Treść opublikowana przez Polko_V
-
[ALL B6] Przegub wewnętrzny??
napewno nie to... kolego dragunovv ja cos podobnego mialem przez zime w zeszlym roku, tylko ze przy mniejszej predkosci i w lewo, az kierownica szarpalo i do dzis nie wiem co to postaram sie poszukac tego watku[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:00_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176670.0 ,mie cos takiego sie dzialo i do dzis nie mam odpowiedzi :gwizdanie:
-
Moja be piątka
ale ten wzrok mojej zony.,..bezcenny jak jej powiedzialem ze tu byly fotki a ona na mnie tak dziwnie spojrzala :gwizdanie:
-
Moja be piątka
nieno bo myslalem ze mi sie przewidzialo :gwizdanie: i po tej"akcji" powoli stwierdzialem ze te piwo miszkodzi
-
Moja be piątka
i tak iwdzialem twoje blachy :laghing2:
-
Moja be piątka
a kto wie...moze bedzie pirwszym co zmodzi 1.6T i tym samym jak tego dokona to ze "szlaga" bedzie w batalionie [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 19:37_________________________________________________masz obie osie skretne :?: :decayed: znaczekna czarno jak juz, klamki zostaw obowiazkowo i kierunek tyz [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 19:45_________________________________________________ :blink: kaj to je co tu bylo
-
[ALL B5] CZARNA LALA 1.9 TDI 90
och jejku...czepiacie sie znaczkow s-line'a :gwizdanie: jakbym mial to tez bym se nakleil a mnie sie podoba, ale najwazniejsze ze tobie sie podoba i znajdzie sie pare osob co ma znaczki, bo im sie podobaja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a Tyn zas o zarciu
-
Moja be piątka
łłooojjj...wejdz do watku z batalionu, poczytaj o tych autkachto sam bedziesz wiedzial
-
Moja be piątka
no...pojechal po bandzie z tym opisem no dobra a teraz serio...bedziesz cos modzil jakies plany co do auta mowisz fot wnetrza nie masz, ale 6 "takich samych" fotek to umiales zrobic :gwizdanie: ogolnie bardzo ladna audi...ale co mnie wzrok nie myli...lakierowany prawy blotnik
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja pierdziu...ale cisza :gwizdanie: jak makiem zasial
-
[ALL B5] CZARNA LALA 1.9 TDI 90
no...
-
Moja be piątka
praktycznie 6 pierwszych to te same fotki ...ogladajac to mam wrazenie jakbys mial "bita" lewa strone no wez...ogarnij to jakos i foto wnetrza i przede wszystkim opis auta z tych fotek wnioskuje ze moze byc, daj lepsze foty :gwizdanie:
-
[ALL B5] Moje AHU :)
łaa...420 tkm to kiere napewno nie masz ori (no chyba ze ponownie obszyta), bo za ladnie wyglada :gwizdanie: mnie tez sie tak wydaje http://allegro.pl/okleina-kokpitu-audi-a4-94-99-najwiecej-kolorow-i1896701129.html :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 15:37_________________________________________________bo takich nawiewow to By5 nie mialo
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja dalem sie skusic raz na regenercje i NIGDY wiecej w pazdzierniku oddalem a w styczniu kupilem LMO
-
[ALL B5] CZARNA LALA 1.9 TDI 90
foto wnetrza :gwizdanie: zapodaj autko ladne i Murdzi...zgadza sie to jest wazniak a, i te lapionki zmien bo...
-
[ALL B5] Moje AHU :)
ładne AHU ale gdzie opis i fotki wnetrza :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
takich na sjz jest 6 [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 11:13_________________________________________________nawet na takich alu jak ja ojj...nie nie nie...no to napewno tos Ty byl no chyba ze jest 6 takich osob podobnych jak Ty :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: kolorowych taa niech se jeszcze kaszkę zrobi co by na głodno nie musiał zasypiać :decayed: [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 16:48_________________________________________________wstanie o 2 wyspany :> i jego Żonka będzie miała natarczywego chłopa koło siebie :baseball: :decayed: ojj...nie prawda, bo o 18.30 jechalem po moja zonke do szkoly, a potem My ogladali "Transportera III" na pierwszym potem oczywiscie relax i dopiero nyny a o 6 pobudka do kosciola [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 08:34_________________________________________________a wlasnie...Artur... tys sie bujal furka (SJZ 5A.. , to Twa rejestracja :?: ) wczoraj dokladnie o 7.59 z sjz do swd ...ja stalem na swiatlach na tym remontowanym odcinku w wodzislawiu jesli tak,to ale Cisie blyszczy ta fura
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jedynie zostaje mi przeprosic za nie dogodnosci a tak apropo, to chyba sie poloze spac, bo jeszcze nie spalem po nocce
-
Ceny paliwa marzec 2026
ja mowie,ze w 2012 a do konca beda nas wQr*iac z okolicami paliw do 6 zeta
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a widzisz, niby te same w etkce no wiem wlasnie z dworu przeszlem, Arku... bylem az specjalnie w radlinie u kuzyna (sedanie 99' po lifcie), bo to nie dawalo pokoju on nie ma takich, co Ty i ja, tylko podobne do tych co Ci dzis przekazalem sam juz nie wiem [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 16:11_________________________________________________byly jakies rozroznienia :?: przedlift czy polift :?: "...ale jak sie Qr*a pytam po co..."
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrde...Wiesku ja tez ide na nocke, tylko ze na 23
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:laghing2: :laghing2: :laghing2: :nabijasie: chyyyjowy czat
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie: :gwizdanie: ałć...