Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. dałbym większe średnicowo wężyki przed spryski ,by wymusić ciśnienie ,a poza tym gdzie w zimowych warunkach lata się 2 paki po śniegu łłooojjj...dla Ciebie to nie przeszkoda czy snieg czy nie :gwizdanie: :decayed: ide spac bo rano wstaje do roboty :wallbash: dobranoc
  2. kolpaki... to ja mialem w maluchu od mamy, ktory i tak pozniej otrzymal alumki
  3. ojj...raczej Ci wykaze, ze masz te 131 Qcy lub kapku wiecej , a odczucie napewno jest jak zes mial zabakanego kata i tera poprostu atku lzej
  4. oooo...bardzo atrakcyjna i dobrze idziesz w modach
  5. no dokladnie...a mi az tak spieszno nie ma ale wiesz lepiej by bylo jakby juz bylo a tarcze jak bedzie manetka to przeloze, bo codzien to mam przed oczami to wiesz musi to jaos wygladac [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:29_________________________________________________no coz musze juz sie zbierac do roboty 3mcie sie
  6. fisa do b5 polifta [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:23_________________________________________________avanta czyli do mojego
  7. nie jeszcze nie a masz jakas manetke [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:10_________________________________________________na tyle co mam czasu to nie widze zadnej manetki
  8. :hi: zescie spamowali przez te pare dni teraz go przy
  9. Qfa...pierwsze tdi z "podtlenkiem gazu z kuchenki" ...popraw opis a na podstawie tej jednej fotki moge stwierdzic ze łłładnaa
  10. ojj...nie wiem czy by to nie wygladalo jak mur oddzielajacy ciebie od pasazera
  11. dokładnie dokladnie wywalac kata i juz i zadnych problemow na przegladzie nie bedzie a czyzostawicie pusta puszke czy wstwicie tam rurke to od was zalezy...ja mam pusta puche i piekny swist i lzej autku napewno jest a kopcic toprzy rozruchu baczka pusci a w jezdzie pojawi sie dymek delikatny a nie odrazu czarna szadza
  12. owszem 10-15 zl za drobne typu ulamany uchwyt z lampy itp, ale ciekawe czy ten koles by wzial tyle za spawanie zderzaka (w dodatku w czesciach on byl) po kolizji z pontiaca firebird z 90roQ :gwizdanie: ja skasowalem 400 po znajomosci a zderzak nie do zdobycia tym bardziej przedni i nie gadaj, bo srednio biora 1cm drobnego pekniecia za 1zl i faakt trzeba miec zylke do tego i troche plastycznych umiejetnosci...to takie male OT a na temat przerobienia nadkola na esowe to poprobowalem troche i da sie ladne daszki zrobic
  13. łaaa...tera to pojechales po bandzie... :gwizdanie: a tak serio, to oni chyba na łeb upadli,ze tyle za takie cos
  14. chyba se zakupie jakby mi sie mialo zlamac........................kiedys :gwizdanie:
  15. Ja też będe przerabiał normalne nadkole ale dopiero jak załatwie spawarke bo bez tego raczej nie da rady normalnie ladnie na tej spawarce mozna zarobic ...tu 50, tam 50, tam 25, tam 100, tam 200, itd i uzbiera sie sumka
  16. no nabrales wprawy tez mam takie tylko nie mam czasu je zalozyc i robia naprawde swietna robote
  17. podejrzewam, ze jedna stacja robiła pomiary metoda Boge'a (dopuszcza amor do jazdy gdy ma 50% i wiecej) a druga metoda Eusama (w ktorej moze miec amor nawet 30%) <-- jak mnie pamiec nie myli, bo dawno o tym czytałem oraz od hmm...zuzycia sprzetu...?!
  18. a ja jak bede mial troche wiecej czasu se normalne przerobie z daszkami a wrazie czego, zawsze mi sluzy spawarka do plastiku :gwizdanie:
  19. dobranoc wszystkim
  20. mnie zarowka po stronie pasazera wypadla z drzwi i se latala "wta i wewta"
  21. u kuzyna dzialal i przestal dzialac i przyczyna byl zlamany kabel od otwierania i zamykania drzwi, polutowal i dziala
  22. a ja sie zastanawiam jak to idzie polamac , ale nie powiem zdobyc takie cudo, to naprawde nie lada wyczyn :gwizdanie:
  23. mnie w warce dali nie dopieczona wodnista pizze i podziekowalem, bo raz moze sie zdarzyc, ale dwa pod rzad

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.