Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. normalnie stronki przeszły facelifting no TomQ...na pewno byś był zdenerwowany
  2. To teraz się będziecie walić na spotach :polew: yykkhhyymm...tylko bez żadnego "fap, fap, fap" [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:28_________________________________________________hmm... zwróciliście uwagę na stronę... tzw. FaceLifting przeszła [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:37_________________________________________________inna ikonka "online" i wogóle
  3. hmm...trochę mnie w karku i krzyżu łupie, ale to zapewne od złego ułożenia na feli
  4. a co byś chciał i czy musi to być dzisiaj ??[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 14:51_________________________________________________
  5. :hi: towarzysze [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 14:49_________________________________________________a co byś chciał i czy musi to być dzisiaj :?:
  6. wolno, se powiedział http://www.demotywery.pl/16184/Tez-Tak-Chce#demot
  7. :polew: :laghing2: :laghing2:
  8. Spalanie: Jeżeli masz wszystko pod kontrolą znaczy, że za wolno jedziesz ! :polew: dobre to mosz :polew:
  9. Ja Ci więcej kasy już nie pożyczę :polew: Hamer, ja muszę się wstawić za Arturem. Pożycz mu ten ostatni raz i niech se chłop kupi wreście pożądne aute a nie będzie jeździł traktorem Najpierw mi musi miron oddać Chłopie, czy wszyscy z klubu u Ciebie są zapożyczeni ? Mam nadzieję że ja nie widnieję na Twojej liście na pewno nie
  10. swieta prawda Oj tak i to nie jest śmieszne a coś Ty taki załamany :?: kupiłeś swojej buty za 300 zeta [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 18:37_________________________________________________ja jak wyżej pisałem na 23 mam
  11. swieta prawda
  12. styknie wiyncy mi nie trza [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 18:03_________________________________________________ja jestem tani w utrzymaniu
  13. :decayed: nom ale tylko jednej pacjentki [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 17:58_________________________________________________ Ty jesteś z zawodu krawcem :?: a z zawodu wyuczonego to technik mechanik urządzeń cieplnych i energetycznych
  14. nie samoukiem jak i w innych "paru rzeczach" [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 17:44_________________________________________________ale wbrew pozorom lubię to robić
  15. skąd ja wiedziałem że Mario "się odezwie"
  16. ja po nocce 23...wstałem ~13 a później na maszinum do szycium i zaś wszywałem zamki i arbaj roboczy zech se poszył, bo te babska w pralni
  17. ja przy 224tkm (ori w tym 80tkm w Polsce) wymieniałem wszystko na LMO i myślę że nie będę narzekał jak ktoś chce pojeździć dłużej to niech dołoży (ale na te LMO made in germany a nie turkey...czy inne) i dobrze zamontuje i nie powinien się zawieźć
  18. ja tzn. My się będziemy w czwartek ...zresztą zapewne Moja Ż też później potwierdzi [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 16:54_________________________________________________ zapomniałem
  19. 30k km to dobrze zamontowane MS przejadą :gwizdanie: i przyłaczam się do wypowiedzi powyżej...nie wielki wynik, jakbyś napisał 130k km... :gwizdanie:
  20. łoszz...Qfa... kolorek mega... a ten projekt...wiesz co robisz
  21. dokładnie...chociaż fona będę miał czipniętego
  22. jo ??[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 16:27_________________________________________________a instaluję parę pierdołek na c6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.