Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. widzę,że na bukowinę się wybierasz
  2. no nie wierzę, że Ty masz L4 :decayed: LEBER :gwizdanie:
  3. Wpadaj w koncu na dluzej, wez zonke Ja co tam wchodze to cos biore mimo ze obiecuje sobie ze nie musze skoro jadlem w domu Ten zapach mnie tak korci ze nie ma innej opcji [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 23:11_________________________________________________Pany trza zrobic te 100 str na czwartek zeby sie Grzesiu mogl wykazac f*ck :!: ja yhyym...ja się wykażę a tu nikt nie będzie pić
  4. No Twoja Audi piekna , szczegolnie fotele Recaro , ja staram sie dostrzegac walory, a nie odrazu krytykowac:) Inny kolor blotnikow jest spowodowany tym , ze zostaly kupione od poliftowej i nie malowane , a widocznie byl odcien minimalnie inny na nich. tak ćwiartki tył nie no teraz to był żarcik kolego dena5...spoko, ale jak już to takie pytania priv, bo dużo ludzi jest uczulonych na to :gwizdanie: a co do Twojego autka "imienniku" ładne... do tego koloru zawsze chyba będę miał słabość ja osobiście też miałem szkodę parkingową...zresztą kiedyś jak założę wątek to na pewno pokażę i kolego matrixP...rezaj rezaj a wióry będą lecieć
  5. nom też jest z polifta...ale "prawdziwego polifta" ma maxcudo to jest dopiero rzeźba (ktoś miał ogrom kasy do utlenienia )
  6. tiaa...Ty odrazu czarny scenariusz (ćwiartki, itd) sci-fi :gwizdanie: , albo poprostu wpadł w dużą wyrwę i skrzywił się wahacz i nie zdążył go wymienić przed sesją zdjęciową ps. ojciec jest blacharzem i nie jedne cuda widziałem więc świeżakiem nie jestem i duuużo widziałem żeby nie było OT...autko i tak mi się podoba...swoją drogą...dena5 ciekawy jestem jaką Ty masz perełke nie bitą itd.
  7. na dobry wieczór i na dobranoc :decayed:
  8. kolego nie przesadzaj odrazu, że ćwiartki wstawiane ...byłbyś dobry w pisaniu jakiś filmów sci-fi [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:44_________________________________________________ może mieć poprostu krzywy dolny wahacz, wiem bo brat w a8 też se skrzywił i podobnie wyglądało
  9. powiedz mi jedno...czemu masz koło cofnięte do tyłu krzywy wahacz :?: czy jak kolega wyżej pisał...jakiegoś dzwonka miałeś :gwizdanie:
  10. ja na wiosnę będę zakładał ori łopaty od a8 ale 18" i może dopiero założę wątek z moim audi na -70 glebie i parę pierdołek :gwizdanie:
  11. przedlitf...spójrz na klamki (kaseciaki) i blenda na tylnej klapie i bardzo ładna...tylko jakiś taki dziwny ten "przedlift" [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:04_________________________________________________ale jak masz dojście do poliftowych gratów to nic tylko rezaj :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:05_________________________________________________vauxhall95 i lusterka jeszcze też są "przed" :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:07_________________________________________________kolego...a może pokażesz troche rezanego środka :?:
  12. W robocie [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 20:38_________________________________________________Spadam narka aa...cwaniak :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 20:57_________________________________________________ja też spadam... muszę obrazeczek oblookać z kolędy
  13. Twoja a Ty co nie mieszkasz tam
  14. zależy jakie bosche i skąd np. z niemiec , to całkiem inna bajka
  15. jak dla mnie...felgi w kolor, ale to mój gust a o gustach się nie dyskutuje
  16. po kolyndzie
  17. My będziemy...ale dopiero koło 20.30 do roboty mam na 12 a tak wogóle i dobranoc
  18. heloł co tu tak tymi beretami tylko "zajeżdza" brak tematów na spam :?:
  19. ja mam "praktycznie...miałem" na lato 215/40/17 a zima to standard 195/65/15ale teraz na nowy sezon będę miał piękne 18" z a8 (łopaty)
  20. hmm...powiem tak totalna koza typowe 1BA taka wysykość...i chyba czytam w Twoich myślach .Bo założyłem dziś dwie letnie na próbę i powiem tak, że na nastawach zimowych (1BA) słychać ledwo słyszalne "stuk" na letnich a na zimowych tego nie ma, ale na letnich i -70 na pewno nie było tego
  21. kaj Ty sie szlajosz
  22. i to mi się bardzo podoba w tym gwincie a co do podskakiwania,zarówno na -70 jak i teraz na "1BA" tego nie ma różnica w zachowaniu na pewno jest po zmianie wysokości, pomyśl logicznie - podwyższając auto sprężyna zostaje bardziej ściśnięta więc automatycznie auto zmienia całkowicie charakterystyke ..teraz mam ustawione mniej więcej -50 mm od serii i jeżdże normalnie tylko delikatnie uważam na progi, dziury itp.. ale audi sama w sobie jest niższa niż większość innych samochodów osobowych.. owszem jest twardsze po podwyższeniu...ale "mniej pewnie " się nim jeździ, niż na -70. Ja wybrałem ten gwint tylko ze względu, że jest "komfortowo twardy" , bo jeździ tym autem moja żona a ona takowych twardych nie lubi.Ale żadnego podskakiwania nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.