Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. a dej pokoj, bo noz mi sie otwiera na tych głą**w, mlotek i po lepie prac ja tez widze, mp3, mp4 w uszach i na dol zjezdzaja i potem...wypadek tez jestem mlody, ale wiem co to praca i szanuje ja
  2. No toś pojechał, bo ja robię na swoją emeryturę no i obecni emeryci zarobili też na swoją a Wy będziecie musieli robić na naszą. TOMEK zmień dealera. Wy to najbardziej pokrzywdzone pokolenie bo każą Wam coś robić. wiesku bo mi sie narazisz mozecie nie wierzyc...ale ja lubie pracowac, ale nie lubie tego momentu jak musze isc do pracy jakos ciezko mi sie zebrac :gwizdanie: Artur...tez czytam ten watek :gwizdanie:
  3. :polew: a ak swoja droga ciekawe czy doda foty bo inaczej...watek DELETE :gwizdanie:
  4. witam i po przegladzie... wszystko wporzo...a co katalizatora, ktorego nie mam :gwizdanie: to diagnosta mi powiedzial tak... Diagnosta : "...widze, ze katalizatora Pan nie ma" Ja : "... ..." D : "a kto go Panu usuwal, bo widze ze pucha zostala... :?: " Ja : " " D : "no to dobrze, bo spaliny sa tej samej jakosci (przemierzyl mi je, a dal do porownania wyniki z innego, tego samego nowszego silnika bodajze awx) , tylko dymek jest widoczny a autu lzej " " wogole kto wymyslij katalizator w dieslu i po co chyba tylko dla wrazenia wizualnego " i tez mam hak tylko ze zdemontowany i pieczatke w dowodzie i zaplacilem 100zl w zorach ..............skopiowalem tresc watku z innego, wiec co nie ktore rzeczy sa nie wazne ..................
  5. witam i po przegladzie... wszystko wporzo...a co katalizatora, ktorego nie mam :gwizdanie: to diagnosta mi powiedzial tak... Diagnosta : "...widze, ze katalizatora Pan nie ma" Ja : "... ..." D : "a kto go Panu usuwal, bo widze ze pucha zostala... :?: " Ja : " " D : "no to dobrze, bo spaliny sa tej samej jakosci (przerzyl mi je a dal do porownania wyniki z innego, tego samego nowszego silnika bodajze awx) , tylko dymek jest widoczny a autu lzej " " wogole kto wymyslij katalizator w dieslu i po co chyba tylko dla wrazenia wizualnego " i tez mam hak tylko ze zdemontowany i pieczatke w dowodzie i zaplacilem 100zl w zorach
  6. łaa...ale furacz a tak szczerze...fotki zapodaj :bicz3:
  7. wiem, ale niesety dla niektorych sie liczy auto a nie sceneria a w tej kwestii masz najladniejsza
  8. Arkuu...bedziesz mial Qre*nie trudno wygrac, bo auta tez tam sa zacne, ale moj glos na Ciebie wplynal
  9. no niby tak...ale jak ktos nie lubi miec kregow wybijanych , to moze smialo zakladac. Lecz musi miec na uwadze, to ze jak bedzie szybko przejezdzal np przez progi, no auto moze zanurkowac. A tak to nic temu nie szkodzi...niskie miekkie autko
  10. ja jutro mam przeglad i dam se specjalnie wlozyc do rury (brak kata tylko pusta pucha), i niech diagnosta oceni jak to hula
  11. ja wlasnie...mam juz odnowiony pakiet stalum na zime , wiec 15" siedzi juz w aucie a jutro na przeglad :gwizdanie: niestety ja nie mam nic na zbyciu Danielu
  12. :decayed: nie no nie umie patrzec na takie cos... [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:39_________________________________________________Wy tu wszyscy o jakis woskach piszecie, a mnie sie to poprostu nie oplaca, bo caly efekt psuje ta rysa [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:40_________________________________________________nie no ide wrescie spac dobranoc
  13. moje prawdopodobnie trafi po zimie do lakiernika...w celu usuniecia ten natretnej "kluczykowej" rysy i innych przywlaszczonych z kupnem auta :wallbash:
  14. dobrze ze masz takiego magika [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:23_________________________________________________ jakby nie awatar i podpis to bym zapomniał o kolorze :polew: a jak wejdziesz do garazu to bedzie siwy
  15. no...Daniel to dobrze ujal...ja go nie mialem tydzien , Daniel troche dluzej , ale TY...Artur
  16. ja musze wrescie znalezc czas dla mojego auta, aby sie nim porzadnie zajac [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:14_________________________________________________ale jak go odpalisz i poczujesz te 150 kucy ...
  17. i co arturze zrobiles... :?:
  18. daniel... namysliles sie ustawiles se grafik
  19. no to musze zagadac do Qzynka, aby mi takie cosik zrobil [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:05_________________________________________________nara
  20. ale robercie mam wrazienie wlasnie jakby ten egr mulił mi auto tzn puszczal lub cos w tym rodzaju
  21. coraz bardziej mnie to korci aby gada rozkrecic
  22. czyli wracajac...lepiej silnik na stol i umyc go od srodka i nowy egr :?: ale jesli piszesz ze mozna to wole flansze wytoczyc i bedzie niby troche twardziej chodzil jak gdzies tam wyczytalem :gwizdanie: chyba ze sie myle
  23. bo jesli mozna na flanszy jezdzic to...
  24. a dlugo posmigam na tym nowym,bo to 4stoffki jak dobrze pamietam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.