Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. :polew: normalnie
  2. do dzien
  3. ja tez
  4. jeszcze nie porobione i ponadto zastanawiam sie gdzie je wmontowac te 2 dodatkowe
  5. kierunki se na biale zmien i jakos slabo grawitacja oddzialowywuje na Twe autko
  6. kolego ja mam -70 i oponki 215/40/17 i ja to dopiero przycieram , szczegolnie na progach, ale to tylko tymi dekielkami na sankach ,ale nigdy miska nie przysmigalem
  7. wieczor :decayed:
  8. no to jutro moja zonka bedzie bez pilniczkow [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 22:06_________________________________________________a na tej samej stronie to looknalem [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 22:06_________________________________________________no nic ide pelnic obowiazek malzenski czyli spac
  9. tez takie udalo mi sie poszukac ale czy musza byc identyko
  10. tzn :?: moze proste ale jak to wyglada[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:52_________________________________________________poszukalem na allegro ale czy musza byc takie same ??
  11. hm...a moze wiesz, ktore kolory kabelkow z radia sa od sygnalu do wzmacniacza, bo moze bym sie pod nie podpial i dodatkowe dwa bym mial, czyli zamiast 7 mialbym 9 [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:47_________________________________________________ ta tylko kto ma kluczyki do radia aby je wyjac
  12. a co sie stanie jak moc ze wzmaka podlaczy sie do nastepnego wzmaka :?:
  13. No ja miałem sedana może przez to różnice , w avancie jest subwoofer a w sedanie chyba nie A8 jednak zalicza się do sedanów skadze...COUPE
  14. tak przednie bez i podlaczony do przednich jest ten piszczek i calosc do radia, a tylne tez sa bez, ale podlaczone sa do tylnego ze suba ORI ze wzmakiem[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:35_________________________________________________taa...miejsce dla VIPow tak jak kumple tam stal i koles z MDR naje**ny jak kopacza skasowal pare furek
  15. i ciekawe kaj bych parkowol pod grubom
  16. :decayed: Qrcze chcialbym je miecpodlaczone bo w a8 miodzio graly
  17. dobry jestes [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:28_________________________________________________moze Ty mi robercie odpowiesz na moje pytanie powyzej :gwizdanie:
  18. mi sie wydaje ze do tej 2 pinowej i bedzie :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:07_________________________________________________halo...i jak pomozecie :?: :!: [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:18_________________________________________________hm...i jedna mysl mi jeszcze sie nasunela...jak podlaczyc tego ORI piszczka (tweeter) do tego glosnika :?:
  19. a mam pytanie do Was... udalo mi sie wyszarpac z a8 tylnej polki dwa glosniki (bose) i kazdy z nich ma wbudowany wzmacniacz i sa dwie wtyczki jedna na 2 piny (szary ciemny i miebieski ida do tego wzmacha plytki +MHT-), druga na 5 (zielony i zolty do -EIN+ i szary jasny, czarny, czerwony kolejno SL -UB +UB) i jak to mam podlaczyc :?: do przodu pomozcie
  20. byl przylamany wiec chyba to byla przyczyna
  21. dzieki danielowi logi porobione daniel...chyba znalazlem przyczyne moich objawow...wezyk podcisnieniowy z okolic filtra by w krytycznym stanie , zem ja go nie zauwazyl jak wymienialem je :decayed:
  22. moja narazie...dmucha (odpukac) i cale szczescie
  23. ani luloki Ci sie tez nie podobaja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.