Treść opublikowana przez Polko_V
-
[B5 AFN] Malowanie całego auta VS. oklejenie folią
^^^ to jest kwestia gustu , ale tak jak bylo powiedziane...lakier na tip-top inaczej bedzie lipa :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Zdarty rant opony
i jak te amorki w jakim stanie :?: a tulej na belce mozesz sprawdzic samemu... auto stoi na kolach, podluz pod przednie kola kliny i tylnym kolkiem (raz prawym, raz lewym) próbuj krecic w prawo lub lewo (produ,tylu) i powinno sie ukazac, ktora tulej jest juz KaPut
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a jatam nic nie wiem :gwizdanie: nic nie slyszalem nic nie widzialem...[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 16:23_________________________________________________no nic zegnam sie z Wami do roboty...na 17.30 normalnie chodze jak stara kur** pon na 23 sr, czw 17.30 a jutro zas na 23
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to Ci sie udalo :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: czyste luloki prosze ksiedza [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 16:19_________________________________________________ja pierdu juz tam godzina i zas do roboty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A żebyś wiedział mądralo :gwizdanie: Hammer chyba szuka zaczepki :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 15:44_________________________________________________Hammer znalazłem twojego luloka w lesie :gwizdanie: Robercie...a to jest rzeczywista wielkosc czy w paicie zes go powiekszyl o 500% :decayed:
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w doborze lamp
kolego ori kup...dolaczam sie do wypowiedzi powyzej kolega kupil depo i jakosciowo ladne, ale delikatnie trzesie soczewka
-
[B5 AFN] Malowanie całego auta VS. oklejenie folią
ojj...tak, masz racje jak jest w dobrym stanie, bo kazda kluczykowa ryse, odprysk, wgniotke, wrzerek, ubytki lakieru itp. trzeba zrobic na tip-top
-
[ALL B6/B7] Zawieszenie 1BV
sory za male OT, ale umie w B5 przy 222tkm amorki mialy jeszcze od 65-69 % sprawnosci (4 amory) wg metody Boge'a wiec dluzej powinny nowe ori wytrzymac
-
[B6 AWX] Zdarty rant opony
i nawet mozesz poprosic o wydruk i jaka metoda bylo sprawdzane hmm...moze zbliza sie koniec tulei gumowej na tylnej belce, ze Ci tak zabkuje ojciec tez podobne objawy mial ale w 80 bb4 tdi
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja wymienialem ori zawieszenie kompletne przy 222tkm. Gorne po obu stronach byly z '00 z LMO. A dol to przednie byly ze TRW z '00, tylne dolne z '00 LMO koncowki drazkow byly ori LMO z '00 a laczniki byly juz wczesniej wymienianie z TRW i nabite na nich bylo '04. Wymienielem wtedy na LMO wszystko caly komplecik...mam nakulane 236tkm na gwincie i oponach 215/40 a drogi... :gwizdanie: i narazie cisza (odpukac), ale niestety to jeszcze bardzo malo, aby cos stwierdzic [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 15:33_________________________________________________i odziwo...wszystko zaczelo jednakowo sie sypac tak jakby se ta zawiecha powiedziala...222tkm i koniec
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a je bardzo wysoko data :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrcze bylem na szrocie...zalatwilem Arku Ci to i mam ori korek wlewu paliwa
-
Ceny paliwa marzec 2026
pewnie ze 13-15 lat temu, bo pamietam jak mamuska podjezdzala maluszkiem i mowila za 10zl
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
cos siada...oibjawy docisku lub lozyska lub jest zle tzn slabo jedna strona skrecona (podobne objawy kiedys kolega mial) albo poprostu jedna sprezyna moze byc peknieta na tarczy...tata cos takiego mial w 80 b4 tdi wczoraj dokladnie sie przyjrzalem na 4 biegu 2000 to 77km/h 5 biegu 2000 to 97km/h- [ALL B5] Grubość stabilizatorów
z jakiegoś powodu rs lepiej się prowadzi :gwizdanie: (lepiej jedzie w łukach ) no to napewno lepiej "wchodzi" i "wychodzi" łuku RS, ale czy jest miejsce na "takie" wzmocnienie w serii... nie wiem jutro sie temu przyjrze (i napisze), bo bede gewinde do gory krecil...pakiet zimowy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
heloł- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tiaa...sklepu w oklicy CLOSED- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrde mam ochote na piwo a nie mam ;(- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed: i jak tam zapalalem swieczki odechem po spotkaniu z goscmi- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: i weszol terminator- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
juz jestem No to staniemy przed wjazdem I Ty mnie bydziesz cis po tej trowie :gwizdanie: :polew: :polew: hasasass... - [B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]