Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie przypominam sobie żeby coś mi zastukało, teraz też silnik kręci i nic nie blokuje, oby nic nie pokrzywiło :gwizdanie: o ja piiirdolę mnie jak pasek ulecial, fakt faktem w starym polo, to głowica kaput i też silnik kręcił [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 22:19_________________________________________________ Oni są jako świadkowie a nie wyrocznia, sąd decyduje. Eee tam żarty, ale nie boi się twardziel ja tam nie wierzę w polskie sądy...przekonałem się na własnej skórze
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
w tym wypadku i ja będę nawet , ale tylko do pierwszej setki [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 09:32_________________________________________________bo potem, każdy kto rozpocznie kolejną setkę, to bierze ją "na klatę"[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 09:33_________________________________________________normalnie wQrvia mnie ten laptop...pierdzielone aktualizacje [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 09:35_________________________________________________dobra...narazie idę w stronę "wyjścia ewakuacyjnego" ...po paczki na gruba trza jechać (ponoć w paczce ze związków je flaszka )
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pozwiedzane
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wszystkim uu...Hammer cóż to była za przyczyna, że Ty mu gaz a on Ci zgasł??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobranoc
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
miałeś iść spać...czyż nie :?: :!: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:32_________________________________________________ [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:32_________________________________________________dobranoc ja też się zaraz kładę, bo już dostałem opierdol od Mojej Żonki
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no nie mów, że to takie łatwe [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:28_________________________________________________fuck...no rzeczywiście...działa
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
o to chodzi nic zdaje sie ze trzeba legac, niektorzy do roboty jutro musza isc hasasasasss... [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:21_________________________________________________a od nowego roku już będę miał 31 dni urlopu...jak to mówią..."nowy rok, to nowe życie" [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:22_________________________________________________a mam jeszcze jedno zapytanie...zrobiłem se print screena czy jakoś takoś się to zwie...gdzie tego mam szukać ??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no tak...ale do litra jeszcze daleko :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:17_________________________________________________zresztą oblookamy jak się "impresska" rozkręci
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a Wy do której :?:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
myślę, żeee... na pewno do 22 będziemy jak nie dłużej :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
f*ck...do której pisałeś ile silna wola da radę [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:08_________________________________________________a bo... [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:09_________________________________________________...ja jestem zakręcony chłopak :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja się już opisałem 20.40 reszta zapewne "prawie" na czas [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:07_________________________________________________ dobranoc
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Cały misterny plan psu w d.pe a może świni
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Daniel...czy o Tobie teraz mowa...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To proszę: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199732.0/ chłopie...ja już jestem spłukany...żona barbórkę skonfiskowała i zostało mi 2.47 w kieszeni i nawet mi to na dwie gorące czekolady nie wystarczy z automatu ;( :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 00:01_________________________________________________ no a jeszcze jak na złość pewnie wszyscy wtedy z kierowcami przyjadą :naughty:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:jerk: no ja a co by innego :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Daniel...chyba będziesz musiał a4 sprzedać
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
z drugiej strony...laki83 masz rację...sam bym się ciął żyletką wzdłuż żył, jakbym miał napoić tyle "pysków" :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ykhyym...zaś będzie wojna :gwizdanie: i biczowanie ale z tą colą i paluszkami...jednak Artur miał rację, to działa
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dopisz Ją tam też
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
na sraczke Arturoo wczesniej podal sposob w takim razie dopisuje ykhymm...a Ty czytasz na bieżąco, bo pisałem Ci że NA PEWNO będę [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 23:50_________________________________________________ten kto otworzy pierwszą setkę :gwizdanie: rzecz jasna Ewcia bedzie? ahaaa...wiesz to ja może odłożę te piffko na 90% tak...będzie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
na sraczke Arturoo wczesniej podal sposob w takim razie dopisuje ykhymm...a Ty czytasz na bieżąco, bo pisałem Ci że NA PEWNO będę [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 23:50_________________________________________________ten kto otworzy pierwszą setkę :gwizdanie: rzecz jasna
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a ja się Ciebie robert. pytałem jak dupsko...wraca do formy :gwizdanie: :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robercie ale tu przeciez nie chodzi o to, czy podobalo czy nie, jak juz kilkakrotnie pisalem nie ma w tym zadnej przeciez konkurencji, zrobilismy u nas spot w czwartek, wiec i do Was w nd czy sb mozemy zawitac, nikt nikomu w droge nie wchodzi. dobrze prawi, a jestem pewien, że np ja do Was też wpadnę na spota, bo u Was był "mój pierwszy raz" [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 23:46_________________________________________________ OK [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 23:45_________________________________________________ Ja nie jestem żadna lorza tak mój sztygar mówi :gwizdanie: coś a'la spoko loko