Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale w roju leje i grzmi
-
[B5 AFN] Wymiana lewego wahacza - banan - potrzebna geometria?
stare sruby jesli sa okej, to stare zakladaj na kleju do srub i napewno sie nie odkreca
-
[ALL B5] Smarowniczki w wahaczach ;-)
Wlasnie kolega dobrze napisal...ja tez tak zrobilem, ale na nowych LMO (zobacze jak dlugo pojezdze) metalowy pierscien wywalilem, nasmarowalem az guma spuchla i trytytka sciagnalem czyli opska plastikowa i narazie jezdze...na gwincie -70 i oponka 215/40
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
skora po bokach i w srodku alcata, jak dla mnie taki polaczenie
-
[ALL B5] Gdzie w sedanie gniazdo 12V w bagażniku
z tego co wiem nie ma takiej opcji w sedanie, ale jak masz ori z aVanta, to nic tylko rezaj
-
[ALL B5] Wybieramy wnętrze do mojego auta
o tak jak wyzej pisza i obowiazkowo foty zapodaj na koniec
-
[ALL B5] Schodzi lakier z plastików wnętrza
ja scieralem papierem sciernym, potem 800 i psiknalem plastik kolo lewarka na czarny polysk i ten papier chyba jest najlepszym rozwiazaniem
-
[ALL B5] Wyposażenie bagażnika
moge smialo powiedziec, ze to jest to samo , bo kuzyn ma sedana i ma to samo
-
[ALL B5] Przycisk pilota do otwarcia bagażnika w scyzoryku
Qrcze musze u siebie sprawdzic czy to dziala, bo mam scyzor na trzy klefle, ale wiem, ze jest dorabiany przez poprzedniego wlasciciela i czy to bedzie dzialac
-
[B5 AFN] Półka tylna pod głośniki
zalezy od tego czy ktos lubi rezac :gwizdanie: ja bym rezal...i jakies lepsze tam glosniki wmontowal, na ori maskownicach
-
[B5 ALF] Problem z woda nie mam juz siły
jest jeszcze jedna mozliwosc...chociaz spotkalem sie z takim czyms u kumpla, ale odrazu zostalo to usuniete. Wg. jego wersji jechal dosc szybko przez przejazd kolejowy...raczej przelecial doslownie ten przejazd i odrazu i krecac,teraz nie pamietam w ktora strone. I tak mu dobilo przednie zawieszenie o nadkole w tylnej czesci, ze poprostu zrobil dziure wahaczem gornym. MOze Ty tez dobiles, moze nie tak drastycznie wahaczami, tak ze sie odspoila blacha. Sprawdz sie projekt Nosb'a na ktoryms zdjeciu ma taka dziure http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206389.0
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
a ja tam lubie cos czasem se przypomniec z dzialu mechaniki a Ty LuAngel nie powinienes miec problemu z wyjeciem go i tak jak piszesz...spojrzenia innych "bezcenne"
-
[B5 AFN] Ma to coś 17 cali i standarcik...
ja tam na 17 zoll'owych felgenach smigam przy 215/40 na gewindzie i -70 w dol i jest fpyte .A ze czasem jakies progi zwalniajace wyskocza, to i jezyka łacinskiego se przypomne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Panowie ale porno dzisio ,a jo nikaj sie ni moga ruszyc ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z gruby jedziesz ? a no z gruby jada
-
[B5 AFN] Ma to coś 17 cali i standarcik...
o takk...ladna siksa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: a ja tam mam wybebeszonego kata i nic nie wstawialem, zadnej rurki i smiga az milo a po za tym sie doigralem nie leczona kontuzja sie odezwala a na weselu sie dobilem (skrecona kostka z dwoch stron ) a we wtorek do bulgarii
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: po weselichu...raczej zabawie weselnej :drunk: :dance:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie...inne otwory na lampki sa itd inaczej usytulowione- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ostatnio kumpel zmienial na poliftowa i podeszla, ale musi byc kompletna, bo inne swiatelka, listwa itd[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 12:44_________________________________________________a jeszcze cus bedziesz musial se poprowadzic napiecie, bo polifty maja "elektryczne" otwieranie :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: ja bylem na urodzinach dzis na wesele :drunk: a prezes sie stresuje ...a zreszta robert. napisal, to co tez chcialem :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: no wrescie te forum dziala ,bo do glowy dostawalem z nudow- [B5 AFN] A4 Avant by dandi88
+ za brak relingow i kolorek tez ladny i kubelki- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście