Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Tomekk...a kojarzysz ten czerwony "skuterek" (150cm3 na pewno miał), co się trzymał od BB chyba...koleś jechał normalnie przez Żory i Nas mijał na krzyżówca koło Auchan:shock3:
  2. a Nam Tomku pasowała droga powrotna:notworthy:
  3. to było zapewne delektowanie się
  4. robert. nie tylko Twoja:naughty:, bo Moja również powiedziała, że choćby uj na uju, diman... nie wyprzesz się go:decayed: ...no to musiała być długa "produkcja":decayed:
  5. i jak podobalo sie ?? duzo ludzi bylo ?? :decayed: było klasa...to był jeden z najcieższych weekendów w życiu, ale nie zawaham się jeszcze raz tego powtórzyć...za rok:decayed:1. gruboo było 2. dużo i za***iście się bawiłem ....zresztą Moja Żonka też se chwali:decayed: ...tylko nie do smaku Jej było jak mi musiała czasem pomóc dojść "do miejsca spoczynku":decayed:
  6. łłaaa...My też dziękujemy za zlot:decayed:...był przedni:kox:
  7. Tomus jakbyś miał...osłonę vr5 to biorę od Ciebie:wink: ---------- Post added at 11:13 ---------- Previous post was at 11:07 ---------- Tomek...looknij se "do banku":wink:
  8. dobrze że chociaż auto mi wygląda świetnie...ponoć tak mówią na wiosce i okolicach:decayed:
  9. i tu trzeba docenić ŻONĘ---------- Post added at 10:48 ---------- Previous post was at 10:46 ---------- dobre...ida sie szkrobnyc (ogolić), bo wyglondom jak jaki obibok:facepalm:
  10. Normalnie szkoda,że się tak prędko zmyliście:confused4: ja już byłem gotowy o 21.42 w aucie i zadzwoniłem,to Tomek mówił, że już nikogo nie ma:shock3:
  11. heloł po "zadupczonym" początku tygodnia:kwasny:, ale wstępnie wszystko porobione:decayed: no ja jutro wpadnę, ale po 22 lub po 20...zależy czy mnie wyśle na 390m.p.p.m czy na 630:whistling: tomaszstn jeszcze raz dziękuję za czujność i efekt końcowy:notworthy: a teraz się kładę spać dobranoc wszystkim
  12. A Ty z czego masz Z omegi no właśnie... a do spasowania...jakby audi wyprodukowało:decayed: ---------- Post added at 18:51 ---------- Previous post was at 18:37 ---------- curva... szukam lampki do starego składaka ori biała z czerwonym przykręcanym szkłem a rower z 72' no i nie ma nigdzie
  13. będziesz w czwartek to oblookasz (eee...tam jakaś tam fela, gleba, progi z omegi ładnie przerobione i jak mi się uda to malutki gratis co od brata dostałem:naughty:), bo już wiem jak szybciej wyjechać...wezmę sobie kartkę na wcześniejszy wyjazd i jestem kryty:evil:
  14. służę pomocą ja dziś nie będę spał...jutro to dopiero będzie rezanie:kox: a nie mówię o wtorku:jerk: ---------- Post added at 18:18 ---------- Previous post was at 18:17 ---------- jak mi się uda do czwartku te puzzle poskładać to pokażę się na spocie...inaczej ni uja:decayed: ---------- Post added at 18:21 ---------- Previous post was at 18:18 ---------- źle napisałem...jak mi się uda wyjechać w czwartek prędzej:kwasny:
  15. w ten piękny dzionek:decayed: myślałem,że wczoraj uda mi się "skompletować" auto na sezon, ale za krótka doba:facepalm: .Więc...tylko auto jest wypolerowane i tu się rodzi problem...ale ono ma "zużyty" lakier:blink:, ale póki co lśni jak psu jajca:decayed: mimo tych rys, obić i nawet wrzodek się znalazł ---------- Post added at 11:21 ---------- Previous post was at 11:18 ---------- a co do mojej gleby...to było -70 i w tym sezonie tak zostaje:wink:.Choć...może się pokuszę o jeszcze cm niżej, bo w tym roku kółko większe,to i zapas "mm" w prześwicie też większy:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.