Treść opublikowana przez Polko_V
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
a ja juz nie mowie o 11 letnim AJM-ie i 234752km i bez obawy napewno turbie sie nic nie stanie
-
[B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
1
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
dokladnie...wiem jak robia na warsztatach i pierwsze co jest w szafce z narzedziami to..."młotek" i wybilem juz nie jeden kat i zawsze jechalem autem przed i po "operacji". I zawsze byla wyczuwalna roznica, jednym wieksza innym mniejsza, ale ZAWSZE
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
co ty nie powiesz a młotek to i przy nowym mercedesie miałby co robic taki klucz jak młotek to ma wszystkie klucze pod sobą. :gwizdanie: młotek...pewnie ze potrzebny, a ze ktos sie pierdyknie to... :gwizdanie: w komunikacie BHP na kopalni...by napisali, zle operowanie konczynami gornymi i brak uwagi poszkodowanego a wracajac do kata...jak ktos go mial zaje**ny na amen, to musi byc roznica wyczuwalna...nie ma bata
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
juz znalazlem :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: mam zapytanie, bo odkrecilem i zastanawiam sie z jaka sila dokrecic dwumasowke do walu?? I jaki luz moze byc na dwumasowce tzn obracajac ja w prawo lub lewo ?? Bo jutro od poludnia musze to skladac aby do roboty dac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a znam takiego kolesia co kupil w zeszlym roku passata b6 z 2007 1.9tdi 105KM z przebiegiem 160 000 na liczniku. I by sie zapewne nie dowiedzial (historii) , ale jechal z jakas usterka do aso i tam po usunieciu usterki poprosili go na bok. Przedstawiajac mu zycie passata...przebieg ori to 560 000 a te 160 000 to przebieg drugiego silnika i drugiego komputera Okazalo sie ze to jakas flotowka byla i teraz sie sadzi z tym od kogo ta kupe zlomu kupil
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arku...ja mam kumpla co kupil a3 1.9 tdi 130KM i 6 skrzynia z 2003 roku (ta pierwsza po lifcie ostatkii produkcji) z przebiegiem... ...32000...dobrze widzisz 3...2...i trzy zera wszystko sprawdzone i autentyczne wiec nie powiem, zdarzaja sie rodzynki
-
[B5 ADR] moja A4
moze jakies fotki wnetrza :gwizdanie: ale te zielone cos
-
Strefa Śmiechu
http://www.redu.pl/losuj łosz Qfa...
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Mowisz powaznie?? troche chyba nie realne.. powaznie tak mialem zabakany ze ojciec mnie swoja 80 b4 w tdi zaczynal lykac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: po robocie...i od razu ripostuje (bo zara robert. by mi zapial co tak dlugo) w domu juz bylem o 10
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no tera to juz ide na pewno dobranoc wszystkim
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no juz pokulane kluski z dziurka mnie tez przybedzie pare dzionkow zielonego...tylko nie wiem ile
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja wlasnie na rano bym sie splukal z wolnego a jak chodze na zmiany to mam jeszcze ... 14dni z 26 [br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:14_________________________________________________zaraz wracam wasnie ciasto na kluski wystyglo ida je pokulac
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Ni no bylem zchipowac autko i wyszlo bezdymnie 151 kuni i chlopaki mowili ze katalizator go trzyma, teraz mam pewnosc ze mieli racje ojj...dokladnie mnie tez trzymal a potem odczycie +20 Qni
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
ooo... i grawitacja zaczela przyciagac tera to wyglada
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to wtedy człowiek moment stygnie I co ciekawe auto spadło z mostu który leciał nad A4 właśnie na tą autostradę , pomyśl jak to wyglądało łosz...mada faka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja mam problemy ze wstawaniem... raz moge ale caly tydzien [br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:08_________________________________________________ Nie wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
robercie tak dal info ja raz na ruski rok chodze na rano :gwizdanie: ja chodze na 23, 17.30, 12 i zas 23.... [br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:06_________________________________________________rano...za kare
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
cale zycie z wariatami :decayed: :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak się fajnie gada :gwizdanie:,a gumy potem odmawiają posłuszeństwa i mogą być jaja raz tak z H4mm3R'em zimą w śniegu do BB na spota lecieliśmy ,na wiślance 150 w kopnym śniegu :gwizdanie: , na S1 pod 2 paki ale to były głupie wariacje :shocked: :blink:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a zeby miec jeszcze wieksze cisnienie stosuje sie tzw. "patrony" (dziurki wielkosci 1 mm ) w sekcji aby z 250 atm bylogrubo ponad 600 na podtloku (robert. bedzie wiedzial o co chodzi) [br]Dopisany: 01 Październik 2011, 23:01_________________________________________________ja caly tydzien na 23 i o 5 wyjazd
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dlatego w sekcji sa "fi" 10 szlałchy, aby szybciej przechodzilo przez kasete a pozniej kostke, od dawien dawna tak jest i bedzie :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie...czym wieksza srednica to mniejsze cisnienie :gwizdanie: