Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ześ mnie zawstydził [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:30_________________________________________________łoszz...Qrcze...już ta godzina
  2. ma nareście swój dupowóz [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:24_________________________________________________Natusiek...a Ty czemu się nie udzielasz :?:
  3. ja już mam prezenty po kupione żona dostała najdroższy taki co spustoszył konto :gwizdanie:
  4. Arturrr...dobry czas nie jest zły :gwizdanie:
  5. ja w czwartek biorę opłatek...
  6. ja w czwartek biorę urlop już postanowione a jak nie będą chcieli dać to UŻ-eta biorę
  7. masz mułowatego kompa, że nie odświeża
  8. Bez takich mi tu, bo nie jeden już obrósł przez to w piórka Dokładnie, tutaj wszyscy na jednym poziomie i bardzo dobrze - to tak jak u nas - nikt się nie wychyla - wszyscy równo robią co im karzę :polew: mnie to tylko się kojarzy z tą emotką :polew:
  9. nawet nie wiedziałem ale zapewne takie co zapierlalają 30km/h
  10. to potem będę zwał go KUDŁACZ [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________ najgorsze pierwsze 2-3 lata - potem już leci toś pojechał po bandzie z tym
  11. u mnie prawie zawsze te chęci [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:58_________________________________________________ marzyciel
  12. myślę, że jak "to" za trybi to będzie z górki [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:55_________________________________________________ooo...widzę, że i Stanley w gościach podgląda tutaj
  13. a tak poza tym...w czwartek urodziny...bezalkoholowe chyba :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:52_________________________________________________uważaj, bo nawet nie wiesz a bedzie 5000 stron
  14. no i co tu pisać...ładniutka
  15. ojj...teraz w najbliższych dniach to będzie gorąco :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:38_________________________________________________łłosz curva...Żorskie się pisze z małej literki
  16. no to ładnie, no to we czwartek biorę wolne no to zapraszamy [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:16_________________________________________________to znaczy Mirku o błędy stylistyczne chodzi typu....ą, ę, ó, ł... itd
  17. wporzo [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 20:57_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235046.new#new NEW
  18. haa...będę pierwszy no i ładniee...Prezesie [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 20:53_________________________________________________no i że jako pierwszy wpis "dałem" to stawiam flachę
  19. linka daj
  20. dziękuje za spota..."nowe" jak dla mnie twarze się pojawiły Tomek...mówisz konkurencja :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 20:47_________________________________________________ no właśnie...a kat chciałemm zobaczyć Twoją 80-tkę :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.