Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i poswiecone
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
łłojojojjj...Wiesku, jutro to tymi oparami bedziesz lampiony odpalal
-
Ceny paliwa marzec 2026
5.44 ON w jastrzebiu zdroju a 5.39 Pb
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
ładnie...140 Qcy mysle, ze tez zdobede sie na to ładna furka prawie jak moja tylko, ze ja mam bez relingow
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to ogolnie powiem, ze taniego masz tego mechanika, bo ja biore 100 od strony, ale za 150 a nawet kapke mniej mysle ze bym sie podjal zadania ... jakby co :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 18:11_________________________________________________no...100zeta od nie rozruszanej strony, bo jak bylo juz ruszane to "lzej na sercu sie robi"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
komplet tzn wszystkie czy strona czy komplet np gornych lub dolnych :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 17:33_________________________________________________wracam o 18:01 bo zona mnie gnebi
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
ładnie to wszystko poflokowane i zrobione
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a zainteresowany jestes Wiesku pamietaj...ja zawsze jestem do zgody zalezy i ile ich wymienic i ktore :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobrze wiedziec ja niestety nie mam znizek a musze se to sprawic, bo za duzo tego robie aby tego nie miec
-
[B5 AFB] Woda wewnątrz auta
a u mnie woda wciskala sie z gumy od linki (od strony silnika) z dzwigni od podnoszenia maski, wymienilem na nowa i gitezz
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
no bo nie powiem bardzo ladnie to wyglada, ale niestety pod kopalnia by to za brdzo kusilo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie takl chodze po necie i widze od 35 (YATO) do nawet 1200 na alledrogo
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
wszystko ladnie i pieknie, ale wywal ten chrom na metry, bo do niczego tu nie pasuje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a swoja droga ciekawe ile taki sciagacz kosztuje
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
a no bylem tak dzis, lampionka zaswiecic na grobie [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 16:27_________________________________________________apropo Boguszowice ciemne audi a4 w sedanie na SR 611** (przednia ramka klubowa) o kolo 12 nie daleko cmentarza
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wrescie koniec na dzis jazdy i pije
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jednak ide nyny dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja juz zmykam...robie se inhalacje i ide spac dobranoc wszystkim [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 21:50_________________________________________________jak dla mnie...mi sie zawsze podobaly pelne fele a ja moze po zimie bede mial ori lopaty z a8 18'' [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 21:51_________________________________________________z/w tzn za 10 min
-
Strefa Śmiechu
wlasnie dalem linka do calosci, ale widze, ze kolega mnie uprzedzil wiec usunalem a swoja droga ciekawe ile wziela za wystep
-
[ALL B5] Grubość stabilizatorów
hmmm...a moze w audi mieli kryzys i dawili co popadnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a Ty kiedy autko odbierasz [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 21:32_________________________________________________łosz...Qfa kogo ja widze witam Cie "wrzosu"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
normalnie popadne chyba w alkoholizm wlasnie szwagier przymiosl mi piffko ahh...ciezki moj los
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hmm...wiem tylko tyle, ze avant na krotsze amory. A mocowanie, to nie wiem ale jak piszesz, ze ma niby roznicy, to jak bedzie to mu to wezne
-
[ALL B5] Grubość stabilizatorów
np Arturze...wytlumacz, to co kolega napisal ja mam polifta 1BA i grubsze a kolega przedlifta 1BE i ciensze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tam gdzie sie przykreca sruby 8-mki tzn na 13 klucz pod 17-tka