Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Ja... 2 lipca moze byc. Gdzie i ile za ta przyjemnosc :gwizdanie: :?:
  2. kolego ...doslownie kilka postow wyzej jest napisane normalnie... dla ciebie specjalnie zem to wyjustowal :gwizdanie:
  3. Witam forumowiczow Szukalem i nie znalazlem. Problem jest w audi mojego taty 80 b4 1.9 tdi. Nie wiadomo kiedy sie problem pojawil. Wyszlo to podczas badania okresowego podczas hamowania na rolkach, gdy ABS zaczyna dzialac (tyrkotac) pojawiaja sie mocne podbicia pedalu hamulca do gory (ok. 1-3cm go podbija). Dodam, ze przez ostatni czas nic nie bylo robione z hamulcami. A problem tata zauwazyl dopiero teraz, bo nie hamuje na szlag czyli nie uruchamia abs-u i wyszlo przypadkiem podczas tego przegladu.
  4. nom pala jak byk ,tez jestem chetny na takie cos (urodziny), bo jak se to zachwalacie [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 20:03_________________________________________________ :hi: Żyje ale co to za życie, nawaliłem się kurna jak dzika locha Ja 10 sierpnia jadę do Bułgarii ja 23 mam odlot [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 20:04_________________________________________________Pany... :gwizdanie: mialby ktos z Was na sprzedaz w dobrej cenie 4 oponki 195/65/15 letnie w dobrym stanie tzn jak najwiecej bieznika i nie chinskie... moj tata potrzebuje do swojej B4. Moze komus zbywaja takowe... :?: :!:
  5. byle sobota a 2 lipca troche srednio, ale mysle ze da rade... a polskie morze jest ciekawe duzo pierdolek idzie pozwiedzac, ja w tym roQ bede sie byczyl na zlotych piaskach w Bulgarii :gwizdanie: i chyba nie bedzie walkow i bedzie pogoda
  6. moze by nutella
  7. :hi: widze ze obgadywaliscie mnie :gwizdanie: do mnie to bylo... :?: napalił się jak szczerbaty na orzechy nie jestem szczerbaty i nie przepadam za orzechami w pierwotnej postaci, no chyba ze sa w jakis sposob "przerobione"
  8. ne no nie daje dzis rady ide spac dobranoc
  9. narazie sie z ewakuuje obowiazki malzenskie :gwizdanie:
  10. :polew: rozwalacie mnie moja ma na imie Ewelina, zreszta napewno sie przedstawi ttym co tam bd [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:52_________________________________________________ okej... bedziemy spamowac [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:52_________________________________________________tak zeby nie bylo...moja tylko boksuje jak jest po 24 a ja dalej na audi klub
  11. aaa....
  12. a moja sie umie bronic wrazie czego
  13. aha...ja sie zjawie, bo juz mojej zonce caly czas o tym truje , i tez aby ze mna jechala
  14. ahaa... [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:19_________________________________________________andriu...mam pytane...ile was jest na takim spociku :?:
  15. Beduiny tak mają :D o co kaman
  16. noo wrescie zonka zeszla [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:18_________________________________________________Artur...to co Ty masz za prace ze piszesz w niej :?: [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:19_________________________________________________Qrcze...jaki tu spokoj nanana, nic sie nie dzieje nanana... :gwizdanie:
  17. witam ponownie Pany po szychcie i przed dlugim weekendem
  18. no artur jak nocka minela tzn jak sie spalo :?: nawet sie wyspalem a od 6 na nogach jestem
  19. Dzien DO [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 07:08_________________________________________________Ide na i na sandwich'e
  20. no nic no...to ja tez ide koniec spamu na dzisiaj
  21. Qrcze artur...normalnie nienormalnie mi sie podoba Twoj kolor audi rzadko spotykane [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 00:02_________________________________________________ dobranoc do jutra tzn do dzisiaj
  22. hmm... zobaczymy, czy mi sie wspomni ,bo pamiec to ja mam dobra, tylko ze krotka
  23. na weselichu bylem i duzo wypilem i dwie flachy wygralem
  24. a masz pozyczyc :?: :!: :gwizdanie:
  25. przypalił coś i teraz go wzięło na psikusy a tak myslalem ze jak poszedl na dymka to cos tam mial

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.