Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ooo...widze, dziedzina łopatologia wkracza
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i co w zwiazku z tym...wy**bac egr i wyczyscic wszystko :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hmm...na 10tkm ze 4mm na bagnecie wiecej napewno nie, ale tez lubie dosc dlugo posmigac 200+ [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:33_________________________________________________a na turbie brak jakich kolwiek luzow :gwizdanie: odpukac oczywiscie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kompromitujecie mnie :embarrassed: :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
cos mi sie zdaje ze jak kupie mojej zonce autko to raz jeszcze te serce wyladuje na stole i od podstaw bedzie skladane i czyszczone
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A co mu z tego EGRa cieknie ? Woda ? Piwo ? Wódka ? piwo wodka :polew: dupny zes je
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobranoc wiesku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale odziwo jak silnik na stole operacyjnym mialem to tylko tak delikatnie bylo tluste, az sie zdziwilem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a to wole se flansze sprawic tera jak mam termostat noffffka to moge smigac [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:15_________________________________________________zolty...a myslalem ze ze starosci taki jest
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
:oklaski: :oklaski: :oklaski: polac mu bo dobrze modzi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tzn...ze lepij flansze se wytoczyc a minus tego bedzie taki ze dluzej sie bedzie grzal ??? jak dobrze zrozumialem ...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
nosz Qrcze jestem ciekaw co tam podzialal kolega kaliko44
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to czekam robercie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wlasnie zostalo poruszone moje egr i pytanie...kupic nowy czy flansze se wytoczyc :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jo też pomału ida nyny dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie powiem wyglada Ci to jakby byl zaruscialy w srodku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:oklaski: :oklaski: :oklaski: I juz nie ma butli a co robiłeś uszczelka :hi: no to ladnie se poradziles bo ta flaszka aa...i dziekuje wszystkim za spoznione zyczenia lepiej jezdzic z flacha i nie marnowac niz miec zakidana cala komore olejem z rzygajacego egra ciii... :embarrassed: :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:oklaski: :oklaski: :oklaski: I juz nie ma butli a co robiłeś uszczelka :hi: no to ladnie se poradziles bo ta flaszka aa...i dziekuje wszystkim za spoznione zyczenia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nom...moich :drunk: dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
okaze sie rankiem bo narazie impra sie kreci :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 22:15_________________________________________________wrazie czego zona mnie zawiezie do roboty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a jo mam na 12 chociaz nie wiem czy dam, po urodzinach
-
[ALL B5] Moja perełka;)
ładna baza do modow popraw opis FWD ma 115 KM i to jest silnik AJM a nie...BRB
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
smacznego wiesku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po obiadku
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście