Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ześ mnie zawstydził [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:30_________________________________________________łoszz...Qrcze...już ta godzina
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ma nareście swój dupowóz [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:24_________________________________________________Natusiek...a Ty czemu się nie udzielasz :?:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja już mam prezenty po kupione żona dostała najdroższy taki co spustoszył konto :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a ja wino i zrobimy mszę
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Arturrr...dobry czas nie jest zły :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja w czwartek biorę opłatek...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja w czwartek biorę urlop już postanowione a jak nie będą chcieli dać to UŻ-eta biorę
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobre z tym piwem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
masz mułowatego kompa, że nie odświeża
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bez takich mi tu, bo nie jeden już obrósł przez to w piórka Dokładnie, tutaj wszyscy na jednym poziomie i bardzo dobrze - to tak jak u nas - nikt się nie wychyla - wszyscy równo robią co im karzę :polew: mnie to tylko się kojarzy z tą emotką :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no w sosnowcu mi się podobało
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nawet nie wiedziałem ale zapewne takie co zapierlalają 30km/h
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i to się ceni Danieluuu...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to potem będę zwał go KUDŁACZ [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:00_________________________________________________ najgorsze pierwsze 2-3 lata - potem już leci toś pojechał po bandzie z tym
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
u mnie prawie zawsze te chęci [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:58_________________________________________________ marzyciel
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
myślę, że jak "to" za trybi to będzie z górki [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:55_________________________________________________ooo...widzę, że i Stanley w gościach podgląda tutaj
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a tak poza tym...w czwartek urodziny...bezalkoholowe chyba :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:52_________________________________________________uważaj, bo nawet nie wiesz a bedzie 5000 stron
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
oo...zapowiada się ciekawie
-
[B5 ADR] Zielony Zord by endrike
no i co tu pisać...ładniutka
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ojj...teraz w najbliższych dniach to będzie gorąco :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:38_________________________________________________łłosz curva...Żorskie się pisze z małej literki
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to ładnie, no to we czwartek biorę wolne no to zapraszamy [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:16_________________________________________________to znaczy Mirku o błędy stylistyczne chodzi typu....ą, ę, ó, ł... itd
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wporzo [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 20:57_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235046.new#new NEW
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
haa...będę pierwszy no i ładniee...Prezesie [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 20:53_________________________________________________no i że jako pierwszy wpis "dałem" to stawiam flachę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
linka daj
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dziękuje za spota..."nowe" jak dla mnie twarze się pojawiły Tomek...mówisz konkurencja :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 20:47_________________________________________________ no właśnie...a kat chciałemm zobaczyć Twoją 80-tkę :decayed: