Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a tera musze isc spac bo na rano do roboty...za jakie grzechy ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tez dziekuje bardzo za spota
-
[B5 AHL] Przepiękny ,srebrny AHL
ladna seria i bezawaryjnoisci zycze...chociaz co sie ma w tym silniku popsuc a co sie stalo jak mozna wiedziec :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Gdzie się to po Bielsku szwędacie Tomek...zmien dealera , albo podej ta nazwa tych ziolek co zarzywasz My nigdzie nie byli i skad ta mysl Sory pomyliło mi się z Danielem :gwizdanie: to on ma srebrną klapę :gwizdanie: aaa...sie rozumie a juz myslalem, ze masz jakies fajne "ziolka"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Gdzie się to po Bielsku szwędacie Tomek...zmien dealera , albo podej ta nazwa tych ziolek co zarzywasz My nigdzie nie byli i skad ta mysl
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja bede, ale nie wiem czy sam czy z polowica
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: no to Arku...gratulacje i przedewszystkim zdrowka [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 14:25_________________________________________________ tez se musza taki cus wyrezac (a mom 4na zbyciu :gwizdanie: ) ...bo mom dosc wpadanio w kaluze
-
[B5 AFN] AUDI A4 B5 97r AVANT
kolego...do zdjec myjemy autko :bicz3: dobra baza do modow i uciechy z uzytkowania zycze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: buhahahh... :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Srebrna Hybryda by e9matic
ładnaa... i te taborety
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale oczywiscie 100km/h bedzie na srodku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
aa...i bedziesz mial KMH [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 15:13_________________________________________________no nic jada na SRB na chwila...na kolejno
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
daniel...i jak tam klapa...masz ja juz :?: ide na z tesciowa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:przebiegly: [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 22:46_________________________________________________ Dokładnie wystarczy zimna , czysta wódka ja tam wbrew pozorom lubie alkohol a tym bardziej oszroniony [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 11:05_________________________________________________a tak wogole witam wszystkich
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z alkoholu testowalem chyba wszystko co tam bylo mozliwe i watroba wytrzymala ,ale tez mi łyskacz najbardziej podeszedl a jedzenie wbrem zapewnieniom bylo dobre
-
[B5 AFN] Zielona łupa :)
zawsze mi sie podobal ten kolorek furka na +
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesku...powiem tak...naprawde dobre, ale po 4 dniach monotonne ale za to arbuzy...w polsce nie ma co szukac tesknilem za porzadna kawa i piwem a nie jakimis siuskami , ale inny alkohol... pogoda swietna temp. w basenie 27st. a w morzu 25st
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
[B5 ADP] Moja A4 B5 - Limurzyna :)
autko ma piekny kolorek ale nie ma to jak czarny poliftowe lampionki robia dobra robote a co do mieszalni, to jacys partacze tam musza robic
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
ja mialem tylko 4 nity i musialem nieco rozwiercic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Witam Pany po wczasach :piroman: ale mam do nadrobienia watku :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 20:18_________________________________________________a tera ide sie wypakowac i
-
[B5 AFN]Audi, fajne rzeczy do kupienia po niej:)
ooo... tera ta ostatnia fotka...konkret