Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ładnee...ale dbaj o nia , bo sam wiesz jak moze naswozyc problemow
  2. ryzykanci :> a moja mi mówiła, że u mnie dziś padał grad wielkości sliwek a byl taki grad byl i nawet takim odebralem pare razy [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 20:41_________________________________________________robert z tego co na pogodzie widzialem to pogoda ma byc nad morzem [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 20:42_________________________________________________no nic...ja sie z Wami zegnam do 2 wrzesnia narazicho :hi:
  3. w EU chyba jak sobie nie przelozysz to raczej nie bedzie prawego duzego lustra, ja sie nigdy nie spotkalem... no ja tez sie nie spotkalem z dwoma EU duzymi no chyba ze my se sami przelozyli , w anglii normalka i rs-ach tez
  4. no ktos z nich
  5. ja mam TA-Technixa juz 10tkm i narazie (odpukac) spisuje sie srednio-twardy a na przyklad, co mam tez tej samej firmy w polo 86cf2, to mozna plomby potracic i z tego co mi wiadomo to MAPET z forum sprzedaje klubowiczom taniej
  6. no raczej chodzilo mi...ta sruba co trzyma te dwa gorne wahacze
  7. bardzo dobra sprawa...nie raz se pomoglem tym gniazdkiem np. latarka czy lodoweczka
  8. no i widzisz...zmadrzales kolega sie tez ogarnie
  9. Qrcze,jeszcze raz spojrzalem w aucie kolegi i nie widzialem tam nic a ma bogata wersje ale jak kolega juz ma ori gniazdo to niech go zaadoptuje
  10. ten wydech...i te brewki... ...a skad te 9 Qniuff Ci sie wzielo wiecej , moze z tego super sportowego wydechu kolorek normoalnie igla i widze ze nisko siedzi i za to +
  11. chlopku...podziwiam Cie ale...oby jak najwiecej takich ludzi zycze Ci, aby maszyneria sie spisywala i niech moc rezania bedzie z Toba
  12. ja tam lubie se czasem zycie utrudniac
  13. ni WiesQ...jo sie delektuja wiyjskim luftym :beer1: :beer1:
  14. :hi: Panowie
  15. do wymiany zewnetrznej to odkrecic dwa gorne wahacze i ladnie sie wygina poloska i wyciaga a reszte juz spokojnie opanujesz a wewnetrza to pare srubek i samo spada
  16. ja sciagnalem ta gume i wstrzyknalem smar miedzy gume a sworzen. Bo tego tam smaru ,a przeciez podczas pracy te sciepki wytlucze na ta gume a ja bedzie go wiecej..., zreszta zobacze ile to da , bo te dziurki w wahaczach nawet dla mnie nie bardzo
  17. nie no kolego masz swoje zdanie ...poprostu zobacze ile to da...narazie mam 10k przejechane na nie ciekawych drogach i podziele sie "przezyciem"
  18. koniec lebrowania a ja we wtorek bulgarzy witaja, tylko szkoda ze z orteza na nodze ;(
  19. kazdy robi jak uwaza ja smaruje i ma to sens , inni próbują opatentowac smarowniczki a inni maja "swoje zdanie" :gwizdanie:
  20. dokladnie jak przedmowca...albo tasma izolacyjna, albo np. jak ja filcem samoprzylepnym
  21. -te lampiony z przodu wymien, bo na pierwsze fotce te auto wyglada jakby plakalo i Cie prosi o wymiane i zgleb ja, bo na tych wysokosciach wyglada jakby na 15'' byla :gwizdanie: a poza tym dobra baza do modow, zreszta napewno koledzy powiedza co masz robic
  22. co nie wierzysz ja w dziurkowanie wahaczy sie nie bawie , ale wierz mi lub nie, zreszta zdejmnij sobie ta gume i looknij ile tam jest smaru...mucha by wiecej nabździła. Stara szkola mowi... "nie smarujesz, nie jedziesz"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.