Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. :nabijasie: :laghing2: :laghing2:
  2. Aaaa czyli tak na byle jak to będziesz robił ( tzw. "na sztywno" ) wsjo bedzie jak z fabryki. kolega masterxx mi pomoze a no chyba, ze tak [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:45_________________________________________________no rozwali mnie zaraz...swiatlo mi wylaczyli i neta nie mialem juz drugi raz dzis
  3. Qrde nie wspomne se tego [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:41_________________________________________________nii...inaczy "...poszol na wymiana...bogdan zglos do dyspozytora, ze Qr*a elektryk spier*olil ze sciany..." ^^^^^^^^^^^brygada jaskow^^^^^^^^^
  4. Aaaa czyli tak na byle jak to będziesz robił ( tzw. "na sztywno" ) Robercie...chyba znosz to z grubyy... "kaj je elektryk...Qr*a !! elektryk zmostkuj to..."
  5. co jo to zech ostatnio lookol :?: musza se przipomniec
  6. no mysla Arielu, zeb ydzie bioly ...bo tyn zielony knefel w audi to totalne nieporozumiyni
  7. jak to po co...plus z aku, masa do ramy i hula
  8. łaa...na krotko mowisz...i gasnica pod reka
  9. u mnie tera wazne je aby fisa wyrezac...no glownie jedna osoba sie tym bydzie zajmowala, jo raczy byda tych chlopok do bicio :bicz3: [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:24_________________________________________________ wiym,tyn co swiyci na zielono w aucie co mo czerwono-biole podswietlani
  10. zeby mi potem tylko cykali gora,dol,gora,dol i non stop bych tyn knefel miol wcisniety...wiesniaki jedne
  11. ee tam mnie tam 2 ele stynkom :gwizdanie:
  12. ładniee...
  13. to jednak nie sprzedajesz...wozidupy :gwizdanie:
  14. sorki ze sie wtrace :gwizdanie: ja wg licznika mam 100km/h i gps-a tez mam 100km/h przy oponach 195/65/15 wiec przeklamania nie ma gorzej juz na pakiecie letnim :gwizdanie: 215/40/17, bo 100km/h licznikowe, to 96km/h wg gps-a
  15. 2.4 jak kolega pisal wystarczy ja rozwiercalem na 4 by nie mialem takich, a auta tez niestety nie mialem wiec... "...jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma..." :gwizdanie:
  16. witam Danielu :hi: jak tam dzionek mija [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:00_________________________________________________ja pierdu...dawno tak cicho tu nie bylo
  17. ^^^ to sa 17" a zawias...ja widze ze przod jest wyzej niz tyl,ktory by mogl byc 1be[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:42_________________________________________________nie...jestem trzecim wlascicielm ogolnie pierw "ja" miala ciocia mojego kumpla, poem on "ja" mial i przyszla moja kolej sorki za male OT
  18. no co... :?:
  19. no to koles wyj*b*l mnie z kasa :wallbash: pier*ol*ny ch** :wallbash: ale wtedy bylem mlody i glupi :gwizdanie:
  20. a musza byc oRI mi sie wydaje ze nie...bynajmniej ja nie dostslem ori i dlatego chyba mi to szlag trafilo :gwizdanie: dla mnie tera sie tylko LMO liczy
  21. a jednak masz cala lewa strone no nie powiem...ten silnik ma swoje jedyne zastosowanie i tylko do jednego...LPG z tego co wiem to najtrwalsza jednostka z 8 zaworami i o imponujacej mocy...jak na 8 zaworow 101KM
  22. przebiegi 400-600 to norma w nizsze nie wierze.Chyba ze 2000rok. sorki za male OT...ori 235tkm 2000 rok
  23. A gdzie regenerowałeś? Z założeniem cena czy same graty? Z łącznikami stabiliaztora czy same wahacze? ja swego czasu jak jezdzilem za regeneracja, to wymieniaja gumy w wahaczach, ale o stabilizatorach ani razu nie bylo mowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.