Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dałbym większe średnicowo wężyki przed spryski ,by wymusić ciśnienie ,a poza tym gdzie w zimowych warunkach lata się 2 paki po śniegu łłooojjj...dla Ciebie to nie przeszkoda czy snieg czy nie :gwizdanie: :decayed: ide spac bo rano wstaje do roboty :wallbash: dobranoc
-
[B5 ADP] Moja skromna Audi :D
kolpaki... to ja mialem w maluchu od mamy, ktory i tak pozniej otrzymal alumki
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ojj...raczej Ci wykaze, ze masz te 131 Qcy lub kapku wiecej , a odczucie napewno jest jak zes mial zabakanego kata i tera poprostu atku lzej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
[B5 ADP] Moja skromna Audi :D
oooo...bardzo atrakcyjna i dobrze idziesz w modach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no dokladnie...a mi az tak spieszno nie ma ale wiesz lepiej by bylo jakby juz bylo a tarcze jak bedzie manetka to przeloze, bo codzien to mam przed oczami to wiesz musi to jaos wygladac [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:29_________________________________________________no coz musze juz sie zbierac do roboty 3mcie sie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
fisa do b5 polifta [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:23_________________________________________________avanta czyli do mojego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie jeszcze nie a masz jakas manetke [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 10:10_________________________________________________na tyle co mam czasu to nie widze zadnej manetki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: zescie spamowali przez te pare dni teraz go przy
-
[B5 1Z] Czerwona laleczka ;)
Qfa...pierwsze tdi z "podtlenkiem gazu z kuchenki" ...popraw opis a na podstawie tej jednej fotki moge stwierdzic ze łłładnaa
-
[ALL B5] Schodzi lakier z plastików wnętrza
ojj...nie wiem czy by to nie wygladalo jak mur oddzielajacy ciebie od pasazera
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
dokładnie dokladnie wywalac kata i juz i zadnych problemow na przegladzie nie bedzie a czyzostawicie pusta puszke czy wstwicie tam rurke to od was zalezy...ja mam pusta puche i piekny swist i lzej autku napewno jest a kopcic toprzy rozruchu baczka pusci a w jezdzie pojawi sie dymek delikatny a nie odrazu czarna szadza
-
[B5 AFN] Wymiana Nadkola , czy warto zakładać nadkole od S4
owszem 10-15 zl za drobne typu ulamany uchwyt z lampy itp, ale ciekawe czy ten koles by wzial tyle za spawanie zderzaka (w dodatku w czesciach on byl) po kolizji z pontiaca firebird z 90roQ :gwizdanie: ja skasowalem 400 po znajomosci a zderzak nie do zdobycia tym bardziej przedni i nie gadaj, bo srednio biora 1cm drobnego pekniecia za 1zl i faakt trzeba miec zylke do tego i troche plastycznych umiejetnosci...to takie male OT a na temat przerobienia nadkola na esowe to poprobowalem troche i da sie ladne daszki zrobic
-
[B5 AJM] Moja srebrna Audica w sedanie :) ! 2000 r. AJM
łaaa...tera to pojechales po bandzie... :gwizdanie: a tak serio, to oni chyba na łeb upadli,ze tyle za takie cos
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy rolety bagażnika A4 Avant
chyba se zakupie jakby mi sie mialo zlamac........................kiedys :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wymiana Nadkola , czy warto zakładać nadkole od S4
Ja też będe przerabiał normalne nadkole ale dopiero jak załatwie spawarke bo bez tego raczej nie da rady normalnie ladnie na tej spawarce mozna zarobic ...tu 50, tam 50, tam 25, tam 100, tam 200, itd i uzbiera sie sumka
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
no nabrales wprawy tez mam takie tylko nie mam czasu je zalozyc i robia naprawde swietna robote
-
[ALL B5] Reklamacja amortyzatorów
podejrzewam, ze jedna stacja robiła pomiary metoda Boge'a (dopuszcza amor do jazdy gdy ma 50% i wiecej) a druga metoda Eusama (w ktorej moze miec amor nawet 30%) <-- jak mnie pamiec nie myli, bo dawno o tym czytałem oraz od hmm...zuzycia sprzetu...?!
-
[B5 AJM] Moja srebrna Audica w sedanie :) ! 2000 r. AJM
łaa...dna ale te listwy...
-
[B5 AFN] Wymiana Nadkola , czy warto zakładać nadkole od S4
a ja jak bede mial troche wiecej czasu se normalne przerobie z daszkami a wrazie czego, zawsze mi sluzy spawarka do plastiku :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobranoc wszystkim
-
[ALL B5] Coś w środku szura na zakrętach
mnie zarowka po stronie pasazera wypadla z drzwi i se latala "wta i wewta"
-
[ALL B6] Nie działa głośnik w drzwiach
u kuzyna dzialal i przestal dzialac i przyczyna byl zlamany kabel od otwierania i zamykania drzwi, polutowal i dziala
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy rolety bagażnika A4 Avant
a ja sie zastanawiam jak to idzie polamac , ale nie powiem zdobyc takie cudo, to naprawde nie lada wyczyn :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mnie w warce dali nie dopieczona wodnista pizze i podziekowalem, bo raz moze sie zdarzyc, ale dwa pod rzad