Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. :gwizdanie: jeszcze nie było sytuacji abym nie dał rady, a ponad pół Polski przejeździłem na -70 [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 23:57_________________________________________________apropos zapomniałem kapelusza zdjąć
  2. narazie nigdzie się nie wybieram...lookam na wątki nie przeczytane
  3. heloł i za jakiś czas baju
  4. widzę,że setka pykła więc flacha będzie, tylko jak ja to zrobię, bo mam na 17.30 Qrvaaa... apropos Danielu, widzę że "przygarnąłeś kropka" :decayed:
  5. nie no daj większe fotki
  6. Artur...looknij se...jakie ma imię...Ewelina, ale oficjalnie Ewka [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 10:18_________________________________________________więc poprostu Ewka, no chyba że chcesz to możesz się zwracać do Niej Ewelina [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 10:26_________________________________________________po prostu Ewka jest krócej, leniwiej i ..."trza se życie ułatwiać - Jej słowa" dobra zejdźmy z Niej, bo mówi mi, że Jej się zaczyna czkać
  7. to i ja podniosę beret
  8. no to ja też podniosę [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 10:01_________________________________________________ kuna...masz 24 lata na zewnątrz, ale 60 chyba w środku ,bo normalnie nie znam kogoś, kto by to wywalił jak to jest ...no chyba że dojeżdzasz gdzieś na jakieś perywerie :decayed:
  9. :gwizdanie: trzeba było się nie chwalić od razu [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 09:55_________________________________________________ Strasznie kiepskie zdjęcie... niewiele widać No właśnie, słabo widać czy jest w bikini czy bez. Proszę o zbliżenie :polew: :polew: wytrzeszcz oczy bardziej, to zobaczysz Jej oko
  10. dopijam piwko i zmykam spać, a swoją drogą ciekawe kiedy setka pęknie [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 22:32_________________________________________________dziś czy jutro [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 22:32_________________________________________________dobranocka
  11. :bicz3: ciekawe gdzie Ty masz fotę [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 22:27_________________________________________________ja pierdziu...ale tu cisza :gwizdanie:
  12. a pokażę Wam cosik http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239016.0 znacie Ją :gwizdanie: :decayed:
  13. wolałem się powtórzyć i dodać, bo jeszcze ktoś by mi wyskoczył z [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 10:27_________________________________________________dobra ja się zbieram do roboty...no to ~20.45 myślę, że najpóźniej o tej będę... ...hmm...chyba, że uda mi się kartkę na wcześniejszy wyjazd załatwić
  14. nie pęknie ...ja wszystkie od siebie pousuwam [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 10:13_________________________________________________
  15. jutro napiszę do tego jarko czy jakoś tak [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 22:34_________________________________________________a teraz idę spać dobranoc
  16. tiaa...tylko te flachy :gwizdanie:
  17. f*ck...nie ten "przycisk" ale... JADYMY łojj...bydzie łostro, poprostu łogiyń z d*py
  18. aa...Moja musi sprawdzić czy szkoły nie będzie miała
  19. to ja się może jeszcze zastanowię :gwizdanie:
  20. ja muszę wszystko jeszcze uzgodnić itd
  21. :gwizdanie: jak gadałeś to nie byłeś pewny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.