecie zderzaka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.