Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. szczesciarz...polozy sie spac
  2. na dzis skonczylem z maszyna jeszcze jutro i na pol roku spokój a jeszcze do roboty ja tam leje shell helix ultra extra 5w30 i odkad mi wiadomo to od conajmniej 150tkm (z tego 55tkm jest moje) jest lany i narazie :gwizdanie:
  3. jestem za i tyz jestem za [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:23_________________________________________________a tak wogole to dzien dobry wszystkim spam nadrobiony :zemdlal:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:24_________________________________________________jak dla Nas stara miejscowa (pod tesco) byla okej a skoro kompromis (typu ciepla miejscowa) jest tutaj trudny do osiagniecia, to poprostu postoimy 15, 29, 47min czy godzinke i jedna minutke a potem ta grupka ludzi co bedzie chciala przedluzyc pogaduchy, to "weznie dupe w kroki" i podjedzie gdzies posiedziec ^^takie jest Nasze(Ewki i moje) skromne zdanie^^ PS. 26 listopad jak dla Nas odpada (czyt. moja Zonka ma urodzinki ), no chyba ze bedzie 27 [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:45_________________________________________________a tera ida dali szyc...mom tydzien integracyjny z maszyna
  4. :oklaski: dobra robota...teraz tylko do przodu z rezaniem
  5. Łosz No co , w Grzesiu jest taki ukryty talent ... "szwaczka" poprostu dorabiam na boku :decayed:skracanie, zwężanie, wymiana zamkow, obszywanie, łatanie itd... :gwizdanie: zapraszam a co do knajpki...mozna sprobowac jak udam w niej "dniowke dołowa" to powiem, ze jest drogo [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 13:16_________________________________________________jade na miasto po zamki, bo w 4 rzeczach musze wymienic to jest moja bestia http://www.ceneo.pl/1232230 jeansy miele z palcym w żici
  6. no ja niestety sie narazie zmywam...czyt. bede szyl na maszynie
  7. tyz poczekom, az sie zecmi ...to po ki pieklo My sie przeniesli, hm... moze planowali My napad na bank, aby Nas nie bylo widac
  8. po cieplej kapieli dziekujemy wszystkim za spota a tym co probowali potem dalsza czesc ratowac... serdeczne Bog zaplac wkoncu wyladowalismy na zarelku "w szalasie" ale... 1. stara miejscowa byla lepsza (czyt. jasno) nie zebym chcial ukryc ukurzone auto :gwizdanie: 2. kurtka, czapka, rekawice daly rade , ale to nie znaczy ze trzeba marznac trzeba cos lepszego wymyslec, bo inaczej kicha ze spotow jeszcze raz wielkie dzieki, tym co wytrwali
  9. ja sie zmywam...do makro jedziemy...moze ktos chetny na ser gouda okolo 1.2kg w "paczce"<-bardzo dobry jest w makro :decayed:
  10. :gwizdanie:
  11. to nie dziwie sie czegu go korzonki je.bia
  12. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  13. :polew: wyscie sa du.pni
  14. tak :?: :!: a tak na serio i co TY masz z tym wspolnego
  15. co to jest za pokaz kapuera'y :?: :naughty: :decayed:
  16. narazie nie ogarniam tematu
  17. no nie mow Artur, ze nerwy Ci puscily [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 15:25_________________________________________________ Może na spocie jakiś pokaz kapuera'y będzie :gwizdanie: o czym piszecie ...co to jest :?:
  18. Przecież chyba się uczyłeś w podstawówce :gwizdanie: niestety nie speak english...Robercie
  19. i tu sie mylisz, bo w tym roku listopad byl bardzo mily dla nas [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 15:19_________________________________________________ szkoda ze rusa nie znam
  20. pojrzol na termometr
  21. a myslisz ,ze w Raju je ciepli :decayed: [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 15:07_________________________________________________ida zrobic
  22. chwilowo zaniemowilem bo ogladalem teledysk [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 14:42_________________________________________________no Danielu...My jakby co to na tortille
  23. My se weznymy lepi :gwizdanie: kurtki zimowe, czopki i maQwy
  24. o co kaman :?: [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 11:49_________________________________________________łłaa... wrescie obiad...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.