Treść opublikowana przez Polko_V
-
[B5 1Z] Tuleje wahacza
a idzie tylko trzeba miec prase i checi
-
[ALL B5] Amortyzatory gwintowane
no pewnie zakladaj jak tylko mozesz
-
[B5 ADR] Padły górne wahacze LEMFORDER
artur ma racje parami tzn cwiartakmi . A co do ORI lemfondera, to musi byc wytloczone na kazdym wahaczu w tym trojkacie tzn znaczku LMF koleczko, kropeczka. Bo jak ja kupywalem swoj caly komplet, to duzo mi propnowano wlasnie takie zestawy bez tej kropeczki i to sa podroby
-
[B5 AFN] Czy to łożysko???
ja mam takie same objawy ale z tylu i jestem pewien,ze to lozysko, bo sprawdzalem tylko nie mam czasu sie za to zabrac
-
[ALL B5] Reklamacja amortyzatorów
musisz miec dowod z tego warsztatu, tak jak wyzej pisal kolega...tak samo reklamowalem czesc i to z internetu i wszystko lacznie z kw mi oddali
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to tam maja naprawde wysmienite a najlepsza pizze w zorach mozna zjesc w "da grasso"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
uwielbiam tam jesc dzis kolacyjke tez tam jadlem i mnie tam nie bylo wczoraj ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o co kaman no jo tez sie zastanawiom ale chyba podjechali do zor ze spota :> bo cos bylo wczesniej o jakims dobrym jedzeniu :gwizdanie: :?: czyzby... prosze o wyjasnienia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o co kaman
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
ja przez swoja glupote ...bo bym sie raz przez przepadek przykleilem na takowej audiczce z taka wlasnie nalejka
-
Moja czerwona strzała.
a opis auta to co... :?: no zrob cos z tym watkiem, ogarnij to ranczo...raczej jego brak :doh1:
-
Moja czerwona strzała.
łłaaa...ale sliczna
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
ooo...tera to juz zaczyna wygladac i rzeczywiscie o niebo lepiej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Qfa...mac... i mnie nie bylo, ale zech se to zadup***l a co do siedzenia na forum, to niestyty ostatnio mam bardzo malo czasu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
łosz Qr** dzis byl spot ;( a nie jutro
-
[B5 AVG] Granatowy Avant po drobnych modyfikacjach;)
a ładniutka byla
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a tym bardziej Ci nie sraja, bo sie tez zeslizguja No prawie H4mm3R ten niebieski płyn coś mi dał to normalnie jakaś masakra ,auto nigdy po myciu tak nie błyszczało mnie niestety nigdy sie nie blyszczalo , no chyba ze pomaluje ta parszywa ryse z prawych drzwi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a tym bardziej Ci nie sraja, bo sie tez zeslizguja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: normalnie piykno pogoda dziso momy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: dobry wszystkim
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ArQ tez tak mysle, ale dla swietego spokoju [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 14:24_________________________________________________ ksztalt...tzn, moze jest na innej wysokosci przetloczenie itp
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ołkej [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 14:19_________________________________________________no to tera smigam z pospawana lampa do SRB
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wporzo mam na 17.30 wiecnie ma sprawy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:?: Mam na mysli ze szpary moga sie nie zgadzac albo przy klapie cos.. na zdjeciu wyglada podobnie ale kto to wie :mysli: ojj...mysle ze nie, przeciez to jest ta sama buda i detalami sie rozni tzn. no np tymi slizgami mo chyba ze masz czas to moge tam podskoczyc do Ciebie