Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. jakis dobry ten sprzedawca hmm...ogolnie te SWF bajka zbieraja jak na tak porysowana szybe (dzis w sloncu zobaczylem jak ona wyglada), a jak dlugo pochodza... :gwizdanie: ...byle do nastepnego OC i wtedy se wykupie pakiet szyby . Wymienie szybe i byle dziadostwo bedzie pieknie zgarniac
  2. a ja tam jestem zdrowy po "Barbarze" :gwizdanie:
  3. :decayed: ja, strzalowy... yhyy... tiaa... KWK "Chwałowice" by zakonczyla w 2012 roQ swoje istnienie na 109 latach funkcjonowania
  4. Szczęść Boże i najlepszego wszystkim gornikom
  5. ja nie widze sensu aby dikrecac klucze dynanometrycznym :gwizdanie: wszystko z czuciem robilem i sie kula. Nawet nie ma dojscia do srub w gornych i dolny wahaczach, aby tam dojsc nim
  6. u mnie byo cos podobnego...tylny gorny wahacz byl swego czasu do wymiany :gwizdanie:
  7. a ja zaczynam kolejny (i mam nadzieje ze ostatni) tydzien L4 a wielkoscia zapewne jak u dziecka
  8. ooo...i ładnie pomyślałeś moze i ja sie skusze...na wymiane tego trojkata :gwizdanie: , aby ladnie szklo sie chowalo w obudowie, a nie bylo na skraju :gwizdanie:
  9. :polew:no ni mow ze na serio to zes odebral
  10. to juz chyba blizej wiosny, przez zimę muszę sie rozeznać cenowo co i jak no niestety w przedliftach 2 din nie było no niestety :gwizdanie:ale dlatego sa rezace co robia przed na polifty hmm... moze ja bede piperwszy co zrobie polifta na przed
  11. ja tylko moge sie poklonic Tobie Arturze za cierpliwosc i sile :notworthy: i zeby Co go wrescie zrobili
  12. a mnie Bozia dala w serii 2din i bez relingow tak jak chcialem
  13. hmm...zapewne sie w przyszlym tygodniu tego chwyce i potem zdam relacje: co, jak, kiedy i za ile... i odczucia jakie temu towarzysza
  14. tak przypadkiem trafilem na temat :gwizdanie: i z tego co czytam... mi rzyga EGR (PD AJM) i sie zastanawiam czy na zime go wywalic do roboty mam 11km a co do odczuc przepuszczajacego EGR-a...but w podloge i czasem idzie jak sztan a czasem...no wlasnie. a flansze i zaslepki to samemu umie se zrobic, wiec coraz bardziej jest za "smiercia" egr-a
  15. Qrczi...uparta ta Twa jednastka napedowa Ty za jakis czas zapomnisz jak sie jezdzi ta by5 :gwizdanie:
  16. Artur...ten Twoj opis :polew: :decayed: :decayed:
  17. hmm...moze pare glosniczkow bose by sie znalazlo ale czy seryjna 2dinowa symphonia to uciagnie...laik jestem z tego tematu
  18. helołłł...
  19. czyli jednym slowem...glosniki z bose, ale radia nie przekodowywac i zostawic na serii :?:
  20. no mysle tak samo...bo to bedzie druga "moda na sukces" zamknac i w opisie "wyryc"... "wyciecie katalizatora nie szkodzi silnikowi diesla, ani jego podzespołom... ...zamienniki..."pusta puszka" , "rurka" , "albo zamienniki Pana Gruchota witaja"
  21. no i oto chodzilo... zalozenie watku z opisem...zdiagnozowanie i pomoc kolegow...i usuniecie usterki
  22. ja tam wolalem se wybic bebechy :gwizdanie: a zreszta slowa diagnosty (ktory nie byl mlody,bo ma okolo 50 lat) mnie jeszcze bardziej ucieszyly i przekonaly co do tego...smiem nawet rzec...legalnego zabiegu i zadnych problemow
  23. kolego...i co sprawdzales co Ci tam trze :?:
  24. helołłł
  25. normalnie szwarnie Ci to wyglada te hallo a co do -40 to normalnie juz nie pamietam "mojej" jak tak wysoko stala :gwizdanie: ja mam grubo ponizej -40 (czyt.-70) ale to tylko dla twardzieli o mocnych nerwach [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 17:00_________________________________________________^^szczegolnie jak niewymiarowy prog zwalniajacy sie pojawi na drodze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.