Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. lexy won do kosza a silnik
  2. ArturQ... 101 LOT ZYCZA :drunk:
  3. febi i trw, mialy kiedys swoje lata swietnosci a teraz to jedna wielka Qpa, teraz LMO panuja i te polecam
  4. :decayed:
  5. zobaczymy z tym vag eventem (i bede sledzil watek bo zapowiada sie ciekawie ) ,bo i jak sie tam pojawie tylko ze z projektem vw
  6. wiecie dzis mam malutki sukces, raczej moja zonka ma muly sukces, juz rok ze mna wytrzymala
  7. kurcze...szkoda ze wczesniej nie pisales, bo ja mialem takie i bysmy sie mogli kopsnac, bo moje i tak wyladowalo w malowaniu na czarny fortepian a mnie to lotto bylo czy to malne czy to :gwizdanie:
  8. na allegro ja mam sam wklad i bym sie go chetnie pozbyl
  9. jak bydzie pogoduu, to sobota, a jak ni to niedziela
  10. na slasku ok. rybnika chyba okolo 160zl, ale mnie to wyszlo 4ropak zywca, bo taki czas mi zajela ta zabawa nad tym
  11. wg. mnie nie bardzo Ci to bedzie pasowac , ale moze na zywo jak to okleisz na probe, to moze inaczej bedzie wygladac...jednym slowem...oklej i pochwal sie
  12. :hi: wszystkich jak mnie tu dawno nie bylo
  13. moj blad, zle przezytalem, nie doczytalem, zreszta po nocce bylem :gwizdanie: a swoja droga...przypomnialo mi sie (widzac lekarstwa ) czy byl ktos ciekawy kiedys ciekawy tego, ile jest smaru na tym sworzniu pod ta guma :?: Bo ja tak i postanowilem przed zalozeniem moich LMO, sprawdzic i wierzcie mi lub nie, jest go tam tyle co kot naplakal i u siebie do kazdej gumy wstrzyknalem 5-7ml smaru i zalozylem ja i potem zestaw w aucie wyladowal. Bo jesli u mnie bylo prawie sucho to MS moze jest go jeszcze mniej i ujmujac to w calosc, moze i w tym przypadku sie sprawdza... kto smaruje ten jedzie
  14. ja tez mam tego gwinta (odpukac) pol roku jezdze i jeszcze jezdze . Twardosc gwintu...srednio-twardy i wystarczajacy jak dla mnie [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 12:28_________________________________________________mam pytanie ogarnales ten burdel w bagazniku :?:
  15. to Ci sie trafilo ,jak slepej kurze ziarnko
  16. rurka albo pusta puszka po kacie
  17. Jesli Ci sie sypie tulejka gumowa, to masz zle poskladana ta zawieche, albo musiales niezle dziury zaliczac. No chyba ze taka stara ta guma jest :gwizdanie: Bylo nie jednokrotnie pisane, ze prawidlowy montaz wahaczy odbywa sie na lewarku czy podnosniku (kto co ma). Potem lekko skrecic, aby tulejka miala sie szanse ulozyc, pozniej sie przejchac kawalek tzn z okolo km, aby sie ladnie wszystko ulozylo i dopiero dokrecamy w pozycji roboczej na kolkach po tej przejazdzce . Taki jest prawidlowy mozntaz a nie dokrecanie na podnosniku przy wiszacym kole.
  18. :facepalm: kolego...normalnie porazka nie masz na nich wytloczone made in china :?: a co ci sie sypnelo...koncowki drazkow czy tuleje :?:
  19. ooo... widze, ze nowy mod doszedl
  20. Pany Nie wiem jak z tymi Acer'ami jest ale mój jak mówiłem już trzeci rok śmiga bez zarzutu ( mam Extensa 5230 ) Miołeś szczęście, ale pewnie wkrótce coś w nim dupnie zawsze optymistyczne podejście mi się podobało :gwizdanie: :polew: a jo mom juz trzeci rok toshiba satellite a300 i (odpukac) idzie jak tyn piorun co ostatnio dupnol, ze nie bylo siwatla :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.