Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ja tam mam dekory alu oklejone czarna folia błysk ...tak inaczej niz wszyscy (tylko carboni, itd no nie powiem ladnie wyglada ale...)i jak dla mnie to JEGŁA
  2. no nie powiem ciekwa ta bestia tylko nizej bylo by lepiej
  3. te drewno... a reszta jak najbardziej na tak powodzenia :>
  4. :jerk: normalnie zawsze mi sie podobaly te audiki aVa w bieli no furka i bez relingow jak moja :>
  5. michu...my za ON tez placimy 5 zita za liter ;(
  6. no czekamy na relacje i mowie ze bd na pewno zadowolony z tego zabiegu
  7. ja na valeo 100pln ani boscha 90pln (banany) nie powiem nic zlego pierwsze ponad rok sluzyly w polówce a drugie mam od wrzesnia 2009 doteraz i po tej zimie bd musial sie zastanowic nad zmiana bo dolna krawedz jest juz slaba no ale wiecie przez zime to za kazdym razem je podnosilem jak wszlem do roboty i obie firmy cichutko i bez smug zbieraly wode
  8. nie...nie bedziesz mial zadnych "errorow", itd. ja mam juz brak kata w AJM (ale mi zostala puszka) i powiem ci tyle ze moje autko druga mlodosc otrzymalo i normalnie zakochasz sie w tym dzwieQ turbinki :gwizdanie: a co do spalin to powiem tyle ze malutkiego baczka pusci tylko przy odpalaniu a jak jedziesz to nikt nie zauwizy ze masz TDI . A propos 2 tyg temu bylem na przegladzie i analiza spalin mi wyszla lepiej bez kata niz z nim...z czego diagnosta sie bardzo zdziwil . Wiec nie zastanawiaj sie :>
  9. dokladnie :gwizdanie: ja tez tak mialem i do glowy dostawalem
  10. to tak duzo czasu zaoszczedzonego no ale tak jak bylo pisane...jesli polift to lepiej wszystko z po- (zderzak sie pieknie wprowadza samemu ) a jesli przed- to przed- (i tu sa troche wieksze szopki ).
  11. nawet nie wiecie jak boli z takiej klapy ja se po zimie na pewniaka otworzylem i puscilem i potem tylko gwiazdki ppamietam wymiane zrobilem ale tak jak kolega napisal zapakowalem zone do bagaznika i heja na wies
  12. nie wiem o jakiego swierszcza ci chodzi ale bynajmniej u mnie byla oslona prawego slupka ta od szyby poprostu zatrzask wyskoczyl uderzyc w oslone az zaskoczy lub zobacz przewodu z klimy...ocieraja o obudowe filtra lub o karoserie bo tez takiego mialem prawie pol uta rozebralem a wystarczylo tylko je odgiac
  13. "o f mołde" ...no nie powiem rarytasik ci sie trafil bo czasem sie zolty trafi ale nie z takim srodkiem powodzenia w modach i bezawaryjnosci zycze
  14. no nie powiem ciekawy ten furacz ale ten silnik :gwizdanie:
  15. hmm...mi tez sie nie chcialo skladac ale doszlem do wniosku ze bynajmniej w moim przypadku wina byla ciezko chodzaca sprezyna w trojkacie i ja delikatnie rozruszalem choc mialem juz wrazenie ze zara mi zostanie te lusterko w rece :gwizdanie: ,sproboj u siebie ale delikatnie bo nie odpowiadam za uszkodzone lusterka
  16. hhmmm...kolega zmienial z przed- na po- i mu pasowalo a zmieniał gdyz mial stluczke i przy okazji zmienil lapmy z polifta bo w nadkolach z przed- by trzabylo rzezac przy kierunkach na poliftowe lampy(opis gdzies tam byl na forum ).
  17. ladna sztuka no nie powiem:) duuuuzy + za Q no i łłłaaaa ta sQra ...ciekawy nieoryginalny kolor tej b3 chyba na felunQ z borbeta
  18. az tak to te klamki nie musza swiecic jak halogenka maja nakierowac reke wysiadajacego a nie go oslepiac wg mnie bardzo ladnie wyglada :gwizdanie: Ja będe jeżdzić z odpiętym bo nie do konca dobrze to wyglada, chodzi mi tylko o praktyczność. Znalazłem taką fotkę z podświetleniem klamek, trochę widać... ........Dawidzie mi chodzilo o hak zima :>..........
  19. ja tez mam hak i narazie nie zamierzam go sciagac a mam odpinany jest zima i "poduszka powietrzna" sie zawsze przyda czy do...zatrzymania "bliskich kolegow" :gwizdanie: czy tez do dojezdzania do muru
  20. Qrcze ladny kolorek tata ma taki w tdi b4 mody ida w dobra strone :decayed:i oczywiscie bezawaryjnosci zycze
  21. a kysz ze pseudo chromami ale reszta jak najbardziej
  22. normalnie dales do myslenia nawet nie zwrocilem na to uwagi...ale rzeczywiscie jest tak tylko ze moja sie odchyla na okolo 10stopni wiec mi to nie przeszkadza
  23. no no no...kolorek ekstra ale i tak jakos mam respekt do czarnego bezawaryjnosci zycze
  24. chriss...nie dam se reki odciac ale ja jak Qpywalem do swego to wytargalem go z allegro i tam bylo napisane ze od a6 c5 polifta ...czyli klinowaty ksztalt szkla i obudowa ten sam ksztalt co po lewej stronie i wtyczki pasowaly p&p ...ale tak jak mowilem reki se n ie dam odciac
  25. ja na twoim miejscu bys jechal tam gdzie wymieniaja tlumniki ...pewien czas temu tez potrzebowalem i tam mi pokazali "swoj" zlom mialem se poszukac i...za FREE mi dali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.