Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. a tera musze isc spac bo na rano do roboty...za jakie grzechy ;(
  2. ja tez dziekuje bardzo za spota
  3. ladna seria i bezawaryjnoisci zycze...chociaz co sie ma w tym silniku popsuc a co sie stalo jak mozna wiedziec :?:
  4. Gdzie się to po Bielsku szwędacie Tomek...zmien dealera , albo podej ta nazwa tych ziolek co zarzywasz My nigdzie nie byli i skad ta mysl Sory pomyliło mi się z Danielem :gwizdanie: to on ma srebrną klapę :gwizdanie: aaa...sie rozumie a juz myslalem, ze masz jakies fajne "ziolka"
  5. Gdzie się to po Bielsku szwędacie Tomek...zmien dealera , albo podej ta nazwa tych ziolek co zarzywasz My nigdzie nie byli i skad ta mysl
  6. ja bede, ale nie wiem czy sam czy z polowica
  7. :hi: no to Arku...gratulacje i przedewszystkim zdrowka [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 14:25_________________________________________________ tez se musza taki cus wyrezac (a mom 4na zbyciu :gwizdanie: ) ...bo mom dosc wpadanio w kaluze
  8. kolego...do zdjec myjemy autko :bicz3: dobra baza do modow i uciechy z uzytkowania zycze
  9. :hi: buhahahh... :polew: :polew: :polew:
  10. ładnaa... i te taborety
  11. ale oczywiscie 100km/h bedzie na srodku
  12. aa...i bedziesz mial KMH [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 15:13_________________________________________________no nic jada na SRB na chwila...na kolejno
  13. daniel...i jak tam klapa...masz ja juz :?: ide na z tesciowa
  14. :przebiegly: [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 22:46_________________________________________________ Dokładnie wystarczy zimna , czysta wódka ja tam wbrew pozorom lubie alkohol a tym bardziej oszroniony [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 11:05_________________________________________________a tak wogole witam wszystkich
  15. z alkoholu testowalem chyba wszystko co tam bylo mozliwe i watroba wytrzymala ,ale tez mi łyskacz najbardziej podeszedl a jedzenie wbrem zapewnieniom bylo dobre
  16. zawsze mi sie podobal ten kolorek furka na +
  17. Wiesku...powiem tak...naprawde dobre, ale po 4 dniach monotonne ale za to arbuzy...w polsce nie ma co szukac tesknilem za porzadna kawa i piwem a nie jakimis siuskami , ale inny alkohol... pogoda swietna temp. w basenie 27st. a w morzu 25st
  18. autko ma piekny kolorek ale nie ma to jak czarny poliftowe lampionki robia dobra robote a co do mieszalni, to jacys partacze tam musza robic
  19. ja mialem tylko 4 nity i musialem nieco rozwiercic
  20. :hi: Witam Pany po wczasach :piroman: ale mam do nadrobienia watku :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 20:18_________________________________________________a tera ide sie wypakowac i
  21. ooo... tera ta ostatnia fotka...konkret

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.