Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
noom...szczesliwej drogi
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
dokladnie tyle[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 09:40_________________________________________________przed liftem zreszta tez
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
dokladnie, kazdy ustawia wg swojego "widzi mi sie" :gwizdanie: mnie akurat pasuje -70, bo mi w miare drogi i wjazdy do znajomych pozwalaja no chyba ze sie pojawi dziwnej wysokosci prog zwalniajacy, to wtedy lubie sobie przypomniec "łacine"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nic no ida spac...rano o 6 trza wstowac
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
a nie nie nie...ten pseudo carbon psuje caly efekt ale autko...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mnie z hammerem artur... :baseball: ...no
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a fuj a fuuj...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
robert. ale zes to podwiesil na tej 140 sekcji pozwolilem sobie to poprawic :gwizdanie: a zenek mial dzis przeje*&@%bane...kombajn se zdu*&^%pczyl
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: luloki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jedynie co pajadlo na tym dzisiejszym spocie to kopruchy, co mnie pozarly
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ojj...Robercie...chyba nie predko
-
[ALL] Audi A4 b5 1.9 TDI 2000 rok
cos Ty zrobil temu autku popraw sie, bo Cie dalej beda
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieQje za spota a wuszt tera jym w zymle i popijom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiesku i jak tam twoje soczewy
-
[B5 AJM] Perfidne granatowe padliszcze w avancie :)
ładna... + takie jak koledzy wyzej pisali a od siebie dodam... ...te znaczki a4 i 1.9tdi wywal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
napewno z tego co wyczytalem jest spot tam gdzie zawsze a potem sie zobaczy...tylko nie jestem pewny czy to godzina 19...czy 18
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Kaj je część IV ? Nie pomyliłeś z III nie pelna nazwe napisalem :gwizdanie: O.II cz.III sc.IV
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zbieżność ustawisz praktycznie u pierwszego lepszego mechanika w okolicy , ja polecam "Zyska" z Jejkowic [br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 15:37_________________________________________________ Cały tydzień tam chodziłem ale na rano najbardziej poje**bana sciana pod wzgledem hydrauliki, jednym slowem te sekcje to ZŁOM ale od poniedzialku ide "na wakacje" O.II cz.IV
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ojj...tak o wiele lepiej swieca no nic dupia na gruba
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nic musza jechac do roboty (O.III cz.III Vz)
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
do
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z ranka
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
febi ogolnie dobra firma, ale kumpel co robi w sklepie mowi, ze zawieszenia to im sie nie udaja wiesz, gornik po szychcie musi sie napic . A ponadto jak tu sie nie napic...cale zycie z wariatami