Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. a ja juz nie mowie o 11 letnim AJM-ie i 234752km i bez obawy napewno turbie sie nic nie stanie
  2. dokladnie...wiem jak robia na warsztatach i pierwsze co jest w szafce z narzedziami to..."młotek" i wybilem juz nie jeden kat i zawsze jechalem autem przed i po "operacji". I zawsze byla wyczuwalna roznica, jednym wieksza innym mniejsza, ale ZAWSZE
  3. co ty nie powiesz a młotek to i przy nowym mercedesie miałby co robic taki klucz jak młotek to ma wszystkie klucze pod sobą. :gwizdanie: młotek...pewnie ze potrzebny, a ze ktos sie pierdyknie to... :gwizdanie: w komunikacie BHP na kopalni...by napisali, zle operowanie konczynami gornymi i brak uwagi poszkodowanego a wracajac do kata...jak ktos go mial zaje**ny na amen, to musi byc roznica wyczuwalna...nie ma bata
  4. juz znalazlem :gwizdanie:
  5. :hi: mam zapytanie, bo odkrecilem i zastanawiam sie z jaka sila dokrecic dwumasowke do walu?? I jaki luz moze byc na dwumasowce tzn obracajac ja w prawo lub lewo ?? Bo jutro od poludnia musze to skladac aby do roboty dac
  6. a znam takiego kolesia co kupil w zeszlym roku passata b6 z 2007 1.9tdi 105KM z przebiegiem 160 000 na liczniku. I by sie zapewne nie dowiedzial (historii) , ale jechal z jakas usterka do aso i tam po usunieciu usterki poprosili go na bok. Przedstawiajac mu zycie passata...przebieg ori to 560 000 a te 160 000 to przebieg drugiego silnika i drugiego komputera Okazalo sie ze to jakas flotowka byla i teraz sie sadzi z tym od kogo ta kupe zlomu kupil
  7. Arku...ja mam kumpla co kupil a3 1.9 tdi 130KM i 6 skrzynia z 2003 roku (ta pierwsza po lifcie ostatkii produkcji) z przebiegiem... ...32000...dobrze widzisz 3...2...i trzy zera wszystko sprawdzone i autentyczne wiec nie powiem, zdarzaja sie rodzynki
  8. moze jakies fotki wnetrza :gwizdanie: ale te zielone cos
  9. http://www.redu.pl/losuj łosz Qfa...
  10. Mowisz powaznie?? troche chyba nie realne.. powaznie tak mialem zabakany ze ojciec mnie swoja 80 b4 w tdi zaczynal lykac
  11. :hi: po robocie...i od razu ripostuje (bo zara robert. by mi zapial co tak dlugo) w domu juz bylem o 10
  12. no tera to juz ide na pewno dobranoc wszystkim
  13. no juz pokulane kluski z dziurka mnie tez przybedzie pare dzionkow zielonego...tylko nie wiem ile
  14. ja wlasnie na rano bym sie splukal z wolnego a jak chodze na zmiany to mam jeszcze ... 14dni z 26 [br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:14_________________________________________________zaraz wracam wasnie ciasto na kluski wystyglo ida je pokulac
  15. Ni no bylem zchipowac autko i wyszlo bezdymnie 151 kuni i chlopaki mowili ze katalizator go trzyma, teraz mam pewnosc ze mieli racje ojj...dokladnie mnie tez trzymal a potem odczycie +20 Qni
  16. ooo... i grawitacja zaczela przyciagac tera to wyglada
  17. no to wtedy człowiek moment stygnie I co ciekawe auto spadło z mostu który leciał nad A4 właśnie na tą autostradę , pomyśl jak to wyglądało łosz...mada faka
  18. ja mam problemy ze wstawaniem... raz moge ale caly tydzien [br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:08_________________________________________________ Nie wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed:
  19. robercie tak dal info ja raz na ruski rok chodze na rano :gwizdanie: ja chodze na 23, 17.30, 12 i zas 23.... [br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:06_________________________________________________rano...za kare
  20. cale zycie z wariatami :decayed: :decayed:
  21. tak się fajnie gada :gwizdanie:,a gumy potem odmawiają posłuszeństwa i mogą być jaja raz tak z H4mm3R'em zimą w śniegu do BB na spota lecieliśmy ,na wiślance 150 w kopnym śniegu :gwizdanie: , na S1 pod 2 paki ale to były głupie wariacje :shocked: :blink:
  22. a zeby miec jeszcze wieksze cisnienie stosuje sie tzw. "patrony" (dziurki wielkosci 1 mm ) w sekcji aby z 250 atm bylogrubo ponad 600 na podtloku (robert. bedzie wiedzial o co chodzi) [br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:01_________________________________________________ja caly tydzien na 23 i o 5 wyjazd
  23. dlatego w sekcji sa "fi" 10 szlałchy, aby szybciej przechodzilo przez kasete a pozniej kostke, od dawien dawna tak jest i bedzie :decayed:
  24. dokladnie...czym wieksza srednica to mniejsze cisnienie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.