Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ladna ta czerwona bestia tez bym mial RED'a ale mojej sie nie podobaja czerwone sztuki
  2. ladna... a niska i srodek tez ladny podobaja mi sie fotele boja mam Qpa a nie fotele
  3. Qrcze kolorek za***isty ale... -progi chyba za duzo w need for speeda grales :gwizdanie: -klapa pomaluj w kolor autka i ten chrom na klapie :doh1: -grill w tym wypadQ ruszt do wymiany na co najmniej polift -serduszko na zderzaQ nie do tych felg ale felgi ogolnie ladne a te klamki w kolor i bylo by git kolego...pokaz kolegom swoje wnetrze
  4. a byles w forumowych dzialach sprzedam zamienie oddam itd bo ostatnio widzialem ze 2 ogloszenia w ktoryms z tych dzialow no byly podswietlane i kratki do b6/7 i byly podswietlane klamki do b6 i byly tez podswietlane kratki do By5tki...chyba ze Cie ktos ubiegl
  5. a byles w forumowych dzialach sprzedam zamienie oddam itd bo ostatnio widzialem ze 2 ogloszenia w ktoryms z tych dzialow
  6. ladniutka ale jak dla mnie to tylko aVant ,tylko ten chrom w zderzaQ jakos mi sie nie widzi
  7. no wiesz... lampy przod i tyl...lipa zadnych tych chromow na lustra ...ale za to...fela i gleba robiua swoja robote :oklaski: apropos koledzy jak i byliby napewno wdzieczni abys ukazal "swoje" wnetrze
  8. koloru felg nie zmieniaj bo inaczej... :bicz3: jak dla mnie klasa sama w sobie
  9. ladniutka i ladnie siedzi tylko jeszze lampionki na przod po 2lifcie i bd
  10. ladna mi sie podoba mm...ladniutki ten grill
  11. ladna i ladny srodek polaczenie jasnego z ciemnym ale ta gasnica ...
  12. a mnie sie podobaja felgi albo jak kto tam powiedzial...kolpaki
  13. :polew: no braVVo... Fikass chociaz Ty sie kaples +10 za spostrzegawczość osobiscie ladne sa tylko ta ortografia
  14. mnie tez sie te lampionki podobaja i chyba ladnie by wygladaly w czarnym aVancie ojj...to bedziesz mial potem porownanie na gewindzie
  15. ejj...no kolego Ty masz 225/45/17 wiecmasz luXus, to ciekawe co bys powiedzial jakbys mial jak ja 215/40/17 i na gwincie a sa uzytkownicy co maja wieksze kola auto ladne i ciekawe jakby u mnie wygladaly na czarnym kolorze te tylne lampionki??
  16. ladna i mnie osobiscie nawet nawet sie podobala audi z taki polaczeniem tip+tdi , ale cale zycie na manualach wychowany wiec kolego...te "CHalogeny" az w oczy kluja
  17. no Qrcze naprawde jedna z najladniejszych a4 na forum ale nie pochlebiajmy mu tak bo w samozachwyt wpadnie :gwizdanie: sa gusta i gusciki...nie dla mnie te yellowy ale wazne jest to ze wlascicielowi sie podoba :> ps. te "stolki" sa
  18. ja aQrat mam to szczescie ze kolega to robi i pozyczyl mi ze swojego zakladu pracy ten nozyk tzn narzedzie do wycinania szyb bo nie wiem jak sie to fachowo nazywa .Owszem noz do tapety da rade ale tylko porzadny tzn nie ze przyslowiowe 5zl aby nie mial luzow na boki i tak jak wyzej pisane zaj*bac sie idzie i mocny uscisk trzeba miec aby rak nie pociac . I co najwazniejsze uszczelki sa cale i samemu da rade [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:57_________________________________________________prosze pierwszy lepszy link na allegro "narzedzia i sprzet warsztatowy" wpisujac w "szukaj przedmiotu" : do szyb http://allegro.pl/yato-noz-do-wycinania-szyb-samochodowych-yt-0659-i1544658111.html 47 PeLeNow + KW :gwizdanie:
  19. tak jak wyzej napisane...nooo...bez tego nie ori Quattro :kox:
  20. bez tych wstretnych brewek i tego ruszta bylaby ladna
  21. no postaral sie wlasciciel ładniutka
  22. no non no ladna tak jak wyzej gleba i ladne kolo
  23. Masz racje tnij żyłką i jedz do ASO po nowe uszczelki to by byla najwieksza glupota ludzka aby ciac zylka dalem wyzej link fakt faktem tylko do nozyka ale takim narzedziem sie to robi, a co nozyka zwyklego idzie ale tak jak wyzej kolega pisal...zaj*biesz sie[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________NIGDY zylka do szyb no chyba ze macie nowe uszczelki :gwizdanie:
  24. dolaczam sie do tej wypowiedzi i ripostuje bo dobrze ze wielu nie ma takiego srodka bo juz by nie bylo tego uroQ niech sie Qla bezawaryjnie
  25. a gdzie fotki jakiegos wnetrza hhyyy...?? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.