Treść opublikowana przez Polko_V
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
tak jak wyzej nie rob tego...w dodatku po zimie bedziesz mial ten "swoj" chrom bialy bo folia ochronna tej listwy bedzie schodzila
-
[B5 AFN] Zegary z anglika do europejczyka
podlacze sie do tematu...a jak ze 100km/h w europejczyku jest na srodku a w angliku na godzinie 10-tej...jak bedzie pokazywalo :?:
-
[ALL B5] Problem z deską - odstający plastik.
zdemontuj to jak koledzy podpowiadaja i klejem to maznij ...ja tak zrobilem koledze, ale ja mialem taki specjalny klej podobny wygladem do butaprenu, co tasmy kleja w kopalni na odstawie (pod ziemia) sluzace do transportu wegla. Jezdzi rok i problem z glowy
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
no wiem, ze sie krusza (dwie zlamalem ) ,wiec podgrzewalem je opalarka (bo robilem to zima) i rzezbilem. A problem deformowania, mysle ze zniwelowalem. Czas pokaze...tym sposobem, ze nie odklejalem calej powierzchni z papieru ochronnego, tylko tyle co potrzeba i narazie przy upalach co byly rzedu 30-tki, co musialem duzo jedzic mialem obawy, ze na tych dziurach moze cos sie znieksztalcic. To wieczorem dla wlasnego spokoju, sprawdzilem i wszystko bylo tak jak "fabryka" zrobila
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
no to swoja droga, ze na trawie ja mam od blotnika do ziemi 61.5cm (moze powie mi ktos, ile to jest w dol od standardu ) ...łoojoj...to ja na zimie gewinde krece do gory, do mniej wiecej 1BA :gwizdanie: i problem znika, bo problemem jest brak pluga w okolicy a sam nie zamierzam odsniezac [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 10:26_________________________________________________ale kolega arek i tak ma piekna audiczke nawet mimo tego, ze tak wysoko stoi
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
a nie lepiej maty wygluszajace...ja se wygluszylem drzwi i boczki oraz ori sub i o dwa nieba lepiej to gra...fakt faktem 250 zeta dalej za te maty z alledrogo ale sie oplacalo
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
yyy...to ja myslalem ze mam -60 na przodzie, lecz ta fotka rozwiala moje watpliwosci, bo chyba poszlem troche po bandzie (ale niech lepiej moja zona dalej mysli ze jest -60 :gwizdanie: )...z jakies -80 przod to ja mam napewno i tyl tez. A miski jeszcze nie stracilem, a moje drogi to maja wiele do zyczenia :gwizdanie: ...wiec ARQ, dawaj gewinde na poklad
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
zgodze sie z PUMA...lepszy efekt da gewinda na pokladzie ,bo 1BE z tego co mnie pamiec nie myli...(bo nie bawilem sie tego typu zabawkami )...daje 2cm w dol , wiec i tak to dalej bedzie kozowato wygladac :gwizdanie:
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
heh no za 700 zł można pewnie kupić jakiś zestaw....tylko pytanie czy był klejony w Chinach na kropelke czy superglue :gwizdanie: jest osobny dzial o Master Sporcie...tzw "budzetowka" ,ale te komplety sa roznej jakosci. Sam wymienialem 2 kuzynom na MS i jednemu po 25tkm tluklo a drugi nie dawno 50tkm ma za soba, wiec mam swoja teorie czemu jedne tyle wytrzymuja i inne tej "samej" firmy padaja, ale to nie ten dzial
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
czekam na dalsze efekty...bo jestem ciekaw jak to bedzie grac
-
[B5 AJL]Black Arrow-Czas na Detailing :]
blagam obniz ta furke, bo takiej kozy to ja dawwwwwno nie widzialem :gwizdanie: ogolnie autko rewelka...ten silniczek zajebioza a do planow bym dodal jeszcze taki gadżet...kluczyk scyzor
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
no calkowita racja , szkoda, ze ktos jeszcze nie wymyslil rozwiazania na te sworznie
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
łaa... ,ale zes wybral...ja bym wzial oba ...no, to sa te same :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja wlasnie bym stawial, ze mogly wyjsc rozne partie tych MS , powiedzmy tzw. ori MS i podróby MS, rozniace sie miedzy soba krajem pochodzenia. Wg. mnie jedynym sposobem jest sie dowiedzenie gdzie tak na prawde sa produkowane...tzn. kraj, fabryka. Hmm... jeszcze jedna mysl mi przeszla przez glowe ...sa takie...widzialem na wlasne oczy, tzw. wzmacniane wahacze czy drazki (firma meyle...ciekawe jak "to" sie spisuje) rozniace sie miedzy soba srednica kulki swoznia czy inna mieszanka gumy. Tak samo mozna dyskutowac na temat LMO tzn. sa ori LeMfOrdery tzn. made in germany i podroby LMO np. made in turkey a nawet china :gwizdanie: Wiec pany nie "wieszajmy kotow" na MS, bo jednym one sie spisuja a innym... . Kto wie...moze gdzies w europie, azji, taka malutka fabryka z takimi malutkimi skosnookimi ludzikami co klepia partie ori MS
-
[B5 AFN] sebek840 moja A4
...i innego i wybacz nam sebo te wyglupy
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ten drugi kuzynek juz kula 50tysiac na tych MS a co do czujnika, to miales wieksze szczescie niz ja ,bo ja musialem tez wymienic czujnik, chociaz nie wiem czemu moze sie jakis kabelek naderwal bo ruszalem nim tez i nic zero reakcji .
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
jak dla mnie, to tylko te fele
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
mmm...ja bym jeszcze przednie sciemnil szybki a fela
-
[B5 AFN] sebek840 moja A4
uff... ,bo bys chyba odlecial z tymi drzwiyrkami :gwizdanie:
-
[B5 AFN] sebek840 moja A4
az bede obserwowal ten watek co Ty jeszcze ciekawego napochasz :gwizdanie:
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
uff...dobrze ze ja nie mam takiego rozwiazania, bo z ciekawosci patrzylem i rzeczywiscie jest niezla kapa, aby poszykac no to bede szukal dzis mot-gum i potem zdam relacje czy rzeczywiscie, sa takie swietne :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
:polew: no nie powiem...czuc roznice, jak sie plompnie te co najmniej 0.5 atm, co nie
-
[B5 AFN] sebek840 moja A4
łoo...dobre no nie powiem, troche dziwnie wyglada bez klamek, ale ciekawie. A panowie policjanci nie czepili sie jeszcze tego?? :gwizdanie:
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
musze poszukac tych mot-gum... :gwizdanie: bo widze ze dyskusja sie ozywila na temat wycieraczek
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
a to wiem ze dobre ma , ale zastanawia mnie jedno ...co tot za firma mot-gum, ma ktos takie wycieraczki w audi :?: :?: