Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tyś tera wypalił
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
curva, ale cisza się porobiła...co Wy poszliście spać
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
My również dziękujemy za spota Panie i Panowie
-
[B5 ALG] 2.8 Czarny Avant
ładna... drewno tu pasuje idealnie a ten szpadel, to co...do samoobrony
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to będziem czekać... [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 18:05_________________________________________________chwila... :!: napisałeś do 19 a wcześniej pisałeś, że się spóźnisz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
moja koza jest lekko skurzona, ale to się wytnie [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 17:57_________________________________________________w nocy nikt nie będzie widział
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
po dwu godzinnej drzemce...tylko parę postów, a się szykowałem...kawkę se zrobiłem, ciacho wziąłem i do tego moczkę [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 17:09_________________________________________________jaka tu cisza, co wszyscy się szykują na spota...tzn. trwałe, makijaże, depilacje albo...to jest myśl,pucują swoje furmanki :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew: Artur co Ty brałeś ...normalnie chwilowy amok
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i nawet kolory się za bardzo nie różnią
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:bicz3: no nie powiem, to Ci się udało
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
curva...szybko na kanał i gwinta w dół ,bo w miarę czysta ta koza jest
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
w porządku
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to ładnie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a daj mi spokój...cały czas jak patrzę na nią (kozę), to myślę czy nie jest dzwignięta na lewarku panike siejesz, zas takiej mocy nie masz zebys musial oslona asfalt lizac szczegolnie na tych kołach o osłonach to ja mogę pomarzyć :gwizdanie: ...ale spoko przyjdzie wiosna, to i przyciąganie się zwiększy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
...do czasu :?:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 12:37_________________________________________________ a daj mi spokój...cały czas jak patrzę na nią (kozę), to myślę czy nie jest dzwignięta na lewarku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
heloł
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
audi podniesione ,gwint przesmarowany i owinięty na zimę ...tylko, że tera to allroad jest zamiast 4 poszło 6 w górę ,brzydka czarna koza i konserwacja poprawiona
-
AEB Avant - granatowy przemieszczacz Wujka Kamila...
310km w corsie a audi...będziesz wiedział co z nią robić, jak pójdziesz tropem corsy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
zbieram się, dobranoc ahaa...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja tam wolę czuć pewny grunt pod nogami, ale kto wie może kiedyś spróbuję
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
oojjj...chyba mnie nie lubisz, bo mi źle życzysz :polew:narazie podziękuję... [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:26_________________________________________________a tak z ciekawości...Artur o której kończysz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie mów hop :gwizdanie: Pucek też nie jeździł i jeździ tylko kurna :gwizdanie: ............................śnieg by się przydał byś się mógł nauczyć ojjj...nie ja miałem narty na nogach i pod zaparkowanym autem wylądowałem, więc ja...nie piszę się na to
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja dziś mam pierwszy z ostatnich czterech, ale i tak jutro muszę jechać na kopalnie po bony żywnościowe zdać ciuchy do pralni i odebrać wyprane [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:17_________________________________________________ na deskę to ja mogę skoczyć, ale tylko klozetową, na inną się nie piszę
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
łojj... ja mam wolne...wykorzystuje stary urlop
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
lepiej się przyznaj... jaki manewr robiłeś jak jechałeś autem tzn. wyprzedzanie, slalom itp