Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Qrczi...chyba tam trafie ... najwyzej giepeesa se wlacze [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 21:14_________________________________________________o 22.30 na TVN-ie zaczynaja sie reklamy , a w miedzyczasie leci za***isty film "zapowiedz"
  2. :hi: po robocie :gwizdanie: i na dzien dzisiejszy sie deklaruje, ze ja bede
  3. ja spadam spac, troche predko, ale obowiazki wzywaja dobranoc
  4. ja sie likwiduje hasasasss... Tomku...to raczej nie mozliwe, bo na 12 do roboty chodze
  5. po robocie i po nadrobionym spamem
  6. dupia na gruba... do wieczora
  7. ale Wy sie macie fajnie, bo macie zasieg i se "forumujecie" a ja...zapewne jakbym do szoli wlazl to jedyne co moze odbierac to radio maryja
  8. :decayed: Qrczin zaraz do roboty sie zbierac
  9. widzialem kiedys reportaz o takich tv oled-owych (jak jeszcze mialem cyfrowego polsata ), ale nikt nie wie jaka zywotnosc tego jest [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 09:53_________________________________________________robert. a napisz mi jakie tv sa takie dla biednych i dla bogatych
  10. :bicz3: nie ogladalem u siebie :gwizdanie: , ale ogolnie tak [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:48_________________________________________________no ja tez ide spac
  11. piekna bestia a na takich cyferkach to ja sie nie znam :embarrassed: Full HD [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:42_________________________________________________B9 :slina: a to na takich parametrach to nigdy nie ogladalem [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:45_________________________________________________ :hi: dobranoc
  12. na 90% bede mial na 23 wiec... tylko jak ja "to" przemyce a na takich cyferkach to ja sie nie znam :embarrassed:
  13. A wg. mnie ściema Kiedyś będą "prawdziwe" LEDowe ale będą nazywały się OLED No ale czemu? tylko tepy polaczek sadzi ze to led, nigdzie indziej nie rozwodza sie nad tym, czym jest podswietlana matryca, jedynie na zuzyciu energii to moz byc widac 40'' zuzywa na max parametrach 105W niby tak pisza, ale srednia zuzycia podczas ogladania to ze 70-80[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:33_________________________________________________12 GB ooo...panacku to ja takego ne mam na 12 Danielu
  14. predzej to Ci podrzuce "pena" a ile to zajmuje :?:
  15. a mam CCCO tylko a4 i 1.9 tdi nie mam [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:29_________________________________________________ A wg. mnie ściema Kiedyś będą "prawdziwe" LEDowe ale będą nazywały się OLED to wtedy se taki sprawie
  16. a mam CCCO tylko a4 i 1.9 tdi nie mam
  17. no nie powiem mi tez sie podobaja :gwizdanie: mam 1,2 a trzecia musze sciagnac
  18. ze co :?: tzn jakie wymiary jak to ma "lezec" :?:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:23_________________________________________________ A wiesz , że ten "LED" to ściema Dopiero kiedyś tam będą LEDowe TV , będą nazywać się OLED a wiem bardzo dobrze, ale mialem troche kaski na zbyciu a tv nie mialem a ponadto to jest okrutne co zrobilem, bo nie mam nawet cyfrowego polsatu i na analogowce jade :polew:
  19. jak kupywalem 2 lata temu samsunga leda to nie bylo jeszcze 3d
  20. musze se sciagnac a sprzet to ja tam jakis mam :gwizdanie:
  21. a mnie sie do dzis podoba "Wyscig Śmierci" właśnie ze Statham'em stary ale wyjebany a tyn bardziej na porzadnym kinie domowym [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:15_________________________________________________ wazne ze chula a emblematy dalej leza w podlokciu
  22. bardzo fajny filmik
  23. no to trzymam kciuki aby "ozyl"
  24. :hi: ... "Ślepy" wymiata ja pierdziu jak on sie pluje jak sie napije

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.