Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ooo...widze, dziedzina łopatologia wkracza
  2. i co w zwiazku z tym...wy**bac egr i wyczyscic wszystko :?:
  3. hmm...na 10tkm ze 4mm na bagnecie wiecej napewno nie, ale tez lubie dosc dlugo posmigac 200+ [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:33_________________________________________________a na turbie brak jakich kolwiek luzow :gwizdanie: odpukac oczywiscie :gwizdanie:
  4. kompromitujecie mnie :embarrassed: :decayed:
  5. cos mi sie zdaje ze jak kupie mojej zonce autko to raz jeszcze te serce wyladuje na stole i od podstaw bedzie skladane i czyszczone
  6. A co mu z tego EGRa cieknie ? Woda ? Piwo ? Wódka ? piwo wodka :polew: dupny zes je
  7. dobranoc wiesku
  8. ale odziwo jak silnik na stole operacyjnym mialem to tylko tak delikatnie bylo tluste, az sie zdziwilem
  9. a to wole se flansze sprawic tera jak mam termostat noffffka to moge smigac [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:15_________________________________________________zolty...a myslalem ze ze starosci taki jest
  10. :oklaski: :oklaski: :oklaski: polac mu bo dobrze modzi
  11. tzn...ze lepij flansze se wytoczyc a minus tego bedzie taki ze dluzej sie bedzie grzal ??? jak dobrze zrozumialem ...
  12. nosz Qrcze jestem ciekaw co tam podzialal kolega kaliko44
  13. no to czekam robercie
  14. wlasnie zostalo poruszone moje egr i pytanie...kupic nowy czy flansze se wytoczyc :?:
  15. Jo też pomału ida nyny dobranoc
  16. no nie powiem wyglada Ci to jakby byl zaruscialy w srodku
  17. :oklaski: :oklaski: :oklaski: I juz nie ma butli a co robiłeś uszczelka :hi: no to ladnie se poradziles bo ta flaszka aa...i dziekuje wszystkim za spoznione zyczenia lepiej jezdzic z flacha i nie marnowac niz miec zakidana cala komore olejem z rzygajacego egra ciii... :embarrassed: :decayed:
  18. :oklaski: :oklaski: :oklaski: I juz nie ma butli a co robiłeś uszczelka :hi: no to ladnie se poradziles bo ta flaszka aa...i dziekuje wszystkim za spoznione zyczenia
  19. nom...moich :drunk: dobranoc
  20. okaze sie rankiem bo narazie impra sie kreci :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 22:15_________________________________________________wrazie czego zona mnie zawiezie do roboty
  21. a jo mam na 12 chociaz nie wiem czy dam, po urodzinach
  22. ładna baza do modow popraw opis FWD ma 115 KM i to jest silnik AJM a nie...BRB
  23. smacznego wiesku
  24. po obiadku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.