Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no soboty sa pracujace i imprezowe, wiec cos mi sie zdaje, ze kiepsko bedzie z frekwencja :gwizdanie:
  2. Danielu...na 23 mam nastepny tydz [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:04_________________________________________________no wiec moze w sroda :?:
  3. ja mam powtorke z rozrywki sprzed tygodnia...tylko ze teraz sa urodziny tesciowej :drunk: wiec mnie na 101% nie bedzie
  4. cos Ty zas narobil :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 12:18_________________________________________________ no to szczesliwej szychty
  5. na razie spadam...sobotnie porzadki typu odkurzanie, ite puszki z piwa z pod stolu zebrac z calego tygodnia
  6. :hi: ja tez mam takie samo zdanie co Artur, Wiesiek, Robert i Arek i nie zmienie zdania, bo tez bym sie czul jak Prometeo wyrzniety w dyype
  7. dobranoc wszystkim
  8. tzn ze chce abys ja ogrzal
  9. ojj...ja tez ciekawe ile u mnie kucy drzemie, bo np od 0-100 jak mierzylem z bratem to mialem 9.4 :gwizdanie: i kilkakrotnie bylo mierzone i podobne wyniki [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:17_________________________________________________ kaj tam 10-ty
  10. o co chodzi robecie to Twoje :?:
  11. ciasny wiesiek rozpienicza mnie to [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 22:02_________________________________________________ale nie bedzie mial problemy ze sraniem :polew: :?:
  12. no wiesz kolego...ja osobiscie...wolalem wylozyc troche i miec LMO ale wiesz...tak jak Wiesiu napisal ... Jak akurat miale PeLeNy a inni akurat moze nie maja w danym miesiacu
  13. nom rozje**l mnie tez EDIT 2
  14. oooo...tak taka se kupie [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 21:08_________________________________________________po robocie... robert. mnie to wyjdzie 445zl na rok
  15. ee...nie rob tego, bo duzo sie tu dzieje i bys musial zalozyc drugie konto pod pseudonimem wiesiek4d [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 10:39_________________________________________________dobra nara bo do roboty, a trza jakos ladnie stanac na tych naszych grubskich parkingach
  16. wiesku dobrze zrobisz LMO, bo z tego co czytalem koncowki z MS sa bardzo slabe
  17. heh...Wiesku...ty byl bys w trakcie zakladania tematu a juz bys zapewne dostl kropka
  18. co do "manipulacji..." - dla mnie to jedna wielka kpina malik...ma vip'a i tylko uciszenie , jakby ktos z nas to napisal typu "zwykly" by dostal bana na wiecznosc a admin lukaszr..tez pokazal "klase" :gwizdanie: poprzez kare i "...znam malika..on by nie byl do tego zdolny..."
  19. Robercie... zalatwione i wciagu...niby 30 dni sie czegos spodziewaj :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 22:49_________________________________________________blant88-Danielu...gratuluje
  20. dobra ide spac bo zona duga dobranoc
  21. I tym się jak najbardziej należy, co innego Ci co ściemę walą gdzie tu sprawiedliwość jak wszyscy dostają po równo ale nie za tą samą robotę. dokaldnie Tomek...My zapier**alamy po scianach, pr\zodkach a kalfusy na gorze sa dopisywani do "twojej" sciany
  22. A ja mam SR-100 co waży 5 kg [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 22:08_________________________________________________ Tam już nawet diabeł nie zagląda Bo tak daleko się nie zapuszcza spoko ja to nadrabiam jedna kostka 5,5kg i kaseta 5kg ps. SR60 a nie 100
  23. dokladnie Robercie ... ta sciana lezy tam gdzie diabel mowi dobranoc
  24. poprostu prawda, niech zjada, ida do sciany lub na przodek oczywiscie z torby np jak moja co wazy 10kg na drugiej stronie KA 60 co wazy 4kg i oczywiscie "asortyment" do sciany...weze, kostki, kasety..., to pogadamy
  25. robercie, pracuje 5 lat na kwk i po miesiacu proby :gwizdanie: ...odrazu na sciane rzucony i polowa sciany moja a polowa od "starego" a "stary" mi powiedzial...ty raportujesz swoja czesc a ja swoja i tak jak mowisz...na 10 gora 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.