Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no soboty sa pracujace i imprezowe, wiec cos mi sie zdaje, ze kiepsko bedzie z frekwencja :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Danielu...na 23 mam nastepny tydz [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:04_________________________________________________no wiec moze w sroda :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja mam powtorke z rozrywki sprzed tygodnia...tylko ze teraz sa urodziny tesciowej :drunk: wiec mnie na 101% nie bedzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
cos Ty zas narobil :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 12:18_________________________________________________ no to szczesliwej szychty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na razie spadam...sobotnie porzadki typu odkurzanie, ite puszki z piwa z pod stolu zebrac z calego tygodnia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: ja tez mam takie samo zdanie co Artur, Wiesiek, Robert i Arek i nie zmienie zdania, bo tez bym sie czul jak Prometeo wyrzniety w dyype
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobranoc wszystkim
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tzn ze chce abys ja ogrzal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ojj...ja tez ciekawe ile u mnie kucy drzemie, bo np od 0-100 jak mierzylem z bratem to mialem 9.4 :gwizdanie: i kilkakrotnie bylo mierzone i podobne wyniki [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:17_________________________________________________ kaj tam 10-ty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o co chodzi robecie to Twoje :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ciasny wiesiek rozpienicza mnie to [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:02_________________________________________________ale nie bedzie mial problemy ze sraniem :polew: :?:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
no wiesz kolego...ja osobiscie...wolalem wylozyc troche i miec LMO ale wiesz...tak jak Wiesiu napisal ... Jak akurat miale PeLeNy a inni akurat moze nie maja w danym miesiacu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nom rozje**l mnie tez EDIT 2
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oooo...tak taka se kupie [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 21:08_________________________________________________po robocie... robert. mnie to wyjdzie 445zl na rok
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ee...nie rob tego, bo duzo sie tu dzieje i bys musial zalozyc drugie konto pod pseudonimem wiesiek4d [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 10:39_________________________________________________dobra nara bo do roboty, a trza jakos ladnie stanac na tych naszych grubskich parkingach
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
wiesku dobrze zrobisz LMO, bo z tego co czytalem koncowki z MS sa bardzo slabe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
heh...Wiesku...ty byl bys w trakcie zakladania tematu a juz bys zapewne dostl kropka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co do "manipulacji..." - dla mnie to jedna wielka kpina malik...ma vip'a i tylko uciszenie , jakby ktos z nas to napisal typu "zwykly" by dostal bana na wiecznosc a admin lukaszr..tez pokazal "klase" :gwizdanie: poprzez kare i "...znam malika..on by nie byl do tego zdolny..."
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robercie... zalatwione i wciagu...niby 30 dni sie czegos spodziewaj :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 22:49_________________________________________________blant88-Danielu...gratuluje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobra ide spac bo zona duga dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
I tym się jak najbardziej należy, co innego Ci co ściemę walą gdzie tu sprawiedliwość jak wszyscy dostają po równo ale nie za tą samą robotę. dokaldnie Tomek...My zapier**alamy po scianach, pr\zodkach a kalfusy na gorze sa dopisywani do "twojej" sciany
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A ja mam SR-100 co waży 5 kg [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 22:08_________________________________________________ Tam już nawet diabeł nie zagląda Bo tak daleko się nie zapuszcza spoko ja to nadrabiam jedna kostka 5,5kg i kaseta 5kg ps. SR60 a nie 100
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie Robercie ... ta sciana lezy tam gdzie diabel mowi dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
poprostu prawda, niech zjada, ida do sciany lub na przodek oczywiscie z torby np jak moja co wazy 10kg na drugiej stronie KA 60 co wazy 4kg i oczywiscie "asortyment" do sciany...weze, kostki, kasety..., to pogadamy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
robercie, pracuje 5 lat na kwk i po miesiacu proby :gwizdanie: ...odrazu na sciane rzucony i polowa sciany moja a polowa od "starego" a "stary" mi powiedzial...ty raportujesz swoja czesc a ja swoja i tak jak mowisz...na 10 gora 2