Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no dzis niedziela wiec jest spot...kto bedzie :?: MY tzn. E.G Polek...beda
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
zapozyczone od kolegow z forum vw passat http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/101195-Wahacze-Orjin-i-Kamoka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
juz po bylem na 9.30 i "spiewalem" <-no jak to mozna tak nazwac i pomodlilem sie tez :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przed obiadem jeszcze (glody juz jestem ),bale po kosciolku :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
:wallbash: jeden wielki gumolit
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wrocilem z zarla teraz konczy i sie sciagac "nowe" szybcy i wsciekli po polsku i bedzie mala kinomania
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
do Ciebie nawet 100km/h jest malo [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 17:53_________________________________________________dobra spadam cos zjesc z Zona na miasto
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
troche zbocze z tematu...jutro pokaze Wam jak odpala moje tdi po ponad 24h postoju na "kalkulatorze" mam nagrane
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie trzeba, ale wytlumacz to potem ubezpieczycielowi [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 17:45_________________________________________________a ja jestem za tym, aby byly obowiazkowe zimowki, bo jedz potem za takim patafianem...bez urazy do nikogo...30km/h
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z tym sie zgadzam, bo jedna z pierwszych czynnosci co "palkarze" robia, to stan i jakie ogumienie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no Piotrek ja Cie rozumie , bo tez sie usmiechnalem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nom niby smiyszne, ale jymu nie bylo do smiychu :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no kumpel tez czekol w zeszlym roku...i go to tak zaskoczylo...ze dopiyro w maju do roboty prziszol
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jo zech z zeszlym roku miol je tak rude, ze se taki szpetne kolpaki sprawiol, ze som nie umiolech na nie patrzec [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 17:27_________________________________________________i w tym roku, byla motywacja aby to odnowic , bo som nie wiym co bylo brzidsze...te kolpaki czy ta ruda na felach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jo juz na pakiecie zimowym 3 tydnie smigom [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 17:23_________________________________________________czorne "stalumy" w dodatku odnowione i matowe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ten kot jest wyje*any [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 17:16_________________________________________________a kaj zes byl... Wiesku... :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co tu taka cisza... :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
haa...wrescie polutowalem ta wtyczke od czujnika temp. paliwa ,bo draznily mnie te dwa kabeli se tak dyndajace normalnie 10 Qniuff i 20 niutQw wiecej [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 16:31_________________________________________________no ludziska...40 stron i dwa kola nasze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no systemowym windows media player, no i chyba tak jak mowisz jakies zmiany zaszly, bo na starym systemie mi fungowalo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oo...Robercie...chyba wiemy co dobre [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 10:47_________________________________________________Qrcze...powiedzcie mi czemu nagranych na windows 7 plytek nie obsluguje symphonia z audiki a z visty odrazu za szlagiem :?: :!:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak tak mowa o fajnych kawalkach byla...to normalnie wymiekam jak ten utwor leci :slina:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie powien, ze nie [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:43_________________________________________________ida juz spac dobranoc [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:44_________________________________________________no spac jak spac... film do konca i spac- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a dokladniej o jaka czesc filmu Ci chodzi :?:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:41_________________________________________________chodzi o ta muze ...- hafken a4/s4
powiem Ci tak...10 litrow max, z tego co sie orientuje - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście