Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ^^^ to jest kwestia gustu , ale tak jak bylo powiedziane...lakier na tip-top inaczej bedzie lipa :gwizdanie:
  2. i jak te amorki w jakim stanie :?: a tulej na belce mozesz sprawdzic samemu... auto stoi na kolach, podluz pod przednie kola kliny i tylnym kolkiem (raz prawym, raz lewym) próbuj krecic w prawo lub lewo (produ,tylu) i powinno sie ukazac, ktora tulej jest juz KaPut
  3. a jatam nic nie wiem :gwizdanie: nic nie slyszalem nic nie widzialem...[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 16:23_________________________________________________no nic zegnam sie z Wami do roboty...na 17.30 normalnie chodze jak stara kur** pon na 23 sr, czw 17.30 a jutro zas na 23
  4. no to Ci sie udalo :decayed:
  5. :polew: czyste luloki prosze ksiedza [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 16:19_________________________________________________ja pierdu juz tam godzina i zas do roboty
  6. A żebyś wiedział mądralo :gwizdanie: Hammer chyba szuka zaczepki :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 15:44_________________________________________________Hammer znalazłem twojego luloka w lesie :gwizdanie: Robercie...a to jest rzeczywista wielkosc czy w paicie zes go powiekszyl o 500% :decayed:
  7. kolego ori kup...dolaczam sie do wypowiedzi powyzej kolega kupil depo i jakosciowo ladne, ale delikatnie trzesie soczewka
  8. ojj...tak, masz racje jak jest w dobrym stanie, bo kazda kluczykowa ryse, odprysk, wgniotke, wrzerek, ubytki lakieru itp. trzeba zrobic na tip-top
  9. sory za male OT, ale umie w B5 przy 222tkm amorki mialy jeszcze od 65-69 % sprawnosci (4 amory) wg metody Boge'a wiec dluzej powinny nowe ori wytrzymac
  10. i nawet mozesz poprosic o wydruk i jaka metoda bylo sprawdzane hmm...moze zbliza sie koniec tulei gumowej na tylnej belce, ze Ci tak zabkuje ojciec tez podobne objawy mial ale w 80 bb4 tdi
  11. ja wymienialem ori zawieszenie kompletne przy 222tkm. Gorne po obu stronach byly z '00 z LMO. A dol to przednie byly ze TRW z '00, tylne dolne z '00 LMO koncowki drazkow byly ori LMO z '00 a laczniki byly juz wczesniej wymienianie z TRW i nabite na nich bylo '04. Wymienielem wtedy na LMO wszystko caly komplecik...mam nakulane 236tkm na gwincie i oponach 215/40 a drogi... :gwizdanie: i narazie cisza (odpukac), ale niestety to jeszcze bardzo malo, aby cos stwierdzic [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 15:33_________________________________________________i odziwo...wszystko zaczelo jednakowo sie sypac tak jakby se ta zawiecha powiedziala...222tkm i koniec
  12. a je bardzo wysoko data :gwizdanie:
  13. Qrcze bylem na szrocie...zalatwilem Arku Ci to i mam ori korek wlewu paliwa
  14. pewnie ze 13-15 lat temu, bo pamietam jak mamuska podjezdzala maluszkiem i mowila za 10zl
  15. cos siada...oibjawy docisku lub lozyska lub jest zle tzn slabo jedna strona skrecona (podobne objawy kiedys kolega mial) albo poprostu jedna sprezyna moze byc peknieta na tarczy...tata cos takiego mial w 80 b4 tdi wczoraj dokladnie sie przyjrzalem na 4 biegu 2000 to 77km/h 5 biegu 2000 to 97km/h
  16. z jakiegoś powodu rs lepiej się prowadzi :gwizdanie: (lepiej jedzie w łukach ) no to napewno lepiej "wchodzi" i "wychodzi" łuku RS, ale czy jest miejsce na "takie" wzmocnienie w serii... nie wiem jutro sie temu przyjrze (i napisze), bo bede gewinde do gory krecil...pakiet zimowy
  17. tiaa...sklepu w oklicy CLOSED
  18. :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
  19. Qrde mam ochote na piwo a nie mam ;(
  20. :decayed: i jak tam zapalalem swieczki odechem po spotkaniu z goscmi
  21. :polew: i weszol terminator
  22. juz jestem No to staniemy przed wjazdem I Ty mnie bydziesz cis po tej trowie :gwizdanie: :polew: :polew: hasasass...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.