Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. jesli ma duzo Amperek na rozruchu to da rade spokojnie
  2. ale chyba tak...bo w audi dieslu jest 72Ah chyba
  3. a ja mowie ze jest szansa zeby 2000 peklo [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 13:25_________________________________________________a jaki rozruch ma ten aku... :?:
  4. a ja mam w domu alkomat raczej tesciowa ma :gwizdanie:
  5. co to jest ? http://www.emitel.pl/telewizja/naziemna-telewizja-cyfrowa-dvb-t/harmonogram-wdrazania-mux-1<---to jest to
  6. haa...juz znalazlem info wprawadzania mux1, mux2, mux3 coraz bardziej sie zastanawiam nad tym swd
  7. ciekawe jak z kontrolą na SWD :?: :wallbash:
  8. zastanawiam sie bo mam "tylko" tvn, puls, polsat sport, polsat, tv4, tv6, tvn7 a jeszcze powinny byc 1, 2, eska tv itd wina anteny :?: hmm...szukam w necie i narazie nic
  9. Polko_V odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bez tego ani rusz no wiem zle sie wyrazile, i kolega dobrze mowi vag a ten dzial tonie te forum, pomylilo mi sie
  10. a swoja droga...dobre prawisz, jak gnide nie przypilnujesz, to jakby umial to nawet dolny na gore Ci zalozy abys tylko znowu przyjechal
  11. Qrczi...a nie wiem mozno sie wybiore haa...odbieram cyfrowa telewizje naziemna tylko ze musze wymienic antene na dachu, bo ta zyje juz wlasnym zyciem czyt.--> zgnita
  12. dokladnie, bo jak ja mam se rece obijac... nie to nie dla mnie odkrecic, podniesc to nie sztuka...ale tak jak mowisz ta dwumasowe ustawic :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:22_________________________________________________Qrde...zglodnialem
  13. Mam do wymiany uszczelkę pod miską, a żeby odkręcić śruby od strony skrzyni trzeba przekręcić wałem i za koło pasowe nie bardzo przerabialem ten temat ze 3 tyg temu
  14. a po co Ci podnosic silnik do DRL-ow :blink: [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:17_________________________________________________tiaa...wszystkim i za wszystko bana bys wpier*alal
  15. dzis jest swieto panstwo a nie koscielne wiec mozna pracowac [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:13_________________________________________________2 posty wyzej... :polew: a takz ciekwaosci...ciekawe jaki z Ciebie bylby Wiesku moderator
  16. no nie zartuj... powaznie :?: :!:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:04_________________________________________________Artur...no to kasujemy nasze posty o jedzeniu
  17. mm...golono i do tego chrzan lub musztarda...ach ale zech sie rozmarzyl [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 10:00_________________________________________________
  18. a juz niedlugo barborka...i GOLONO w "pelnym" jego wydaniu
  19. ale zes to wyjustowal te golono
  20. no wiec tak po 5 miesiacach uzytkowania mot-gum stwierdzam, ze ladnie zbieraly do 4 miesiaca i po nich zaczely powoli mijac i robic smugi...wiec z raji tego ze bosche wytrzymaly 1 i 4 miesiace i sa troche ponad raz drozsze i to chybaz zas do nich wroce :gwizdanie: ale ogolnie bylem zadowolony z mot-ow
  21. ja tez tam nie bylem, moze dzis sie przejade do rybola...rekreacyjnie :gwizdanie:
  22. :hi: a Ci zas o jedzeniu
  23. Polko_V odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Qrcze...porusz ten temat na forum...w dziale uklad paliwowy
  24. Polko_V odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ~19 litrow :!: ciekawe co jest nie tak
  25. założe się że zawsze tamtędy przejeżdzałeś gdy jechałeś na spota na stare miejsce więc musisz trafić a ja Ci powiem, ze raczej nie ,bo na spoty jezdzilem kolo sadu, strazy miejskiej, kolo plazy i na rondzie pierszwy zjazd w prawo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.