Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. No niby racja ale jak babcia szuśnie na raz 30 km to ręce będzie miała jak "szympans" . A tak poważnie...lepiej drogie ale lekkie jak piórko i babcia z takimi kijkami będzie...więcej robiła kilosów niż ja na kopalni:naughty:
  2. no właśnie...coś na klikał a "efektu" nie ma:eusathink:
  3. no wiesz...zależy jak bardzo cenisz swoją babcię "raz na tydzień" to takie za 130 bym kupił
  4. w tych kijkach liczy się przede wszystkim...waga czyli jak najwięcej karbonu 50% lub więcej, czyli cena od ~130 i więcej:thumbup1: . Takie za 30 zł to są robione ze "złomu" i po kilku kilometrach Twojej babci ręce odpadną
  5. w ten piękny dzień, ale tylko do 13 bo do roboty:wallbash: i jutro też na rano:cry:
  6. :thumbup1: Wskazowki ustawione? Dzieki za wczoraj delikatnie podważyłem tarczkę...o dwie warstwy szkota podlepiłem na tą tarczkę bez ruszania wskazówek...a Żona mi pomagała wlutowywać potencjometr:kox:i nie ma za co
  7. heloł
  8. ja jechałem a4 w 2.4 i mi się też podobało...
  9. podziękował za wczorajszego spota Daniel...potencjometr zamontowany i świeci na full:kox: i zalepiłem "kluczyk":naughty:
  10. Wzięłbych ten olej ale dziś nie bd mieć jak wybrać kasy z bankomatu. To najwyżej umowiemy sie na za tydzien? ---------- Post added at 12:13 ---------- Previous post was at 12:11 ---------- Trzeba jechać do mamusie z kwiotkiem. Do wieczora panowie
  11. ja też najlepszego życzę wszystkim Paniom:naughty: My będziemy koło 21 na spocie bo i mam na 14 więc i tak muszę pitnąć no chyba,że nie dam rady to będzie znok:facepalm:
  12. no właśnie rzuciło mi się odrazu w oko i odrazu piękniej:dancing:---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 21:22 ---------- dobra idę spać bo dziś o 5 wstawałem a ja i te moje wczesne wstawanie:whistling: dobranoc
  13. chyba chodziło o te...jedna pod akumulatorem jest a druga pod mechanizmem wycieraczek:eusathink:
  14. dobranoc seVes ---------- Post added 07-03-2012 at 00:11 ---------- Previous post was 06-03-2012 at 23:27 ---------- ale teraz już idę spać...dobranoc
  15. Witamy wśród Nas
  16. o dobranoc...ja jeszcze chwilę będę
  17. dobra Panowie...my tu gadu gadu a tu trzeba iść pracować dobranoc ---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 23:17 ---------- no a powiedz mi o kim:eusathink:
  18. jak błogosławieństwo papieża to zabrzmiało a co nie wierzysz w jego świętość ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.