Treść opublikowana przez Polko_V
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
jakis dobry ten sprzedawca hmm...ogolnie te SWF bajka zbieraja jak na tak porysowana szybe (dzis w sloncu zobaczylem jak ona wyglada), a jak dlugo pochodza... :gwizdanie: ...byle do nastepnego OC i wtedy se wykupie pakiet szyby . Wymienie szybe i byle dziadostwo bedzie pieknie zgarniac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ja tam jestem zdrowy po "Barbarze" :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed: ja, strzalowy... yhyy... tiaa... KWK "Chwałowice" by zakonczyla w 2012 roQ swoje istnienie na 109 latach funkcjonowania
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Szczęść Boże i najlepszego wszystkim gornikom
-
[ALL B6] Momenty dokręcania śrub wahaczy i drążków
ja nie widze sensu aby dikrecac klucze dynanometrycznym :gwizdanie: wszystko z czuciem robilem i sie kula. Nawet nie ma dojscia do srub w gornych i dolny wahaczach, aby tam dojsc nim
-
[B5 AFN] Gumowy odgłos przy skręcie
u mnie byo cos podobnego...tylny gorny wahacz byl swego czasu do wymiany :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ja zaczynam kolejny (i mam nadzieje ze ostatni) tydzien L4 a wielkoscia zapewne jak u dziecka
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
ooo...i ładnie pomyślałeś moze i ja sie skusze...na wymiane tego trojkata :gwizdanie: , aby ladnie szklo sie chowalo w obudowie, a nie bylo na skraju :gwizdanie:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
:polew:no ni mow ze na serio to zes odebral
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
to juz chyba blizej wiosny, przez zimę muszę sie rozeznać cenowo co i jak no niestety w przedliftach 2 din nie było no niestety :gwizdanie:ale dlatego sa rezace co robia przed na polifty hmm... moze ja bede piperwszy co zrobie polifta na przed
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tylko moge sie poklonic Tobie Arturze za cierpliwosc i sile :notworthy: i zeby Co go wrescie zrobili
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
a mnie Bozia dala w serii 2din i bez relingow tak jak chcialem
-
[B5 AFN] Zaślepiony EGR ,a duże mrozy
hmm...zapewne sie w przyszlym tygodniu tego chwyce i potem zdam relacje: co, jak, kiedy i za ile... i odczucia jakie temu towarzysza
-
[B5 AFN] Zaślepiony EGR ,a duże mrozy
tak przypadkiem trafilem na temat :gwizdanie: i z tego co czytam... mi rzyga EGR (PD AJM) i sie zastanawiam czy na zime go wywalic do roboty mam 11km a co do odczuc przepuszczajacego EGR-a...but w podloge i czasem idzie jak sztan a czasem...no wlasnie. a flansze i zaslepki to samemu umie se zrobic, wiec coraz bardziej jest za "smiercia" egr-a
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrczi...uparta ta Twa jednastka napedowa Ty za jakis czas zapomnisz jak sie jezdzi ta by5 :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artur...ten Twoj opis :polew: :decayed: :decayed:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
hmm...moze pare glosniczkow bose by sie znalazlo ale czy seryjna 2dinowa symphonia to uciagnie...laik jestem z tego tematu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helołłł...
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
czyli jednym slowem...glosniki z bose, ale radia nie przekodowywac i zostawic na serii :?:
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
no mysle tak samo...bo to bedzie druga "moda na sukces" zamknac i w opisie "wyryc"... "wyciecie katalizatora nie szkodzi silnikowi diesla, ani jego podzespołom... ...zamienniki..."pusta puszka" , "rurka" , "albo zamienniki Pana Gruchota witaja"
-
[B5 AHU] Metaliczny dzwięk, jakby tarcie metalu o metal w tylnym prawym kole
no i oto chodzilo... zalozenie watku z opisem...zdiagnozowanie i pomoc kolegow...i usuniecie usterki
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
ja tam wolalem se wybic bebechy :gwizdanie: a zreszta slowa diagnosty (ktory nie byl mlody,bo ma okolo 50 lat) mnie jeszcze bardziej ucieszyly i przekonaly co do tego...smiem nawet rzec...legalnego zabiegu i zadnych problemow
-
[B5 AHU] Metaliczny dzwięk, jakby tarcie metalu o metal w tylnym prawym kole
kolego...i co sprawdzales co Ci tam trze :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helołłł
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
normalnie szwarnie Ci to wyglada te hallo a co do -40 to normalnie juz nie pamietam "mojej" jak tak wysoko stala :gwizdanie: ja mam grubo ponizej -40 (czyt.-70) ale to tylko dla twardzieli o mocnych nerwach [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 17:00_________________________________________________^^szczegolnie jak niewymiarowy prog zwalniajacy sie pojawi na drodze