Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tam już nic nie zmieniam...bo jest już dobrze, bynajmniej u mnie na laptopie:wink:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
łłooo...tego to nie wiedzą nawet najstarsi górale:whistling:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nooo... a na samym końcu,dole strony jest Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:00. Powered by vBulletin® Version 4.1.10 Copyright © 2012 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved. Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletinImage resizer by SevenSkins Forum Modifications By Marco Mamdouh Carbon template created by Malik & Lukaszr śląsk jest podzielony na kilka stref czasowych:decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
buhaha:polew: no jakiś kolega se pomylił troszku drzwi:decayed:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
całkiem fajny po względem ilości czy jakości ?? ---------- Post added at 10:53 ---------- Previous post was at 10:50 ---------- zreszta w to juz nie wnikam:decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pierw dałem na +1, potem zaś mi się to zmieniło, potem +2 a końcowo na +1:wink:
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
46a to był ten co po schodach wyłaziłeś w lewo i pierwsze drzwi:wink: ---------- Post added at 10:30 ---------- Previous post was at 10:29 ---------- ...pierwsze drzwi po lewej:wink:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
---------- Post added at 10:26 ---------- Previous post was at 10:25 ---------- ja tam mam dobrzy czas choć trochę musiałem pokombinować wczoraj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
no to na pewno nie był to pokój 46a:whistling:ojj...z Tobą też musiało być źle:polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
słuchaj , w piatek w nocy słysze hałas na korytarzu , otwieram drzwi a tam wychodzi pacjent z pokoju , sypie pawiami na korytarzu , otwiera drzwi od 46a , wchodzi tam i wali w umywalke. poszedłem za nim ale siedział z geba w umywalce i jakas kobieta go ciagneła z powrotem do swojego pokoju. Ale trzeba mu przyznac ze o porzadek zadbał - u siebie nie narzygał tylko u sasiadów hmm...My byli w 46a...owszem 3 razy z łóżka danielom "lgnął" do kibla:sick3:, ale o obcych to nic nie wiedziałem:decayed: No chyba, że 2 razy Daniel i raz ten obcy... , bo potem mi wszystko było jedno:whistling:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: no możliwe:whistling:- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
to była ironia:facepalm:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Raczej ekonomicznie , słyszałem , ze to ostatnio modne , siemian miał podobno 5.1 spalanie W tym roku jest modny lans na glebie noo...u mnie to co roku:decayed: Nawet spalanie na letnim szerszym pakiecie, spada nawet do (dziś) 4 setek na 100km:shock3:---------- Post added at 19:20 ---------- Previous post was at 19:17 ---------- yyy...tzn 6.1 na sto:decayed: (spokojnie, bez stresu i dziur)- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Raczej ekonomicznie , słyszałem , ze to ostatnio modne , siemian miał podobno 5.1 spalanie ---------- Post added at 18:13 ---------- Previous post was at 18:13 ---------- Każdego w końcu kobita "usidli" no nie gadaj...5.1 może na 50 km:decayed: ??- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
ależ skąd...stypa była:facepalm:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hammer... też umie spokojnie jeździć- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nad czym myślisz ?? "dużo" no dużo ludzi było:decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak jechaliśmy tam , to zrobił nas jakiś koleś Fiatem Croma czy cuś , myślałem , że Hammer mu nie odpuści ale ... odpuścił w bądź razie szpetne te auto było...na pewno croma:kwasny:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie możliwe żeś żartował a myślałem, że poważnie piszesz:shock3:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tam nie jechałem i do nikogo nie mam pretensji:wink:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Przecietnego kierowce te predkosci nie przerazaja ........... widze ,ze mieliscie cieplo jadac za nim tak szybko on trzymał średnią 90km/h i to mu stykło aby Nas doganiać przy licznych zwężeniach, gdzie my musieliśmy porządnie zwalniać, a on se gnał dalej swoją prędkością między "bryczkami":whistling:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
noo...tak bez większych stresów mu ta jazda szła:naughty:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie no chyba nie jest tak źle:decayed: - Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!