Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. widza Krzysio, że pakiet letni już jest ale ja se tam poczekam do końca marca:whistling: bo ja jeżdzę głównie w nocy więc wiesz...jeszcze na minusie jest
  2. już mam zrobione a głośniki za free dostałem kiedyś z demontażu auta:whistling: i do polo ma to być
  3. Ty szedłeś 3h a ja 0,5 km miałem z baru do domu i jakimś cudem w Połomi u kuzynka wylądowałem:whistling:
  4. tylko nie mów żeś się dopiero obudził---------- Post added at 11:47 ---------- Previous post was at 11:35 ---------- chociaż po jakimś piwku w nocy to się nie dziwię
  5. na dwa palce to raczej te -40, też zależy jaka szerokość będzie tej 17-tki na 50-tce??
  6. Panyyy...ma do Was zapytanie...mam dwa takowe głośniki z a8 http://allegro.pl/audi-a8-glosnik-glosniki-bose-bosse-i-zwykle-i2148370550.html http://allegro.pl/audi-a8-d2-glosnik-glosniki-w-polke-komplet-i2117067770.html ...i jak je podłączyć aby nie spalić ani nic w tym rodzaju . Do których pinów podłaczyć sygnał z radia a do których napięcie, bo to coś metalowego nad magnesem mi wyglądana jakiś tam wzmacniaczek:whistling: ---------- Post added at 11:26 ---------- Previous post was at 11:25 ---------- o to chce podłączyć Mojej Ż do Jej pupowozu:whistling:
  7. Adam...a takowe "asfalty śląska" istnieją
  8. normalnie położyłeś mnie na łopatki tą wypowiedzią
  9. ściul normalnie czysty przeh.j:polew:
  10. a tam odrazu cykor...ja tam ostatnio wolę se "spokojnie" żyć
  11. Qrcze jeszcze nie widziałem w Polsce bezwypadkowego amerykańca, nawet z prywatnego importu:facepalm:, ale nie wykluczam że takowe nie istnieją
  12. to co Ty robisz w nocy...pół nocy czy tam czy...zresztą nie wchodze w szczegóły bo jeszcze jakieś przykre fakty wyjdą na jaw:polew:
  13. sama ta nazwa tej strony mnie już przeraża
  14. normalnie masakra jakaś, pół dnia przespać
  15. ustawienia->ogólne ustawienia (po prawej są)->Zaawansowany edytor WYSIWYG
  16. nooo...już nie chciałem tego pisać
  17. zaoszczędziłem Ci tego:buahaha: ---------- Post added at 10:53 ---------- Previous post was at 10:52 ---------- ...no u mnie już garniec je postawiony na kluski:naughty: i za godzina "żarło":kox:
  18. zależy co chcesz mieć na tej feldze ??...jak chcesz mieć obniżone to te -30 Ci styknie, ale jak oczekujesz gleby to nie baw się w żadne -20 czy też -30 tylko kup gwinta
  19. czy ja wiem...z usa, a czy "to" będzie w całości czy w tajlach:whistling:
  20. ale se słodzicie:naughty:
  21. witam tatusia ---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:43 ---------- mosz prawie pora obiadowo:shock3:
  22. dokładnie takie pierdoły a auto shit kosztuje, jakby moglito jeszcze za kierownice(jako rzecz mi chodzi a nie model) by kazali płacić
  23. no już nie chciałem tego nazwać "po imieniu":polew:
  24. 1.:bicz:ważne że kolega umie się przyznać do błędu i okazał swoją skruchę2. u mnie wszystko w jak najlepszym porządku:eusathink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.