Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no niestety taka praca to już swoją drogą :gwizdanie: ale my dopiero zaczniemy regularne spotkania na wiosnę Jak już wszyscy na letnich będą :hi: :naughty:
  2. heloł spam nadrobiony od czwartku
  3. heloł spam nadrobiony :zemdlal: Tyś je ściul :polew: tylko powiedz mi Tomku...ja on to by zrobił...ja mam dwie końcówki
  4. widzę, że macie tu wesoło a ja już nie mam siły czytać więc się pożegnam i jutro nadrobię spam ...dobranoc i oczywiście dziękujemy za spota
  5. niestety zaje*any ju ż dziś jestem i nie chce mi się nadrabiać spamu
  6. jakie ikonki co Wy bierzecie :?: bo od ostatniego liftingu ze 4-5 dni temu nic nie mam nowego
  7. pisałem że z zewn nie zachwyca ale w środku na pewno bedzie lepiej no nic muszę do roboty się zbierać 3mcie się
  8. co nie trzyma normy ?? jeśli chodzi o tłumienie to najlichszy ma 75% a najmocniejszy 78% sprawdzane na przeglądzie na koniec października
  9. tak Tomku...może z zewnątrrz nie zachwyca, ale w środku na pewno będzie ładniej [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 15:59_________________________________________________ a te rozpórki z c5 a6 pasują do b5 p&p :?:
  10. Qrcze ja to mam już ponad rok, i nic mi nie skrzypi... chyba jakaś dobra partia mi się trafiła
  11. no taśtak odpalił...najpierw na dwa gary (ursus) (zaś świece do wymiany ), ale po 2-3sek rzędowa czwóreczka
  12. i dlatego zapewne stoją po 30tkm, bo małokto na ich brzydotę jest nie czuły :gwizdanie:
  13. [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 13:06_________________________________________________narazie spadam klekota odpalić :gwizdanie:...znaczy się taśtasia
  14. i już 13 minęła :gwizdanie:
  15. kupujesz auto a tu właściciel wyskakuje...ale jest stjiuningowane...ceramizer, boster zapłonu itd
  16. :polew: a potem na aukcjach allegro z nagłowkiem TUNING :polew:
  17. muszę się zebrać i podzwonić za hamulcami [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 12:48_________________________________________________a jak mi się nie chce :gwizdanie:
  18. :polew: Tomek ja rezygnuję...brak środków na koncie :polew: ale siemian to łyknie [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 12:42_________________________________________________Qrcze ładnie za oknem, ale wyjść tam brr...
  19. ojj...nie...kitu Jej nie wciśniesz, bo sama jak widzi takie "cudowne" czipy to ma polew [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 12:37_________________________________________________ no chyba :polew:
  20. synki ferie mają yhyy...chyba że zamarzli
  21. nie dość że będziesz miał ~300Qni to i spalanie na poziomie ~3litrów :polew:
  22. :polew: no to koledzy będą widzieć jak jedna kobietka okłda dwóch facetów bejsbolem :polew: Jak to Ewka przeczyta, to teraz Ty wpierd*l dostaniesz :polew: to się tyczyło tego niebieskiego gO_owna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.