Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
normalnie stronki przeszły facelifting no TomQ...na pewno byś był zdenerwowany
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To teraz się będziecie walić na spotach :polew: yykkhhyymm...tylko bez żadnego "fap, fap, fap" [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:28_________________________________________________hmm... zwróciliście uwagę na stronę... tzw. FaceLifting przeszła [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:37_________________________________________________inna ikonka "online" i wogóle
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hmm...trochę mnie w karku i krzyżu łupie, ale to zapewne od złego ułożenia na feli
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co byś chciał i czy musi to być dzisiaj ??[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 14:51_________________________________________________
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: towarzysze [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 14:49_________________________________________________a co byś chciał i czy musi to być dzisiaj :?:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wolno, se powiedział http://www.demotywery.pl/16184/Tez-Tak-Chce#demot
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :laghing2: :laghing2:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Spalanie: Jeżeli masz wszystko pod kontrolą znaczy, że za wolno jedziesz ! :polew: dobre to mosz :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja Ci więcej kasy już nie pożyczę :polew: Hamer, ja muszę się wstawić za Arturem. Pożycz mu ten ostatni raz i niech se chłop kupi wreście pożądne aute a nie będzie jeździł traktorem Najpierw mi musi miron oddać Chłopie, czy wszyscy z klubu u Ciebie są zapożyczeni ? Mam nadzieję że ja nie widnieję na Twojej liście na pewno nie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
swieta prawda Oj tak i to nie jest śmieszne a coś Ty taki załamany :?: kupiłeś swojej buty za 300 zeta [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 18:37_________________________________________________ja jak wyżej pisałem na 23 mam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
swieta prawda
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
styknie wiyncy mi nie trza [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 18:03_________________________________________________ja jestem tani w utrzymaniu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed: nom ale tylko jednej pacjentki [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 17:58_________________________________________________ Ty jesteś z zawodu krawcem :?: a z zawodu wyuczonego to technik mechanik urządzeń cieplnych i energetycznych
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie samoukiem jak i w innych "paru rzeczach" [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 17:44_________________________________________________ale wbrew pozorom lubię to robić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
skąd ja wiedziałem że Mario "się odezwie"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja po nocce 23...wstałem ~13 a później na maszinum do szycium i zaś wszywałem zamki i arbaj roboczy zech se poszył, bo te babska w pralni
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja przy 224tkm (ori w tym 80tkm w Polsce) wymieniałem wszystko na LMO i myślę że nie będę narzekał jak ktoś chce pojeździć dłużej to niech dołoży (ale na te LMO made in germany a nie turkey...czy inne) i dobrze zamontuje i nie powinien się zawieźć
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja tzn. My się będziemy w czwartek ...zresztą zapewne Moja Ż też później potwierdzi [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 16:54_________________________________________________ zapomniałem
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
30k km to dobrze zamontowane MS przejadą :gwizdanie: i przyłaczam się do wypowiedzi powyżej...nie wielki wynik, jakbyś napisał 130k km... :gwizdanie:
-
[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
łoszz...Qfa... kolorek mega... a ten projekt...wiesz co robisz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dokładnie...chociaż fona będę miał czipniętego
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jo ??[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 16:27_________________________________________________a instaluję parę pierdołek na c6