Treść opublikowana przez Polko_V
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
ładnee...ale dbaj o nia , bo sam wiesz jak moze naswozyc problemow
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ryzykanci :> a moja mi mówiła, że u mnie dziś padał grad wielkości sliwek a byl taki grad byl i nawet takim odebralem pare razy [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 20:41_________________________________________________robert z tego co na pogodzie widzialem to pogoda ma byc nad morzem [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 20:42_________________________________________________no nic...ja sie z Wami zegnam do 2 wrzesnia narazicho :hi:
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
fajny gadzet
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
w EU chyba jak sobie nie przelozysz to raczej nie bedzie prawego duzego lustra, ja sie nigdy nie spotkalem... no ja tez sie nie spotkalem z dwoma EU duzymi no chyba ze my se sami przelozyli , w anglii normalka i rs-ach tez
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no ktos z nich
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
ja mam TA-Technixa juz 10tkm i narazie (odpukac) spisuje sie srednio-twardy a na przyklad, co mam tez tej samej firmy w polo 86cf2, to mozna plomby potracic i z tego co mi wiadomo to MAPET z forum sprzedaje klubowiczom taniej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
no raczej chodzilo mi...ta sruba co trzyma te dwa gorne wahacze
-
[ALL B5] Gdzie w sedanie gniazdo 12V w bagażniku
bardzo dobra sprawa...nie raz se pomoglem tym gniazdkiem np. latarka czy lodoweczka
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 / VTecA4.
no i widzisz...zmadrzales kolega sie tez ogarnie
-
[ALL B5] Gdzie w sedanie gniazdo 12V w bagażniku
Qrcze,jeszcze raz spojrzalem w aucie kolegi i nie widzialem tam nic a ma bogata wersje ale jak kolega juz ma ori gniazdo to niech go zaadoptuje
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 / VTecA4.
ten wydech...i te brewki... ...a skad te 9 Qniuff Ci sie wzielo wiecej , moze z tego super sportowego wydechu kolorek normoalnie igla i widze ze nisko siedzi i za to +
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
chlopku...podziwiam Cie ale...oby jak najwiecej takich ludzi zycze Ci, aby maszyneria sie spisywala i niech moc rezania bedzie z Toba
-
[B5 AFN] Półka tylna pod głośniki
ja tam lubie se czasem zycie utrudniac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ni WiesQ...jo sie delektuja wiyjskim luftym :beer1: :beer1:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Panowie
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
do wymiany zewnetrznej to odkrecic dwa gorne wahacze i ladnie sie wygina poloska i wyciaga a reszte juz spokojnie opanujesz a wewnetrza to pare srubek i samo spada
-
[ALL B5] Smarowniczki w wahaczach ;-)
ja sciagnalem ta gume i wstrzyknalem smar miedzy gume a sworzen. Bo tego tam smaru ,a przeciez podczas pracy te sciepki wytlucze na ta gume a ja bedzie go wiecej..., zreszta zobacze ile to da , bo te dziurki w wahaczach nawet dla mnie nie bardzo
-
[ALL B5] Smarowniczki w wahaczach ;-)
nie no kolego masz swoje zdanie ...poprostu zobacze ile to da...narazie mam 10k przejechane na nie ciekawych drogach i podziele sie "przezyciem"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
koniec lebrowania a ja we wtorek bulgarzy witaja, tylko szkoda ze z orteza na nodze ;(
-
[ALL B5] Smarowniczki w wahaczach ;-)
kazdy robi jak uwaza ja smaruje i ma to sens , inni próbują opatentowac smarowniczki a inni maja "swoje zdanie" :gwizdanie:
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
dokladnie jak przedmowca...albo tasma izolacyjna, albo np. jak ja filcem samoprzylepnym
-
[B5 AFN] Srebrny Avancior 1.9 TDi
-te lampiony z przodu wymien, bo na pierwsze fotce te auto wyglada jakby plakalo i Cie prosi o wymiane i zgleb ja, bo na tych wysokosciach wyglada jakby na 15'' byla :gwizdanie: a poza tym dobra baza do modow, zreszta napewno koledzy powiedza co masz robic
-
[ALL B5] Smarowniczki w wahaczach ;-)
co nie wierzysz ja w dziurkowanie wahaczy sie nie bawie , ale wierz mi lub nie, zreszta zdejmnij sobie ta gume i looknij ile tam jest smaru...mucha by wiecej nabździła. Stara szkola mowi... "nie smarujesz, nie jedziesz"