Treść opublikowana przez Polko_V
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
jak kto woli...byc moze a raczej na pewno bedzie glosniejszy :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ogolnie mi sie tez podobalo a ta bajka to ten "sejf po tej ulicy" [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 22:08_________________________________________________a tak wogole
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tylko na chwilke...musialem se pakiet internetowy kupic http://www.opony.com/parametry-opony/kleber-krisalp-hp-2-195-65r15-91-t ja ma te :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tez spadam juz spac dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: łoszzz...kórfa :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mozliwe, ale nie powiem swietny pomysl
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a swoja droga...dobra metoda dla tych co nie maja czym zmierzyc i leniwych
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
aaa...takie buty...ale to nokiany, moze w innych nie bedzie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mono na kleberkach nie bedzie...tam wystarczy jeden a potem smigasz na slikach ale w a3 musze sprawdzic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrczi az sprawdze na swoich czy mam dwa rodzaje tych "kresek" :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i co jak sie sprawowaly :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co do oponek...ja smigalem przez ostatnie dwie zimy na a3 michelina i nie powiem zlego slowa o nich , ale ze maja nieco ponad 5.5mm to daje je na tyl a z tylu przechodza na przod ze 7.4mm klockami kleberki i :gwizdanie: przetestuje je tej zimy :gwizdanie: a Qzyn wlasnie ma te kleberki i dokupil dwie te same na tyl, bo byl bardzooo z nich zadowolony :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja leje shell helix ultra extra 5w30, wymieniam co 10tkm i z tego co wiem, ten olej jest lany od 32tkm...wpis w ksiazce, a mam nakulane ~237tkm
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzien doberek
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
a, to u Niego normalne...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
heloł
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wodzisław Śląski 5.59ON
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to najwyzej zaistaluje drugi "gdzies" po drodze Grzes jak Twoj rachunek bedzie wysoki pomysl ze ostatnio wlalem do pelna za... 360zeta Qrffa...290.74 zl za 52 litry ;( Montują zawór zaraz za pompą [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 21:28_________________________________________________Piją i nie ma ICH ,ja piję i jestem, i CO :?: he :?: :!: o co kaman :?:
-
[ALL B5] Podłokietnik-czy będzie pasował?
to daj jakies foty story jak bedziesz sie zebami wgryzal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to najwyzej zaistaluje drugi "gdzies" po drodze Grzes jak Twoj rachunek bedzie wysoki pomysl ze ostatnio wlalem do pelna za... 360zeta Qrffa...290.74 zl za 52 litry ;(
-
[ALL B5] Podłokietnik-czy będzie pasował?
dokladnie nie ma sie czego bac, dobra wkretarka, paredziurek dobry nozyk i pilnik na obrobke wykanczajaca jak to mowia: ... "masz łeb i ch*j, to kombinuj" ...
-
[ALL B5] Podłokietnik-czy będzie pasował?
jak wolisz, ale 30% drogi juz za toba...kolejne 30 to konsola a reszta to drobne zmiany w elektryce...ale jak wolisz i powaga dziury nie widac
-
hafken a4/s4
ja swoim AJM w miescie i nawet ciezkiej nodze to max. 6.2l
-
[ALL B5] Podłokietnik-czy będzie pasował?
na pewno nie bedzie pasowal, inna wysokosc jest tych tuneli a co idzie za tym inne mocowanie zapewne :gwizdanie: ale jak bedziesz mial tunel z polifta to ja bym sie wahal i dalej rezal na konsole poliftowa [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 20:22_________________________________________________ Tzn. że tunel nie będzie pasował? Może to ktoś jeszcze potwierdzić? tunel bedziesz musiał założyć swój od przedlifta, bo tak jak pisał huzio, tam gdzie sie łączy z konsola jest różnica, i bedziesz miał dziury :gwizdanie: Aha czyli muszę kupić łokiec z tunelem od przedlifta bo w moim nie ma dziury na łokcia chyba że da się ją jakoś wyreżać? ale dziure, to mozesz sam se wyciac...ja tez nie mialem a se wycialem i wierz mi...niczym sie nie rozni