Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
szczesciarz...polozy sie spac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na dzis skonczylem z maszyna jeszcze jutro i na pol roku spokój a jeszcze do roboty ja tam leje shell helix ultra extra 5w30 i odkad mi wiadomo to od conajmniej 150tkm (z tego 55tkm jest moje) jest lany i narazie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jestem za i tyz jestem za [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:23_________________________________________________a tak wogole to dzien dobry wszystkim spam nadrobiony :zemdlal:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:24_________________________________________________jak dla Nas stara miejscowa (pod tesco) byla okej a skoro kompromis (typu ciepla miejscowa) jest tutaj trudny do osiagniecia, to poprostu postoimy 15, 29, 47min czy godzinke i jedna minutke a potem ta grupka ludzi co bedzie chciala przedluzyc pogaduchy, to "weznie dupe w kroki" i podjedzie gdzies posiedziec ^^takie jest Nasze(Ewki i moje) skromne zdanie^^ PS. 26 listopad jak dla Nas odpada (czyt. moja Zonka ma urodzinki ), no chyba ze bedzie 27 [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 16:45_________________________________________________a tera ida dali szyc...mom tydzien integracyjny z maszyna
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [B5 AFN] Moja ukachana :) 2.4 98r 18'
:oklaski: dobra robota...teraz tylko do przodu z rezaniem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Łosz No co , w Grzesiu jest taki ukryty talent ... "szwaczka" poprostu dorabiam na boku :decayed:skracanie, zwężanie, wymiana zamkow, obszywanie, łatanie itd... :gwizdanie: zapraszam a co do knajpki...mozna sprobowac jak udam w niej "dniowke dołowa" to powiem, ze jest drogo [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 13:16_________________________________________________jade na miasto po zamki, bo w 4 rzeczach musze wymienic to jest moja bestia http://www.ceneo.pl/1232230 jeansy miele z palcym w żici- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja niestety sie narazie zmywam...czyt. bede szyl na maszynie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tyz poczekom, az sie zecmi ...to po ki pieklo My sie przeniesli, hm... moze planowali My napad na bank, aby Nas nie bylo widac- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po cieplej kapieli dziekujemy wszystkim za spota a tym co probowali potem dalsza czesc ratowac... serdeczne Bog zaplac wkoncu wyladowalismy na zarelku "w szalasie" ale... 1. stara miejscowa byla lepsza (czyt. jasno) nie zebym chcial ukryc ukurzone auto :gwizdanie: 2. kurtka, czapka, rekawice daly rade , ale to nie znaczy ze trzeba marznac trzeba cos lepszego wymyslec, bo inaczej kicha ze spotow jeszcze raz wielkie dzieki, tym co wytrwali- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja sie zmywam...do makro jedziemy...moze ktos chetny na ser gouda okolo 1.2kg w "paczce"<-bardzo dobry jest w makro :decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to nie dziwie sie czegu go korzonki je.bia- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: wyscie sa du.pni- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak :?: :!: a tak na serio i co TY masz z tym wspolnego- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co to jest za pokaz kapuera'y :?: :naughty: :decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
narazie nie ogarniam tematu- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie mow Artur, ze nerwy Ci puscily [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 15:25_________________________________________________ Może na spocie jakiś pokaz kapuera'y będzie :gwizdanie: o czym piszecie ...co to jest :?:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przecież chyba się uczyłeś w podstawówce :gwizdanie: niestety nie speak english...Robercie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i tu sie mylisz, bo w tym roku listopad byl bardzo mily dla nas [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 15:19_________________________________________________ szkoda ze rusa nie znam- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pojrzol na termometr- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a myslisz ,ze w Raju je ciepli :decayed: [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 15:07_________________________________________________ida zrobic- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chwilowo zaniemowilem bo ogladalem teledysk [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 14:42_________________________________________________no Danielu...My jakby co to na tortille- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
My se weznymy lepi :gwizdanie: kurtki zimowe, czopki i maQwy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o co kaman :?: [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 11:49_________________________________________________łłaa... wrescie obiad... - [B5 AFN] Moja ukachana :) 2.4 98r 18'