Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Pewnie był pijany :polew: No w sumie jedno piwo wypił może to i racja, cienki zawodnik był to go oszołomiło :polew: A bana chcesz :polew: :polew: :polew: A co też kropki będziesz dawał Ja tam się nie boję różowych Ponieważ Cię lubię to pozwolę Ci wybrać... którą chcesz :polew: :polew: tyle kolorów, że normalnie szok [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 17:20_________________________________________________ trzy razy zacytowaliśmi i strona już do przodu
  2. Pewnie był pijany :polew: No w sumie jedno piwo wypił może to i racja, cienki zawodnik był to go oszołomiło :polew: no nie gadaj, że potrafi się ta sponiewierać po jednym piwie :decayed:
  3. ja pierdu...ja się chciałem już zbierać, bo byłem...nie wiem czemu święcie przekonany, że to jest na 18 ...muszę przestać, to świnstwo brać :gwizdanie: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 17:16_________________________________________________ Może tak może nie kto to wie kto ma wiedzieć...TY
  4. Guru...a Ty będziesz dzisiaj ??
  5. Daniel nie przejmuj się, słyszałem, że na te PW co Miron rozsyła po klubie o darmowym piwie w Żorach to nie dużo osób odpowiada. Na razie podobno mu odpisało że przyjedzie tylko 60 osób :polew: A gdzie tak daja sam sie załapie :naughty: Jakiś zajazd przy DK81 "Szałas" czy jakoś tak jak ktoś pojedzie, to będzie widzieć grupkę "sponiewieranych" ludków
  6. wydaje mi się, że klej do szyb byłby idealny Buszek...wiem, że kleiłeś...czytałem, ale ja potraktuję to spawarką do plastiku
  7. no liczymy "na relację z rajdu" [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:54_________________________________________________dobra idę se zrobić
  8. a wiem wiem...różne już spawałem rodzaje plastiku i początki były tragiczne , ale teraz... :gwizdanie: ...a szczególnie kratki, cienki plastik mają
  9. no oby Ci to wreście jechało jak Ty chcesz
  10. bardzo pięknie Ci to wyszło...mojemu kuzynowi muszę polecić ten wątek i jeszcze jedno pytanie...nie pęka Ci ta szpachla :?:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:29_________________________________________________tylko, że ja to mu pospawam spawarą do plastiku
  11. a no chyba, że tak 1. malutkie yhyy... :gwizdanie: 2.
  12. odkręcasz chyba 4 śruby...na pewno je zauważysz i jak te śruby odkręcisz, to wyjmujesz wszystko łącznie z szyba i silniczkami, tylko zaznacz se jak była ramka ułożna, bo potem trzeba dopasować do wszystkiego, aby się ładnie ulokowało [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:16_________________________________________________i lepiej zdjąć to wszystko [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 14:16_________________________________________________...a i uważaj, bo to wszystko (ramka z szybą i siniczkami) ciężkie :decayed:
  13. przyjedź...chyba, że grafik Ci nie pozwoli :gwizdanie:
  14. Powerbass L60C, leza u mnie ponad rok już jeszcze wygłuszenie drzwi, ale tego chyba nie zdąze ogarnać przez dzień, bo tylko tyle czasu mam na złożenie do kupy a ja myślę, że ogarniesz, bo ja wygłuszałem swego czasu wszystkie drzwi i od 9 do 19 mi to zajęło z przerwami na obiad i 4 kawki i dodatkowo zrobiłem podświetlenie klamek zwykłymi czerwonymi diodami [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 13:51_________________________________________________ a czemu nie...ciepły garaż i opalarka i da radę,też robiłem przez zimę przy -20 na dworze a +20 w garażu
  15. ja Ty i Natusiek ( ) :?:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 13:40_________________________________________________w bądź razie Nas możesz dopisać do listy [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 13:41_________________________________________________ jutro pewniaki do 22... ...na pewno będziemy wszystko pozałatwiane
  16. ja tzn My na 75% będziemy...jak mi się uda zamienić z 17.30 na 23 :gwizdanie: ale że uda
  17. dobry dzień
  18. a pamiętaj, że moje audi hamuje tylko na przód, tył jakoś zaniemógł :gwizdanie: nie no...swoją drogą przyjedz jak będziesz miał czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.