Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. haa...znow madrzejszy jak bede krecil gwinta do gory na zime, to zdemontuje go i zobacze wagowo czy jest pelny czy pusty, bo i tak musze popuszczac wahacze, aby je ustawic do danej wysokosci auta
  2. a to nie wiem...pytaj Arka, bo on potrzebuje a chce sie dowiedziec czy bedzie pasowac, bo jade jutro na zlom a tam jest bynajm niej w piatek byla a4 po dzwonie ale w sedanie
  3. jaki nr ...telefonu...przeca masz
  4. wrescei koniec weekendow w pazdzierniku i imprez, a listopad bedzie lzejszy Daniel...ja mam na 23 w tym tygodniu :gwizdanie: ...[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 20:46_________________________________________________pytaie do tych co maja etki ...czy pasuje mocowanie amora tyl z sedana do aVanta :?:
  5. a wiesz, ze... "niedzielna praca w chO_oja sie obraca" :gwizdanie:
  6. zmien lepiej go, bo bedzie trzymal Ciebie przy sobie wiecznosc...jak nie to, to tamto, a Ty tylko PeLeNy bedziesz placic a jakie objawy sprzegla :?:
  7. te jednak nie to co Ci poslalem :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 20:24_________________________________________________a co Ty...w niedziele auto robisz Arku :gwizdanie: :?: :!:
  8. mnie sie jak najbardziej podoba ja mam caly przod lacznie z lampami czarny... lecz zapene zara beda komenty...znaczek itd albo wyglada jakby nie miala znaczka :gwizdanie: ale Tobie sie podoba to wazne
  9. moze moj to byl...lub mial byc RS a tak swoja droga, to jest teraz pretekst, aby inni zobaczyli jakie maja...moze tez maja prawie RS-y :?:
  10. i dobrze, bo partaczy i naciagaczy jest Qre*nie duzo apropo jak tam skrzynia...zalozona ta co trzeba :?:
  11. witam Danielu
  12. Arturzee... specjalnie zmierzylem, bo wzialem najpierw mniejsza srednice do przodu i tylu a po przymierzeniu musialem wymienic na wieksze...a na pewno fabrycznie mialem 1ba :gwizdanie: hmm... mozno w "nimcowni, kierys cos grzeboł" a jestem ogolnie 3 wlascicielem. Chociaz nie mozliwe, bo w niemczech miala te auto babka, ciotka od kumpla potem on i ja i nimomu nic nie wiadomo na ten temat a specjalnie dzis dzwonilem do kumpla [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 20:07_________________________________________________a wlepa na pewno...1BA (czorno na biołym)
  13. normalnie jutro sie tam przejade...
  14. o wrescie znalazlem czemu mi to nie swieci dziekuje
  15. ja mam z passata ori w audi i pasuje P&P tylko ksztalt inny
  16. powiedz sprzedawcy jakie masz zawieszenie czy : -1 ba , -1 be , -1 bv , Cieńsze stabilizatory były przy 1 ba zawieszeniu- taką informację mam z aso. haa...Artur to masz zle info ja seryjnie mam 1ba, 2000r, tdi AJM i mam przod 29mm a tyl 17 prawie jak RS [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 17:47_________________________________________________no wg wlepy w bagazniku itd
  17. 2000 mam przy 95km/h a swoja droga...ale masz mechanika...wlozyl Ci to co mu zbywalo
  18. tak ma byc...i tyle jak zawieszenie pracuje to poloski tez
  19. AJM TDI 115 Qcy na przod naped...5 bieg 4000 = 200km/h okolo 4250 to 218km/h i wiecej nie pojdzie
  20. jako 4 pisze, ze synchronizator :gwizdanie:
  21. łłoo...byda chyba nastympnym razym jechac za kims, aby trafic :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:30_________________________________________________ :laghing2: :laghing2: :laghing2: http://tuba.pl/tubapl/1,105271,10530475,Duck_Sauce___Big_Bad_Wolf.html ^^^^^ zapozyczone ze "stefy smiechu" - za***isty dzial
  22. wypoczety i odziwo zywy
  23. delikatne drgania przy wcisnietym lekko sprzegle...tez myslalel ze dwumas, ale rozebralem przy okazji sprawdzilem i dwumas ma 3mm luzu, wiec napewno jest dobry. Ale wymienilem poduszke prawa tylna na skrzyni, bo zerwalem sruby przy dokrecaniu i przy ogledzinach starej okazalo sie, ze byla spekana ze starosci i nie miala swojej sztywnosci. Po wymianie poduszki te drgania sa o wiele mniejsze wrecz nie wyczuwalne. {Przypuszczam, ze jakbym lewa tylna wymienil, to juz by ich nie bylo.
  24. Jak byś od rana wyrzucał gruz to na spota byś przyjechał :gwizdanie: pauze przy gruzie też musi sobie zrobić więc jak najbardziej wpadaj na spota Artur skoczymy sobie na jakieś jedzonko :gwizdanie: i Ci zas o zarciu co Wy lodowek ni mocie w chalpach :gwizdanie: :decayed:
  25. ida czornego popierdalacza wyporzadzic i umyc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.