Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jesli ma duzo Amperek na rozruchu to da rade spokojnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale chyba tak...bo w audi dieslu jest 72Ah chyba
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ja mowie ze jest szansa zeby 2000 peklo [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 13:25_________________________________________________a jaki rozruch ma ten aku... :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ja mam w domu alkomat raczej tesciowa ma :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co to jest ? http://www.emitel.pl/telewizja/naziemna-telewizja-cyfrowa-dvb-t/harmonogram-wdrazania-mux-1<---to jest to
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
haa...juz znalazlem info wprawadzania mux1, mux2, mux3 coraz bardziej sie zastanawiam nad tym swd
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ciekawe jak z kontrolą na SWD :?: :wallbash:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zastanawiam sie bo mam "tylko" tvn, puls, polsat sport, polsat, tv4, tv6, tvn7 a jeszcze powinny byc 1, 2, eska tv itd wina anteny :?: hmm...szukam w necie i narazie nic
-
hafken a4/s4
bez tego ani rusz no wiem zle sie wyrazile, i kolega dobrze mowi vag a ten dzial tonie te forum, pomylilo mi sie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a swoja droga...dobre prawisz, jak gnide nie przypilnujesz, to jakby umial to nawet dolny na gore Ci zalozy abys tylko znowu przyjechal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrczi...a nie wiem mozno sie wybiore haa...odbieram cyfrowa telewizje naziemna tylko ze musze wymienic antene na dachu, bo ta zyje juz wlasnym zyciem czyt.--> zgnita
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie, bo jak ja mam se rece obijac... nie to nie dla mnie odkrecic, podniesc to nie sztuka...ale tak jak mowisz ta dwumasowe ustawic :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:22_________________________________________________Qrde...zglodnialem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mam do wymiany uszczelkę pod miską, a żeby odkręcić śruby od strony skrzyni trzeba przekręcić wałem i za koło pasowe nie bardzo przerabialem ten temat ze 3 tyg temu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a po co Ci podnosic silnik do DRL-ow :blink: [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:17_________________________________________________tiaa...wszystkim i za wszystko bana bys wpier*alal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzis jest swieto panstwo a nie koscielne wiec mozna pracowac [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:13_________________________________________________2 posty wyzej... :polew: a takz ciekwaosci...ciekawe jaki z Ciebie bylby Wiesku moderator
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie zartuj... powaznie :?: :!:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:04_________________________________________________Artur...no to kasujemy nasze posty o jedzeniu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mm...golono i do tego chrzan lub musztarda...ach ale zech sie rozmarzyl [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:00_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a juz niedlugo barborka...i GOLONO w "pelnym" jego wydaniu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale zes to wyjustowal te golono
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
no wiec tak po 5 miesiacach uzytkowania mot-gum stwierdzam, ze ladnie zbieraly do 4 miesiaca i po nich zaczely powoli mijac i robic smugi...wiec z raji tego ze bosche wytrzymaly 1 i 4 miesiace i sa troche ponad raz drozsze i to chybaz zas do nich wroce :gwizdanie: ale ogolnie bylem zadowolony z mot-ow
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tez tam nie bylem, moze dzis sie przejade do rybola...rekreacyjnie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: a Ci zas o jedzeniu
-
hafken a4/s4
Qrcze...porusz ten temat na forum...w dziale uklad paliwowy
-
hafken a4/s4
~19 litrow :!: ciekawe co jest nie tak
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
założe się że zawsze tamtędy przejeżdzałeś gdy jechałeś na spota na stare miejsce więc musisz trafić a ja Ci powiem, ze raczej nie ,bo na spoty jezdzilem kolo sadu, strazy miejskiej, kolo plazy i na rondzie pierszwy zjazd w prawo