Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no niestety taka praca to już swoją drogą :gwizdanie: ale my dopiero zaczniemy regularne spotkania na wiosnę Jak już wszyscy na letnich będą :hi: :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heloł spam nadrobiony od czwartku
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
heloł spam nadrobiony :zemdlal: Tyś je ściul :polew: tylko powiedz mi Tomku...ja on to by zrobił...ja mam dwie końcówki
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
widzę, że macie tu wesoło a ja już nie mam siły czytać więc się pożegnam i jutro nadrobię spam ...dobranoc i oczywiście dziękujemy za spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety zaje*any ju ż dziś jestem i nie chce mi się nadrabiać spamu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakie ikonki co Wy bierzecie :?: bo od ostatniego liftingu ze 4-5 dni temu nic nie mam nowego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i dobranoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pisałem że z zewn nie zachwyca ale w środku na pewno bedzie lepiej no nic muszę do roboty się zbierać 3mcie się
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
co nie trzyma normy ?? jeśli chodzi o tłumienie to najlichszy ma 75% a najmocniejszy 78% sprawdzane na przeglądzie na koniec października
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak Tomku...może z zewnątrrz nie zachwyca, ale w środku na pewno będzie ładniej [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 15:59_________________________________________________ a te rozpórki z c5 a6 pasują do b5 p&p :?:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Qrcze ja to mam już ponad rok, i nic mi nie skrzypi... chyba jakaś dobra partia mi się trafiła
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no taśtak odpalił...najpierw na dwa gary (ursus) (zaś świece do wymiany ), ale po 2-3sek rzędowa czwóreczka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i dlatego zapewne stoją po 30tkm, bo małokto na ich brzydotę jest nie czuły :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 13:06_________________________________________________narazie spadam klekota odpalić :gwizdanie:...znaczy się taśtasia
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i już 13 minęła :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
kupujesz auto a tu właściciel wyskakuje...ale jest stjiuningowane...ceramizer, boster zapłonu itd- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew: a potem na aukcjach allegro z nagłowkiem TUNING :polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
muszę się zebrać i podzwonić za hamulcami [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 12:48_________________________________________________a jak mi się nie chce :gwizdanie:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew: ści*l :polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew: Tomek ja rezygnuję...brak środków na koncie :polew: ale siemian to łyknie [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 12:42_________________________________________________Qrcze ładnie za oknem, ale wyjść tam brr...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ojj...nie...kitu Jej nie wciśniesz, bo sama jak widzi takie "cudowne" czipy to ma polew [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 12:37_________________________________________________ no chyba :polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
synki ferie mają yhyy...chyba że zamarzli- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie dość że będziesz miał ~300Qni to i spalanie na poziomie ~3litrów :polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew: no to koledzy będą widzieć jak jedna kobietka okłda dwóch facetów bejsbolem :polew: Jak to Ewka przeczyta, to teraz Ty wpierd*l dostaniesz :polew: to się tyczyło tego niebieskiego gO_owna - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81