Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ja pierdziuu...jako tu cisza :gwizdanie:
  2. ^^^^^ dobre ^^^^^
  3. pomyślałem że skoro miedź nie koroduje to powinno zdać egzamin mam dylemat czy kupować gwint mts czy zainwestować w coś z wyższej półki bo zdania na forum są podzielone. Chce coś nowego bo z używkami różnie to bywa. a...tyle jest opinii co użytkowników :gwizdanie: mnie mój wystarczy średnio-twardya przed kupnem jeździłem też na KW, do mnie by mógł być (twardy) ale obawiam się, że Żona by mogła narzekać i musiałem wyciągnąć kompromis i mam TA... i wbrew pozorom nie narzekam ..."jednym słowem" musiałbyś się przejechać takim "KW" i takim "TA" a używki... bynajniej mnie nie przekonują
  4. liczy się dobre "czarne" poczucie humoru i umiejętność "śmiania" się z siebie
  5. ja popsikałem tym białym i dał radę przez sezon letni a na zimę też psiknąłem i po zimie dam znać a z tego co gdzieś czytałem chyba na forum polo...miedziany też da radę
  6. no proszę, "zieloni" usuńcie "to coś"... DAJE RADE CO NIE...
  7. Raceland aha to obadam ceny bo wcześniej myślałem nad MTS i pochodnymi no ale wpadłem na SuperSport na stronie Mapeta i w sumie jakies 2000 za gwint na allegro była używka KW Variant 1 za 1000 [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________kurde na alledrogo nie ma raceland'a i mapet też ich nie ma gdzie go kupowałeś? one sa malo znane w polsce kiedys bylo na allegro za 1440zl ja je sciaglem z ebaya ale nie narzekasz na ten gwint bo najbardziej rozchodzi mi się o to żeby gwint nie korodował, żebym mógł go eksploatować pare lat w spokoju i wiadomo na lato na glebę a na zimę seria jeśli mogę się wtrącić ...ja mam ta-technixa od marca i przed założeniem popsikałem go białym smarem i miesiąc temu go dźwigałem i nakrętki mi w palcach szły, więc jak posmarujesz to pojeździsz. Teraz na zimę też go psiknąłem, po uprzednim oczyszczeniu
  8. Jak Mario wpadnie to mamy jedną małpę :polew: :polew: :polew: wyście są okrutni
  9. Od drugiej strony jest mniejszy spad W lato sa spoty na Arenie a tam jest płasko ... :wallbash: mam nadzieję, że nie "bijesz"do mnie :decayed: a to nie wiedziałem, że na jakieś Arenie...a lwy czy tygrysy tam będą
  10. :hi: :hi: :hi: [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 09:52_________________________________________________ no Ad1. Ad2. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: ad.2 widziałem i zawsze "ryję" z tego
  11. kurde próbuję coś zrobić "elektrycznego" i obawiam się że zara miniaturkę audi zrobię, bo coraz więcej części mi zostaje [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 13:07_________________________________________________ ołkejj...
  12. yyy...a co zrobił bo nie w temacie
  13. Mario przyjdzie i każdemu z osobna "wpie*rdoli" :polew:
  14. :polew: rozd*piłeś mnie tym :polew: a kwk "chwałowice" przyjmuje [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 13:02_________________________________________________ :polew: no i potem fap,fap,fap...
  15. Od drugiej strony jest mniejszy spad jest takie coś Tak, bliżej tego miejsca gdzie staliśmy wczoraj, ta dróżka jest na przestrzał i są dwa wjazdy Ty mu nie gadaj nic o przestrzałach bo mu się ze strzałowym będzie kojarzyć i będzie rozpowiadał w robocie, że strzałowy to ma dwa wjazdy :polew: :polew: A potem część brygady po szychcie będzie miała tylko stopy czyste bo jak komuś mydełko spadnie to się przy nim nie odważy po nie schylić [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 12:53_________________________________________________ Ale nie próbowałeś :polew: a mamy na łaźni geja
  16. Od drugiej strony jest mniejszy spad jest takie coś Tak, bliżej tego miejsca gdzie staliśmy wczoraj, ta dróżka jest na przestrzał i są dwa wjazdy Ty mu nie gadaj nic o przestrzałach bo mu się ze strzałowym będzie kojarzyć i będzie rozpowiadał w robocie, że strzałowy to ma dwa wjazdy :polew: :polew:
  17. Od drugiej strony jest mniejszy spad jest takie coś Tak, bliżej tego miejsca gdzie staliśmy wczoraj, ta dróżka jest na przestrzał i są dwa wjazdy bo chyba nie chcielibiście abym Was przywoził za każdym razem kawałek wjazdu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.