Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. wyciagnij puche z filtrem powietrza i powinienes miec duz miejsca, aby to zmierzyc i 15 min roboty :gwizdanie: i bez kanalu
  2. ahh...ta skleroza ja za 6 dni smigam na PT i tez bym zapomnial :gwizdanie: ale jest cos takiego ja komorka
  3. o no-name' ach rzecz jasna, bo MS to jeszcze mozna zalozyc
  4. ile ja sie tych obwodek naszukalem swego czasu :gwizdanie: ale oplacalo sie efekt miazzzzga
  5. łłoojjj...ja bym sie nie pakowal w takie gO_owno szkoda rozbierania i skladania a za miesiac to rozbebeszaC bo cos tam klupie ale...kazdy "reza" jak mu fundusze pozwalaja :gwizdanie: .
  6. dobra...my tu gadu gadu o "uprawianiu swoich ziem" a zona mnie duga [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:44_________________________________________________no nic trzeba sie zrelaksowac przed robota dobranoc tym co ida spac a szczesliwej co ida do roboty
  7. Zarasta, tylko regularne koszenie pomaga, no mam nadzieje że bez gumowców się w tą działkę pchasz :gwizdanie: daniel...jakbys mial ochote a starzy by byli za sciana, to mozemy z wieskiem zadzwonic do tych starych i powiedziec np ze auto im "zwedzaja" i wiesz jak szybko pobiegna nadol :gwizdanie:
  8. wiesku, ale nie skupiajmy sie na mnie, bo to danielowi trza pomoc :polew:
  9. :polew: juz nie zarasta odpowiednio uprawiana ziemia i bez guminioQw
  10. aa... zem sie nie kapnal bierz przyklad ze mnie ja juz rok prze weselem mieszkalem ze swoja... no co musialem rozpoznac teren i jaka dzialke bd mial
  11. i nawet starsi sie za sciana "nie licza" :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:23_________________________________________________ Zatkaj usta poduszką dobre i skuteczne
  12. ee...to nie znaczy, ze nie idzie...dla chcacego nic trudnego
  13. jak nie ma warunkow tzn :?: rodzice za sciana
  14. a mnie naszczescie nic sie nie dzieje choc juz myslalem ze bd zle
  15. bylo troche zimno...godzinke my tam stali pod tesco. Byl pomysl, aby looknac ta miejscowe, ale kazdy marzyl aby jakas goraca kawe zaliczyc
  16. ja tez dziekujemy za spota i za kaffke w MC
  17. jutro to lookna jeszcze roz
  18. 14 V to dobre napięcie ładowania , ale czemu kontrolka się świeci Nie zapomniałeś jeszcze o jakim kabelku ( np. masy nie podpiąłeś do altka ? ) Nie grzebałeś przy rozruszniku czasem ? Musisz sprawdzić wszystkie połączenia między altkiem a aku wlasnie, mozno zech zapomniol jakigos kabelka podpionc... jutro to sprawdza, bo dzis jeszcze na spota trza wtargnyc [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 11:09_________________________________________________a propos dzien do
  19. łoojjj...robercie. wszedzie i nigdzie <--czyt pod audi a dokladniej ktos :gwizdanie: mi uszkodzil miske olejowa, a zeby to wyciagnac, to wyciagnalem caly silnik. Rozpolowilem go na pol... wymienilm simer na wale od sprzegla, bo sie pocil, sprawdzilem dwumas i ma 3mm luzu wiec jest jak nowka tarcza gruba, sloneczko i docisk klasa. A po zlozeniu okazalo sie, ze nie laduje alternator... wrecz mam cos a'la alternator czyt <---pradnica, bo czym wyzsze obroty to lepiej ladowalo. Wymienilem regulator i laduje, ale w okolicach 14V (zastanawiam sie ile ma byc ) ale problem nie zniknal, bo siweci dalej kontolka ladowania pomozcie mi ;([br]Dopisany: 15 Październik 2011, 22:42_________________________________________________dodam ze padl mi aku, bo sluchalem w czasie rozbiorki radia [br]Dopisany: 15 Październik 2011, 22:43_________________________________________________a ta "szukajka" na forum to jakies nieporozumienie
  20. :hi: łosz Qfa...100 stron do nadrobienia :wallbash: nic tylko zyletka i sie ciac wzdluz zyl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.