Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrczi...chyba tam trafie ... najwyzej giepeesa se wlacze [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 21:14_________________________________________________o 22.30 na TVN-ie zaczynaja sie reklamy , a w miedzyczasie leci za***isty film "zapowiedz"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: po robocie :gwizdanie: i na dzien dzisiejszy sie deklaruje, ze ja bede
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja spadam spac, troche predko, ale obowiazki wzywaja dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja sie likwiduje hasasasss... Tomku...to raczej nie mozliwe, bo na 12 do roboty chodze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie i po nadrobionym spamem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dupia na gruba... do wieczora
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale Wy sie macie fajnie, bo macie zasieg i se "forumujecie" a ja...zapewne jakbym do szoli wlazl to jedyne co moze odbierac to radio maryja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed: Qrczin zaraz do roboty sie zbierac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
widzialem kiedys reportaz o takich tv oled-owych (jak jeszcze mialem cyfrowego polsata ), ale nikt nie wie jaka zywotnosc tego jest [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 09:53_________________________________________________robert. a napisz mi jakie tv sa takie dla biednych i dla bogatych
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:bicz3: nie ogladalem u siebie :gwizdanie: , ale ogolnie tak [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:48_________________________________________________no ja tez ide spac- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
piekna bestia a na takich cyferkach to ja sie nie znam :embarrassed: Full HD [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:42_________________________________________________B9 :slina: a to na takich parametrach to nigdy nie ogladalem [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:45_________________________________________________ :hi: dobranoc- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na 90% bede mial na 23 wiec... tylko jak ja "to" przemyce a na takich cyferkach to ja sie nie znam :embarrassed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A wg. mnie ściema Kiedyś będą "prawdziwe" LEDowe ale będą nazywały się OLED No ale czemu? tylko tepy polaczek sadzi ze to led, nigdzie indziej nie rozwodza sie nad tym, czym jest podswietlana matryca, jedynie na zuzyciu energii to moz byc widac 40'' zuzywa na max parametrach 105W niby tak pisza, ale srednia zuzycia podczas ogladania to ze 70-80[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:33_________________________________________________12 GB ooo...panacku to ja takego ne mam na 12 Danielu- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
predzej to Ci podrzuce "pena" a ile to zajmuje :?:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a mam CCCO tylko a4 i 1.9 tdi nie mam [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:29_________________________________________________ A wg. mnie ściema Kiedyś będą "prawdziwe" LEDowe ale będą nazywały się OLED to wtedy se taki sprawie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a mam CCCO tylko a4 i 1.9 tdi nie mam- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie powiem mi tez sie podobaja :gwizdanie: mam 1,2 a trzecia musze sciagnac- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ze co :?: tzn jakie wymiary jak to ma "lezec" :?:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:23_________________________________________________ A wiesz , że ten "LED" to ściema Dopiero kiedyś tam będą LEDowe TV , będą nazywać się OLED a wiem bardzo dobrze, ale mialem troche kaski na zbyciu a tv nie mialem a ponadto to jest okrutne co zrobilem, bo nie mam nawet cyfrowego polsatu i na analogowce jade :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak kupywalem 2 lata temu samsunga leda to nie bylo jeszcze 3d- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
musze se sciagnac a sprzet to ja tam jakis mam :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a mnie sie do dzis podoba "Wyscig Śmierci" właśnie ze Statham'em stary ale wyjebany a tyn bardziej na porzadnym kinie domowym [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:15_________________________________________________ wazne ze chula a emblematy dalej leza w podlokciu- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bardzo fajny filmik- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to trzymam kciuki aby "ozyl"- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: ... "Ślepy" wymiata ja pierdziu jak on sie pluje jak sie napije - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście