Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
widzę,że na bukowinę się wybierasz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no nie wierzę, że Ty masz L4 :decayed: LEBER :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wpadaj w koncu na dluzej, wez zonke Ja co tam wchodze to cos biore mimo ze obiecuje sobie ze nie musze skoro jadlem w domu Ten zapach mnie tak korci ze nie ma innej opcji [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 23:11_________________________________________________Pany trza zrobic te 100 str na czwartek zeby sie Grzesiu mogl wykazac f*ck :!: ja yhyym...ja się wykażę a tu nikt nie będzie pić
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- A4 B5 1.9 TDI AVANT
No Twoja Audi piekna , szczegolnie fotele Recaro , ja staram sie dostrzegac walory, a nie odrazu krytykowac:) Inny kolor blotnikow jest spowodowany tym , ze zostaly kupione od poliftowej i nie malowane , a widocznie byl odcien minimalnie inny na nich. tak ćwiartki tył nie no teraz to był żarcik kolego dena5...spoko, ale jak już to takie pytania priv, bo dużo ludzi jest uczulonych na to :gwizdanie: a co do Twojego autka "imienniku" ładne... do tego koloru zawsze chyba będę miał słabość ja osobiście też miałem szkodę parkingową...zresztą kiedyś jak założę wątek to na pewno pokażę i kolego matrixP...rezaj rezaj a wióry będą lecieć- A4 B5 1.9 TDI AVANT
nom też jest z polifta...ale "prawdziwego polifta" ma maxcudo to jest dopiero rzeźba (ktoś miał ogrom kasy do utlenienia )- A4 B5 1.9 TDI AVANT
tiaa...Ty odrazu czarny scenariusz (ćwiartki, itd) sci-fi :gwizdanie: , albo poprostu wpadł w dużą wyrwę i skrzywił się wahacz i nie zdążył go wymienić przed sesją zdjęciową ps. ojciec jest blacharzem i nie jedne cuda widziałem więc świeżakiem nie jestem i duuużo widziałem żeby nie było OT...autko i tak mi się podoba...swoją drogą...dena5 ciekawy jestem jaką Ty masz perełke nie bitą itd.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na dobry wieczór i na dobranoc :decayed:- A4 B5 1.9 TDI AVANT
kolego nie przesadzaj odrazu, że ćwiartki wstawiane ...byłbyś dobry w pisaniu jakiś filmów sci-fi [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:44_________________________________________________ może mieć poprostu krzywy dolny wahacz, wiem bo brat w a8 też se skrzywił i podobnie wyglądało- A4 B5 1.9 TDI AVANT
powiedz mi jedno...czemu masz koło cofnięte do tyłu krzywy wahacz :?: czy jak kolega wyżej pisał...jakiegoś dzwonka miałeś :gwizdanie:- A4 B5 1.9 TDI AVANT
ja na wiosnę będę zakładał ori łopaty od a8 ale 18" i może dopiero założę wątek z moim audi na -70 glebie i parę pierdołek :gwizdanie:- A4 B5 1.9 TDI AVANT
przedlitf...spójrz na klamki (kaseciaki) i blenda na tylnej klapie i bardzo ładna...tylko jakiś taki dziwny ten "przedlift" [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:04_________________________________________________ale jak masz dojście do poliftowych gratów to nic tylko rezaj :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:05_________________________________________________vauxhall95 i lusterka jeszcze też są "przed" :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:07_________________________________________________kolego...a może pokażesz troche rezanego środka :?:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
W robocie [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 20:38_________________________________________________Spadam narka aa...cwaniak :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 20:57_________________________________________________ja też spadam... muszę obrazeczek oblookać z kolędy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Twoja a Ty co nie mieszkasz tam- [ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
zależy jakie bosche i skąd np. z niemiec , to całkiem inna bajka- [B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
jak dla mnie...felgi w kolor, ale to mój gust a o gustach się nie dyskutuje- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po kolyndzie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
czekom na kolynda- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
My będziemy...ale dopiero koło 20.30 do roboty mam na 12 a tak wogóle i dobranoc- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
heloł co tu tak tymi beretami tylko "zajeżdza" brak tematów na spam :?:- [ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
ja mam "praktycznie...miałem" na lato 215/40/17 a zima to standard 195/65/15ale teraz na nowy sezon będę miał piękne 18" z a8 (łopaty)- [ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
hmm...powiem tak totalna koza typowe 1BA taka wysykość...i chyba czytam w Twoich myślach .Bo założyłem dziś dwie letnie na próbę i powiem tak, że na nastawach zimowych (1BA) słychać ledwo słyszalne "stuk" na letnich a na zimowych tego nie ma, ale na letnich i -70 na pewno nie było tego- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kaj Ty sie szlajosz- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
heloł- [ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
i to mi się bardzo podoba w tym gwincie a co do podskakiwania,zarówno na -70 jak i teraz na "1BA" tego nie ma różnica w zachowaniu na pewno jest po zmianie wysokości, pomyśl logicznie - podwyższając auto sprężyna zostaje bardziej ściśnięta więc automatycznie auto zmienia całkowicie charakterystyke ..teraz mam ustawione mniej więcej -50 mm od serii i jeżdże normalnie tylko delikatnie uważam na progi, dziury itp.. ale audi sama w sobie jest niższa niż większość innych samochodów osobowych.. owszem jest twardsze po podwyższeniu...ale "mniej pewnie " się nim jeździ, niż na -70. Ja wybrałem ten gwint tylko ze względu, że jest "komfortowo twardy" , bo jeździ tym autem moja żona a ona takowych twardych nie lubi.Ale żadnego podskakiwania nie ma - A4 B5 1.9 TDI AVANT