Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ja tam już nic nie zmieniam...bo jest już dobrze, bynajmniej u mnie na laptopie:wink:
  2. łłooo...tego to nie wiedzą nawet najstarsi górale:whistling:
  3. nooo... a na samym końcu,dole strony jest Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:00. Powered by vBulletin® Version 4.1.10 Copyright © 2012 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved. Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletinImage resizer by SevenSkins Forum Modifications By Marco Mamdouh Carbon template created by Malik & Lukaszr śląsk jest podzielony na kilka stref czasowych:decayed:
  4. buhaha:polew: no jakiś kolega se pomylił troszku drzwi:decayed:
  5. całkiem fajny po względem ilości czy jakości ?? ---------- Post added at 10:53 ---------- Previous post was at 10:50 ---------- zreszta w to juz nie wnikam:decayed:
  6. pierw dałem na +1, potem zaś mi się to zmieniło, potem +2 a końcowo na +1:wink:
  7. 46a to był ten co po schodach wyłaziłeś w lewo i pierwsze drzwi:wink: ---------- Post added at 10:30 ---------- Previous post was at 10:29 ---------- ...pierwsze drzwi po lewej:wink:
  8. ---------- Post added at 10:26 ---------- Previous post was at 10:25 ---------- ja tam mam dobrzy czas choć trochę musiałem pokombinować wczoraj
  9. no to na pewno nie był to pokój 46a:whistling:ojj...z Tobą też musiało być źle:polew:
  10. słuchaj , w piatek w nocy słysze hałas na korytarzu , otwieram drzwi a tam wychodzi pacjent z pokoju , sypie pawiami na korytarzu , otwiera drzwi od 46a , wchodzi tam i wali w umywalke. poszedłem za nim ale siedział z geba w umywalce i jakas kobieta go ciagneła z powrotem do swojego pokoju. Ale trzeba mu przyznac ze o porzadek zadbał - u siebie nie narzygał tylko u sasiadów hmm...My byli w 46a...owszem 3 razy z łóżka danielom "lgnął" do kibla:sick3:, ale o obcych to nic nie wiedziałem:decayed: No chyba, że 2 razy Daniel i raz ten obcy... , bo potem mi wszystko było jedno:whistling:
  11. :polew: no możliwe:whistling:
  12. to była ironia:facepalm:
  13. Raczej ekonomicznie , słyszałem , ze to ostatnio modne , siemian miał podobno 5.1 spalanie W tym roku jest modny lans na glebie noo...u mnie to co roku:decayed: Nawet spalanie na letnim szerszym pakiecie, spada nawet do (dziś) 4 setek na 100km:shock3:---------- Post added at 19:20 ---------- Previous post was at 19:17 ---------- yyy...tzn 6.1 na sto:decayed: (spokojnie, bez stresu i dziur)
  14. Raczej ekonomicznie , słyszałem , ze to ostatnio modne , siemian miał podobno 5.1 spalanie ---------- Post added at 18:13 ---------- Previous post was at 18:13 ---------- Każdego w końcu kobita "usidli" no nie gadaj...5.1 może na 50 km:decayed: ??
  15. ależ skąd...stypa była:facepalm:
  16. hammer... też umie spokojnie jeździć
  17. nad czym myślisz ?? "dużo" no dużo ludzi było:decayed:
  18. Jak jechaliśmy tam , to zrobił nas jakiś koleś Fiatem Croma czy cuś , myślałem , że Hammer mu nie odpuści ale ... odpuścił w bądź razie szpetne te auto było...na pewno croma:kwasny:
  19. no nie możliwe żeś żartował a myślałem, że poważnie piszesz:shock3:
  20. ja tam nie jechałem i do nikogo nie mam pretensji:wink:
  21. Przecietnego kierowce te predkosci nie przerazaja ........... widze ,ze mieliscie cieplo jadac za nim tak szybko on trzymał średnią 90km/h i to mu stykło aby Nas doganiać przy licznych zwężeniach, gdzie my musieliśmy porządnie zwalniać, a on se gnał dalej swoją prędkością między "bryczkami":whistling:
  22. noo...tak bez większych stresów mu ta jazda szła:naughty:
  23. nie no chyba nie jest tak źle:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.